iparts></a>
<a href= francuskie

[Warszawa] Serwis Blacharsko- Lakierniczy

Poszukujesz dobrego fachowca?

Moderator: Grupa Moderatorów

Regulamin forum
WAŻNE! Dodaj w tytule tematu miasto w którym szukasz warsztatu!

np. [Lublin]- naprawa karty
ODPOWIEDZ
borntobefree

Lakiernik w W-wie

Post autor: borntobefree »

Cześć Panowie. Przejechałem po żwirze chyba trochę zbyt dynamicznie i po tym wydarzeniu zdecydowałem się, że pora odmalować sobie brykę. Polecicie mi jakiegoś uczciwego lakiernika na terenie Warszawy? Będę meeeeega wdzięczny. driver

RAPczyn
Bywalec
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: wtorek, 3 czerwca 2008, 07:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lakiernik w W-wie

Post autor: RAPczyn »


Awatar użytkownika
campino
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 770
Rejestracja: niedziela, 22 maja 2011, 17:11
Renault: Megane Scenic I Ph I
Silnik: F3R + LPG BRC
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lakiernik w W-wie

Post autor: campino »

Czyś ty RAPczyn na łeb upadł !! szok pupa
Najgorsza z możliwych opcji !!
Nie chcę oczerniać nikogo z EMTI ale uwierz mi że po X czasu pracy w owym serwisie wieeele widziałem, wieeele nerwów starciłem i wstydu przed klientami sie najadłem !
Próbuję ten fragmęt życia wymazać z pamięci ale to jest trauma na całe życie.
NIGDY , PRZENIGDY w życiu nie wstawię tam samochodu , ani mojego ani nikogo ze znajomych, rodziny, sąsiadów. Nawet wrogom aż tak źle nie życzę !

Temat rzeka , wiele bym mógł o EMTI , jako serwisie, mechanikach, elektryku, lakiernikach i o samym właścicielu pisać.
Megane Scenic I ph I 2,0 8V PB + LPG BRC

rotex

Re: Lakiernik w W-wie

Post autor: rotex »

Temat stary, ale widzę, że cienko z polecanymi lakiernikami, to pozwolę sobie zarekomendować serwis Solidny-Blacharz.pl - serwis nie najtańszy, ale bardzo solidny. Ten polecić można śmiało.

gaudes

[Warszawa] Serwis Blacharsko- Lakierniczy

Post autor: gaudes »

Witam serdecznie,

wczoraj miałem bliskie spotkanie z kamieniem o potrzebuje naprawić:
- wgięty i zarysowany próg
- porysowane i pęknięte listwy w przednich i tylnych drzwiach

Jaki serwis ASO polecacie w Warszawie??
Słyszałem pozytywne słowa o lewinowksiej? Ma ktoś doświadczenie?

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc

Barył
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 24 czerwca 2010, 16:21
Renault: Megane I phII
Silnik: E7J 626 1.4 8V
Lokalizacja: Warszawa

Dobry blacharz-lakiernik warszawa, okolice, kierunek Siedlce

Post autor: Barył »

Witam wszystkich!!!

W mojej megane I phII ruda zjada progi, trochę błotniki i maskę. Bardzo lubię to auto, jest ze mną od nowości i chce je uratować by służyło mi jeszcze parę latek :)
Generalnie mam walkę z ruda na rantach błotników i najważniejsze 2 progi do wymiany, być może maskę do pomalowania jak znajdę drugą. Tej niestety moim zdaniem nie ma sensu ratować.

Szukam dobrego, dokładnego blacharza-lakiernika(człowieka z pasja) który przykłada się do roboty, ceni się uczciwie do wykonanej pracy (nie cwaniaka który tylko liczy kasę)i zrobił by to na lux, by nie wyszło to po roku :)
Nie chcę żeby to było zrobione byle jak po taniości, chciałbym żeby było to zrobione porządnie, uczciwie bez ściemy i tez uczciwie rozliczone, a nie wywindowane ceny z sufitu.

Jestem z warszawy, ale często jeżdżę trasą na Siedlce w okolice za Mińsk Mazowiecki do Latowicza. Tak ze interesują mnie dobrzy fachowcy z warszawy(o ile tacy tu są bo niestety nie najlepsze opinie słyszałem o niektórych zakładach zarówno jeśli chodzi o jakość jak i o ceny) okolic warszawy i właśnie okolic po trasie na Siedlce.

Prosił bym o namiary do osób sprawdzonych których możecie polecić, mieliście z nimi styczność, robiliście coś u nich.
Za wszelkie namiary tu lub na pw będę bardzo wdzięczny :)

Jeśli to nie problem to przy każdym kontakcie prosił bym o jakiś opis co robiliście jak wyszło itp.
Obrazek

Obrazek

majster87
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 1 grudnia 2016, 17:51
Renault: Scenic
Kontakt:

Re: [Warszawa] Serwis Blacharsko- Lakierniczy

Post autor: majster87 »

Ja polecam firmę ...
Ostatnio zmieniony wtorek, 7 marca 2017, 16:33 przez kudlaty, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: A ja polecam zapoznać się z regulaminem ;)

Awatar użytkownika
patrys4891
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2337
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 22:35
Renault: Safrane phII
Silnik: 2,9 V6 24V
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Warszawa] Serwis Blacharsko- Lakierniczy

Post autor: patrys4891 »

Ja swoją Safranke powierzyłem auto miedzeszyn i jestem zadowolony. To jest przy rondzie łączącym wał Miedzeszyński i Trakt Lubelski

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Obrazek

Awatar użytkownika
Maciek R4
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1296
Rejestracja: czwartek, 22 maja 2008, 21:07
Renault: Espace IV + Scenic I
Silnik: 2.0T + 1.6 16v
Lokalizacja: WOT

Re: [Warszawa] Serwis Blacharsko- Lakierniczy

Post autor: Maciek R4 »

Ja w Twingo I robiłem progi u blacharza znajomego mojego szefa. Warsztat ma przy drodze na Mińsk przed wiaduktem w Dębem.

Wymiana progów zewnętrznych, podciągnięcie wewnętrznych - dość wysoko trzeba było podobno, wzmocnienia progów, trochę podłogi i nadkole tylne dziura wielkości mojej stopy (rozmiar 46), kawałek tylnej belki poprzecznej gdzie przykręcana belka jest, całość zabezpieczona barankiem z zewnątrz + od wewnątrz mówił czym, ale nie był to goły podkład - mowa o podłodze. Progi gdzie trzeba w kolor nadwozia pomalowane + bezbarwny, ja tylko dolałem konserwacji we wnętrze progów...odstawiłem auto rozebrane, bo i tak tego wymagały prace bez blacharza

dałem 1300PLN

jak u niego z terminami nie wiem - ja praktycznie bez kolejki oddałem auto

kontakt: Krzysztof, tel. +48503586531 / możesz powiedzieć, że Maciek od niebieskiego Twingo od Arka Dąbrowskiego dał kontakt
za duży obrazek

ODPOWIEDZ