iparts></a>
<a href= francuskie

[Captur] Jak wymienić lampę i głośnik

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
ikslodop94
Bywalec
Bywalec
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 3 października 2021, 18:50
Renault: Captur I
Silnik: Diesel 1.5

[Captur] Jak wymienić lampę i głośnik

Post autor: ikslodop94 »

Witam, zostałem ostatnio posiadaczem Captura :) z góry przepraszam jeśli pisze w złym miejscu. Mam kilka pytań:
-czy do wymiany przedniej lampy konieczny jest demontaż zderzaka?
-czy do wymiany głośnika w przednich drzwiach trzeba zdejmować całe plastiki z drzwi?
-czy pasek trybu EKO (ten który ma świecic na zielono/zolto/pomarańczowo) świeci w zależności od wersji czy trzeba go jakoś aktywować? Dodam że mam włączony tryb Eco ale ten pasek się nie wyświetla :)

Z góry dzięki za pomoc
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 października 2021, 18:46 przez ikslodop94, łącznie zmieniany 1 raz.

mopsik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: czwartek, 8 czerwca 2017, 19:02
Renault: Captur 2017
Silnik: 09 TCE
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jak wymienić lampę i głośnik

Post autor: mopsik »

ikslodop94 pisze: niedziela, 3 października 2021, 18:54 Witam, zostałem ostatnio posiadaczem Captura :) z góry przepraszam jeśli pisze w złym miejscu. Mam kilka pytań:
-czy do wymiany przedniej lampy konieczny jest demontaż zderzaka?
-czy do wymiany głośnika w przednich drzwiach trzeba zdejmować całe plastiki z drzwi?
-czy pasek trybu EKO (ten który ma świecic na zielono/zolto/pomarańczowo) świeci w zależności od wersji czy trzeba go jakoś aktywować? Dodam że mam włączony tryb Eco ale ten pasek się nie wyświetla :)

Z góry dzięki za pomoc
-czy do wymiany przedniej lampy konieczny jest demontaż zderzaka? Łatwiej Ci będzie w demontażu i montażu.
-czy do wymiany głośnika w przednich drzwiach trzeba zdejmować całe plastiki z drzwi? TAK,toż to kilak śrubek
-czy pasek trybu EKO (ten który ma świecic na zielono/zolto/pomarańczowo) świeci w zależności od wersji czy trzeba go jakoś aktywować? Dodam że mam włączony tryb Eco ale ten pasek się nie wyświetla :) Ten pasek nie działa w tej wersji co masz

ikslodop94
Bywalec
Bywalec
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 3 października 2021, 18:50
Renault: Captur I
Silnik: Diesel 1.5

Re: [Captur] Jak wymienić lampę i głośnik

Post autor: ikslodop94 »

Wielkie dzięki za odpowiedź, chwilę mnie tu nie było...
Z głośnikami i lampą sobie poradziłem. Czy jest możliwość aktywować wskaźnik zmiany biegów i/lub pasek eko przy zegarach ? Coś czytałem o programie ddt4all ale nie wiem czy to prawda ?

mopsik
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: czwartek, 8 czerwca 2017, 19:02
Renault: Captur 2017
Silnik: 09 TCE
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Captur] Jak wymienić lampę i głośnik

Post autor: mopsik »

Z tego co pamietam z innych forów - to nie da się uruchomić.

ODPOWIEDZ