Reklama francuskie

SZKOLENIE -------- Lubisz mieć zadbane Auto ? i wolisz sam zadbać o auto ? ----- ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE!

Czyszczenie, konserwacja, renowacja naszych Renault

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Gtechniq
Bywalec
Bywalec

SZKOLENIE -------- Lubisz mieć zadbane Auto ? i wolisz sam zadbać o auto ? ----- ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE!

Post autor: Gtechniq » środa, 28 listopada 2018, 12:20

W tym temacie bedziemy rozmawiac o rzeczach, które najbardziej Was interesują w świecie Auto Detailingu.

Piszcie tutaj o kwestiach, które są dla was trudne, lub o takich, z którymi mieliście do czynienia i chcielibyscie się dowiedzieć więcej a ja postaram sie Wam pomoc :)

Firma Gtechniq Otworzyła w Warszawie centrum doskonalenia auto detailingu.
Profesjonalnie przygotowane miejsce, w którym można nauczyć się najlepszych sposobów aplikacji, przetestować każdą z naszych powłok oraz zapoznac się z wszystkimi naszymi produktami do pielęgnacji auta.
Cale szkolenie, i czy ono się odbędzie, będzie zależne od frekwencji udzielających się na tym forum, także do dzieła! Pokażcie, ze jesteście tym zainteresowani :)

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Renault: Koleos 4x4
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Gadu-Gadu: 1943314
Kontakt:

Re: SZKOLENIE -------- Lubisz mieć zadbane Auto ? i wolisz sam zadbać o auto ? ----- ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE!

Post autor: VoN » czwartek, 29 listopada 2018, 09:12

Szkolenie w Warszawie? Darmowe?
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Koleos Privillage 2.0 DCI, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner, Kawasaki Vulcan 800 Classic
Obrazek

Gtechniq
Bywalec
Bywalec

Re: SZKOLENIE -------- Lubisz mieć zadbane Auto ? i wolisz sam zadbać o auto ? ----- ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE!

Post autor: Gtechniq » czwartek, 29 listopada 2018, 16:55

Już podaję więcej szczegółów na temat szkoleń.
MIEJSCE: wszystkie szkolenia organizujemy w Warszawie, w naszej głównej siedzibie Gtechniq, ul. Jeziorki 86

TERMIN: na pewno sobota, co do dokładnego terminu to mam nadzieję, że ustalimy to w tym temacie, ponieważ z doświadczenia z współpracy z innymi forami wiemy, że taki sposób jest najlepszy 🙂

ILOŚĆ MIEJSC: 8

KOSZT: 125 zł ale w cenie każdy uczestnik dostaje produkt na szyby G1 i G4 o wartości 125 zł.
https://poland.gtechniq.com/produkty/au ... ycieraczka
https://poland.gtechniq.com/produkty/au ... a-do-szkla

Wyprzedzając pytanie: nie chcemy robić darmowego szkolenia ponieważ jak ktoś wpłaci jakąś kwotę to jego deklaracja ma już o wiele większą siłę:) Poza tym 125 zł myślę, że to nie jest dużo w szczególności, że każda osoba dostaje produkty, które dokładnie tyle kosztują 🙂

Awatar użytkownika
patrys4891
Oklejony
Oklejony
Renault: Safrane phII
Silnik: 2,9 V6 24V
Gadu-Gadu: 9152746

Post autor: patrys4891 » niedziela, 2 grudnia 2018, 10:20

Jaki jest zakres takiego szkolenia? Tylko na zewnątrz, wewnątrz?
Czy to bardziej teoretyczne, czy np. kazdy będzie mógł poćwiczyć pod okiem fachowca?

obliczone na lukakatorze

Obrazek

Gtechniq
Bywalec
Bywalec

Post autor: Gtechniq » środa, 5 grudnia 2018, 14:46

O SZKOLENIU:
Zdobędziecie wiedzę i nauczycie się bezpiecznego korzystania z szeregu produktów Gtechniq w celu przygotowania i zabezpieczenia powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych samochodu, miedzy innymi
Citrus Foam, W5 Citrus All Purpose Cleaner, W6 Iron and Fallout Remover, GWash i I2 Tri-Clean

Jak i nauczycie się prawidłowego korzystania i aplikacji z powłok Gtechniq, w tym G1 ClearVision Smart Glass, Crystal Serum Light, EXO Ultra Durable Hydrophobic Coating i C5 Wheel Armor, I1 Smart Fabric, L1 Leather Guard.

DLACZEGO WARTO:
- Odkryjesz wskazówki i techniki dotyczące ułatwiające aplikację, poprawiające wydajność
- Będziesz miał pracować na produktach pod okiem profesjonalistów
- Nabierz pewności siebie w aplikowaniu produktów

Na szkoleniu jestem dla wszystkich jak i dla każdego z osobna, jak będziesz chciał się dowiedzieć o pewnych sprawach które na przykład nie były omówione na szkoleniu zawsze możesz w chwili wolnej na szkoleniu podejść i porozmawiać :) ale tez zawsze po szkoleniu zostajemy i jak ktoś chce jeszcze pogadać to śmiało :)

Awatar użytkownika
mariusz1500
Moderator
Moderator
Renault: Megane II phI Grandt
Silnik: 2.0 16V PB+LPG
Gadu-Gadu: 1615689

Post autor: mariusz1500 » niedziela, 9 grudnia 2018, 21:36

Super sprawa pisałbym się na którąś sobotę po nowym roku :) cena przystępna
#6 mariusz1500 jestem już z wami 6 lat
Obrazek

Awatar użytkownika
Arglist
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Renault: Kangoo 4x4 2005
Silnik: 1.6 16V K4M

Post autor: Arglist » poniedziałek, 10 grudnia 2018, 08:53

Ja się piszę. Mam nadzieję, że G1 wytrzyma więcej niż 6 miesięcy na przedniej szybie.

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Renault: Koleos 4x4
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Gadu-Gadu: 1943314
Kontakt:

Post autor: VoN » poniedziałek, 10 grudnia 2018, 12:26

Ja wstępnie też się piszę :)
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Koleos Privillage 2.0 DCI, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner, Kawasaki Vulcan 800 Classic
Obrazek

Gtechniq
Bywalec
Bywalec

Post autor: Gtechniq » wtorek, 11 grudnia 2018, 16:34

Super, czyli mamy już wstępnie 3-4 osoby chętne.
Mam pomysł, dajcie znać która sobota będzie dla was lepsza 05-01-2019 czy 12-01-2019 lub możne jeszcze w grudniu 15-12-2018

Awatar użytkownika
mariusz1500
Moderator
Moderator
Renault: Megane II phI Grandt
Silnik: 2.0 16V PB+LPG
Gadu-Gadu: 1615689

Post autor: mariusz1500 » środa, 12 grudnia 2018, 15:04

dla mnie 5 stycznia
#6 mariusz1500 jestem już z wami 6 lat
Obrazek

Gtechniq
Bywalec
Bywalec

Post autor: Gtechniq » piątek, 14 grudnia 2018, 11:16

Super :) widać zaangażowanie
Poprosiłbym administratora o jakiś kontakt do siebie, aby ustalić więcej szczegółów.

ODPOWIEDZ