iparts></a>
<a href= francuskie

[Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Poszukujesz dobrego fachowca?

Moderator: Grupa Moderatorów

Regulamin forum
WAŻNE! Dodaj w tytule tematu miasto w którym szukasz warsztatu!

np. [Lublin]- naprawa karty
ODPOWIEDZ
oranvag
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: środa, 2 listopada 2016, 22:51
Renault: Kadjar
Silnik: TCe 130

[Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Post autor: oranvag »

W perspektywie tego roku czeka mnie przegląd gwarancyjny. I tu pytania:

1) czy muszę go robić tam, gdzie kupiłem auto?

2) jeśli nie - czy jest w Warszawie jakiekolwiek ASO, które jest godne polecenia? Opinie na Google zdają się sugerować, że prędzej zepsują niż coś naprawią...

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5806
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: [Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Post autor: VoN »

1. Nie
2. Każde ASO ma zwolenników i przeciwników :) Jeśli to tylko przegląd a nie robienie silnika czy wymiana elementów, wybierz według woli. Raczej nie ma co popsuć przy wymianie filtrów i oleju.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Cendra
Bywalec
Bywalec
Posty: 28
Rejestracja: sobota, 23 kwietnia 2011, 10:06
Renault: Captur Limited
Silnik: 1.2 TCe
Lokalizacja: Ciechanów/W-wa

Re: [Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Post autor: Cendra »

Które ASO w Warszawie polecicie do naprawy usterek na gwarancji?
Mam parę drobiazgów do zgłoszenia i nie chce mi się latać od jednego do drugiego. Już w jednym kiepsko podeszli do tematu (ten był pod W-wą...).
Renault Captur 1.2 TCe Limited Obrazek
Skoda Citigo Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Cendra
Bywalec
Bywalec
Posty: 28
Rejestracja: sobota, 23 kwietnia 2011, 10:06
Renault: Captur Limited
Silnik: 1.2 TCe
Lokalizacja: Ciechanów/W-wa

Re: [Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Post autor: Cendra »

Pojechałem do RRG Mory.
Jak na złość objaw jeden nie występował, inny to oczywiście TTTM (jakoś u innych producentów drążkiem skrzyni biegów nie szarpie przy dodawaniu i odejmowaniu gazu - oczywiście przy sprawnych poduchach, w Renault jest inaczej), a pęknięcia na rurze dolotowej nie biorą na gwarancje, bo to pewnie jakiś gryzoń.

Teraz hit, auto na gwarancji, a za weryfikacje ostatniej usterki, policzyli mi 116 zł. Bo to uszkodzenie nie z winy producenta...

Ok, ja rozumiem, że nie jest to wada materiału itp i nie zrobią na gwaracji, ale za zweryfikowanie usterki auta na gwarancji brać kasę? Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Jestem mega wkur...
Renault Captur 1.2 TCe Limited Obrazek
Skoda Citigo Obrazek
Obrazek

Malediwyps
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 4 stycznia 2018, 16:42
Renault: Latitude
Silnik: 170 KM

Re: [Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Post autor: Malediwyps »

Ponawiam pytanie rozpoczynające ten wątek! Chcę zrobić przegląd ale po kilku latach ciągłych rozczarowań ASO w Częstochowie wolałbym zrobuć ten przegląd gdzie indziej... Chyba najbliżej mam w Będzienie. Czy ktoś może podzielić się doświadczeniami z tamtego rejonu? Wiem, że ten sam właściciel co w Częstochowie ale może ludzie bardziej kompetentni...

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5806
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: [Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Post autor: VoN »

Cendra pisze: wtorek, 7 sierpnia 2018, 15:33 Pojechałem do RRG Mory.
Jak na złość objaw jeden nie występował, inny to oczywiście TTTM (jakoś u innych producentów drążkiem skrzyni biegów nie szarpie przy dodawaniu i odejmowaniu gazu - oczywiście przy sprawnych poduchach, w Renault jest inaczej), a pęknięcia na rurze dolotowej nie biorą na gwarancje, bo to pewnie jakiś gryzoń.

Teraz hit, auto na gwarancji, a za weryfikacje ostatniej usterki, policzyli mi 116 zł. Bo to uszkodzenie nie z winy producenta...

Ok, ja rozumiem, że nie jest to wada materiału itp i nie zrobią na gwaracji, ale za zweryfikowanie usterki auta na gwarancji brać kasę? Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Jestem mega wkur...
Mi ostatnio zaczęli liczyć jazdy próbne po naprawie... Mechanik sprawdza czy wykonał dobrze swoją pracę, ja za to płace lol
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Maciej R21
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 957
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 13:51
Renault: 25 V6 Injection
Silnik: Z7W
Lokalizacja: Grudziądz/Pszczyna
Kontakt:

Re: [Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Post autor: Maciej R21 »

Jak tak to czytam, oraz resztę tematów z forum , to utwierdzam się w przekonaniu, że nigdy nie kupię nowego samochodu, choć przechodziła mi przez myśl taka głupota ...:D
Obrazek

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6059
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Post autor: kudlaty »

Maciej R21 pisze: piątek, 11 stycznia 2019, 12:20 Jak tak to czytam, oraz resztę tematów z forum , to utwierdzam się w przekonaniu, że nigdy nie kupię nowego samochodu, choć przechodziła mi przez myśl taka głupota ...:D
x2. Użytkuje w pracy auta nowe i walka z ASO o pierdołę jest straszna. A wiele usterek nieusuniętych bo jak twierdzą "tak ma być", albo "my nic nie widzimy niepokojącego". A potem gwarancja się kończy i jeb, okazuje się, że wiadomo co zepsute i trzeba płacić

Awatar użytkownika
edwardo
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: sobota, 22 grudnia 2018, 07:50
Renault: captur 2018
Silnik: 0,9

Re: [Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Post autor: edwardo »

dziwne jest takie generalizowanie! Mam 7-my samochód wszystkie salonowe a w tym 4-te renault. jeszcze nigdy nie spotkałem się z problemem w autoryzowanych serwisach. Szczytem kontaktów z serwisem miałem z Modusem! W czasie gwarancji miałem wrażenie, że tworzę wraz z serwisem renault nowe auto! Owszem zgadzam się co do jednego- nigdy nowy model naszpikowany błędami dzieciństwa! Odczekać kilka lat zanim producent nie wyeliminuje nierzetelnych poddostawców. Niestety od wielu lat to klienci przejęli rolę testerów i królików doświadczalnych. Ale po to jest gwarancja!
obecnie-renault Captur 0.9 2018
poprzednie- fiat 126P, skoda Favorit, hyundai Akcent, renault Megan Clasic, renault Laguna, renault Modus 1,4 16V

BlackRaven
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1337
Rejestracja: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 22:41
Renault: Laguna Coupe
Silnik: 2.0 Dci

Re: [Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Post autor: BlackRaven »

Robili mi Clio 1.8 16V bo jeszcze nie miałem softu Męczyli się 3 godziny nie znaleźli więc miernikiem po kolei szukałem znalazlem sondę lambda którą wymieniłem. Czemu o tym piszę ? ASO nie wzieło złotówki powiedzieli że nie dali rady no ale to sporo lat temu było jednak to nie była robota gwarancyjna więc duży plus.
Walka z rakiem została przegrana. Odeszła lepsza połowa mnie

driverjosik
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 4 marca 2019, 14:33

Re: [Warszawa] Jakiekolwiek ASO o którym nie powiecie złego słowa?

Post autor: driverjosik »

Co prawda już się wyprowadziłem z Krakowa, ale wcześniej korzystałem z Auto Duet https://autoduet.com.pl/. Jest moim zdaniem jeden z najlepszych niezależnych serwisów volvo jaki miałem przyjemność poznać. Bardzo szybko i w miarę tanio naprawili skrzynie biegów w moim samochodzie :).

ODPOWIEDZ