iparts></a>
<a href= francuskie

[KADJAR 2017] bardzo wolny komputer pokładowy

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Karol15
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 30 listopada 2020, 19:48
Renault: Kadjar
Silnik: 1,6

[KADJAR 2017] bardzo wolny komputer pokładowy

Post autor: Karol15 »

Witam
Ostatnio zaobserwowałem bardzo dziwne zachowanie a mianowicie wszystko działa z ogromnym opóźnieniem. Dla zobrazowania przypomnijcie sobie wasz najbardziej zamulony telefon, tak teraz działa mi czy to nawigacja, radio czy inne opcje w aucie. Np włączając silnik na dole pojawiają mi się przyciski ,,Menu,, oraz ,, powrót,, jednak nie wyświetla się ekran główny (pojawia się po kilkunastu-kilkudziesięciu minutach). Jeżeli chcę dać głośniej radio albo ciszej, od momentu kiedy skręcę pokrętło do reakcji mija kilkadziesiąt sekund nawet parę minut. Podobnie jest jeżeli np kliknę coś w Menu np ,,nawigacja,, potrzeba kilu minut na reakcje. Sterowanie z kierownicy działa podobnie. Czy ktoś miał coś takiego? Jak to naprawić albo gdzie się z tym udać?
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: [KADJAR 2017] bardzo wolny komputer pokładowy

Post autor: VoN »

Spróbuj nacisnąć przycisk włączania/wyłaczania przez kilka sekund, powinien się zrobić miękki reset.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Karol15
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 30 listopada 2020, 19:48
Renault: Kadjar
Silnik: 1,6

Re: [KADJAR 2017] bardzo wolny komputer pokładowy

Post autor: Karol15 »

Dziękuję za pomoc, zrobiłem i chyba śmiga jak dawniej, jutro sprawdzę jeszcze w trasie.
Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki

ODPOWIEDZ