Jaszpol

[KADJAR] Potrzebny schemat wtyczki do świateł full led pure vision

Potrzebujesz schematu/instrukcji?

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
rychukiller
Bywalec
Bywalec
Renault: KADJAR
Silnik: 1.6 DCI

[KADJAR] Potrzebny schemat wtyczki do świateł full led pure vision

Post autor: rychukiller » środa, 25 października 2017, 09:01

Witajcie,
POTRZEBNY SCHEMAT WTYCZKI OD ŚWIATEŁ FULL LED PURE VISION
Narodził się pomysł wymiany zwykłych reflektorów przednich na reflektory LED PURE VISION. O ile większość tematu już opanowałem, pozostaje ostatnia zagadkowa kwestia. Mam prośbę do osoby, która posiada lub ma dostęp do Kadjar-a właśnie z reflektorami LED PURE VISION i ogarnia trochę temat elektryki o pomiar przewodów we wtyczce od lampy. Sama wtyczka, ilość przewodów i kolory są takie same w wersji zwykłej i LED PURE, przed podłączeniem lampy chce mieć pewność, że zgadzają się napięcia. U mnie wygląda to tak ( zwykłe lampy ) :

widok mojej wtyczki 8 pinowej po włączeniu wszystkiego ( ledy ( dzienne ), krótkie, długie, kierunek... ):

- - - -
masa 12v nic nic

- - - -
12v 12v 5v 12v (kierunek)

i tu prośba o pomiar miernikiem tej wtyczki w Kadjar z reflektorem PURE LED.

Mam pewne podejrzenia, że w wersji LED PURE na dole od lewej w drugim rządzie ( na moim rysunku ) zamiast 12v, 12v jest 5v, 5v

Jeżeli ktoś da radę, będę wdzięczny i przygotuje poradnik zmiany zwykłych lamp na LED PURE VISION.

Pozdrawiam,
Sławek

rychukiller
Bywalec
Bywalec

Re: KADJAR - POTRZEBNY SCHEMAT WTYCZKI OD ŚWIATEŁ FULL LED PURE VISION

Post autor: rychukiller » sobota, 28 października 2017, 10:38

rychukiller pisze:
środa, 25 października 2017, 09:01
Witajcie,

Narodził się pomysł wymiany zwykłych reflektorów przednich na reflektory LED PURE VISION. O ile większość tematu już opanowałem, pozostaje ostatnia zagadkowa kwestia. Mam prośbę do osoby, która posiada lub ma dostęp do Kadjar-a właśnie z reflektorami LED PURE VISION i ogarnia trochę temat elektryki o pomiar przewodów we wtyczce od lampy. Sama wtyczka, ilość przewodów i kolory są takie same w wersji zwykłej i LED PURE, przed podłączeniem lampy chce mieć pewność, że zgadzają się napięcia.

edit 28.10.2017

Po założeniu lamp LED PURE VISION w miejsce zwykłych reflektorów okazało się, że nie trzeba nic robić, LED PURE VISION działają, samochód jest przystosowany do pracy z tymi reflektorami, wystarczy włożyć lampy, przykręcić, podłączyć wtyczki i to wszystko. Brakuje tylko auto-poziomowania, ale działa regulacja wysokości 0-1-2-3-4, więc wszystko jest tak jak było.

Pozdrawiam,
Sławek
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 30 października 2017, 09:25 przez rychukiller, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
spoogie
Forumowicz
Forumowicz
Renault: Captur
Silnik: TCe 90

Re: KADJAR - POTRZEBNY SCHEMAT WTYCZKI OD ŚWIATEŁ FULL LED PURE VISION

Post autor: spoogie » niedziela, 29 października 2017, 09:23

Jak kupowałeś te lampy? oryginalne czy jakieś używki?
--
Captur Zen TCe 90 '15
Clio II Extreme 1.2 16v '03
Megane Coupe 2.0 8v '96

rychukiller
Bywalec
Bywalec

Re: [KADJAR] Potrzebny schemat wtyczki do świateł full led pure vision

Post autor: rychukiller » poniedziałek, 30 października 2017, 09:24

Kupiłem tu :

http://allegro.pl/renault-kadjar-2015-f ... 73609.html

Lampy są nowe, kompletne, europejskie, oryginalne, data produkcji 02.2017. Nie wierzyłem i pojechałem odebrać osobiście.

Piotrek_202
Bywalec
Bywalec
Renault: Kadjar
Silnik: 1.2
Gadu-Gadu: 1843162

Re: [KADJAR] Potrzebny schemat wtyczki do świateł full led pure vision

Post autor: Piotrek_202 » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 19:18

Chce zrobić podobnie jak ty i mam jeszcze kilka pytań o o inne sprawy z Autem podasz mi swoje gg

ODPOWIEDZ