iparts></a>
<a href= francuskie

[Katowice] Mechanika pojazdowa, blacharz,blacharstwo polecam

Poszukujesz dobrego fachowca?

Moderator: Grupa Moderatorów

Regulamin forum
WAŻNE! Dodaj w tytule tematu miasto w którym szukasz warsztatu!

np. [Lublin]- naprawa karty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
amis
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: środa, 19 czerwca 2013, 18:30
Renault: R4
Silnik: 1100

[Katowice] Mechanika pojazdowa, blacharz,blacharstwo polecam

Post autor: amis »

Od 10 lat korzystam z usług:

MECHANIKA POJAZDOWA SAMOCHODÓW FRANCUSKICH KATOWICE
TRANSAM Jacek Trawiński, Paderewskiego 13, Katowice

Firma nigdy mnie nie zawiodła, przeszedłem przez kilka samochodów, ale zawsze korzystałem z jednego warsztatu. Oprócz wymiany olejów, były takie roboty jak wymiana zawieszenia, wymiana rozrządu, regenerowanie tylnej belki w Berlingo, hamulce i raz remont silnika. Ceny u mechanika przyzwoite, terminy i czas naprawy dosyć krótkie i choć warsztacik mieści się w podwójnym garażu to naprawdę polecam. Warsztat współpracuje z Nygą w Katowicach oraz z firmą Auto Gadżet mieszczącą się na ul. Roździeńskiego.
Mechanik nigdy mnie nie zawiódł, z pierwszym samochodem trafiłem z polecenia i nie żałuję. Warto też wspomnieć, że tuż przy warsztacie jest bardzo chwalony punkt regeneracji i napraw przekładni, gałek układu kierowniczego, drążków i wahaczy, do którego trafia większość mechaników z okolic Katowic.

Właściciel uruchamia drugi punkt, mieszczący się na ul. Żeliwnej w Katowicach, w miejscu giełdy elektronicznej.

Jego podstawowa oferta:
Sprzedaż części do samochodów francuskich.
Sprzedaż półosi przegubów do wszystkich typów samochodów.
Regeneracja półosi i przegubów nietypowych.

Mechanika pojazdowa samochodów francuskich.
Naprawy silników (remonty), naprawy zawieszeń i układów kierowniczych.
Naprawy skrzyń biegów.
Wymiany płynów eksploatacyjnych (olej, płyn chłodnicy).
Naprawy pogwarancyjne oraz naprawy bieżące.

Oprócz pełnej mechaniki, oferuje blacharstwo. Ma dwóch blacharzy, jeden przeprowadzał renowacje zabytków. Moja Renia 4ka właśnie przeszła u nich remont blacharki i przyznam szczerze, że jestem bardzo zadowolony.
Renia stała u blacharza 3 tygodnie, zostały wstawione wstawki blaszane, usunięte wgniotki, wyprofilowana maska oraz drzwi. Elementy wszystkie zostały ocynkowane. Wszystko wyprowadzone jak należy. Zapraszam na inny post dotyczący mojej Reni, gdzie można zobaczyć 3 tygodniowe prace. Za remont blacharki zapłaciłem 1100zł (robocizna + materiały), jak na taką robotę i przy takim aucie to uważam, że to godne pieniądze :)

Gdyby ktoś szukał mechanika lub blacharza w Katowicach to podaję nr tel do właściciela: 507 148 493
pozdrawiam, amis
GG: 3711173
tajlefrancuskie@gmail.com

Renault 1128 R4 1.1
Renault Scenic III, 09, diesel

luk_84
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: środa, 3 grudnia 2014, 15:10
Renault: Dacia Duster
Silnik: 1.6 16V
Lokalizacja: Katowice

Re: [Katowice] Mechanika pojazdowa, blacharz,blacharstwo polecam

Post autor: luk_84 »

obecnie ul. Żeliwna

ODPOWIEDZ