iparts></a>
<a href= francuskie

[Captur 1,5 diesel] Brak dźwięku R link

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
zaki151
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: środa, 9 września 2020, 18:55
Renault: Captur
Silnik: 1,5 diesel

[Captur 1,5 diesel] Brak dźwięku R link

Post autor: zaki151 »

Dzień dobry,

Kilka dni temu kupiłem captura 1,5 diesel z 2015 roku. Z początku wszystko wyglądalo ok. Później zaczął pojawiać się problem. Co któreś włączenie auta nagle nie ma dźwięku z r linka. Zarówno jeśli chodzi o radio, nawigację, czujnik cofania, muzykę z telefonu itp. Nawigacja sama w sobie działa, prowadzi dobrze, ale bez dźwięku. Co ciekawe, w tym czasie niedostępny robia się opcje związane z radiem - nie mogę zmienić częstotliwości radia, kanału itp. Nic nie daje przyglaszanie ani ściszanie. Nagle po którymś włączeniu auta radio zaczyna grać jakby nigdy nic. A potem znów powtorka z rozrywki. Miał ktoś może taki problem?
P. S. Samochód po kupieniu oddałem do mechanika który wymienił akumulator, rozrząd, czujnik położenia sprzęgła i był jakiś problem z systemem start stop. Czy ten problem był też przed oddaniem do mechanika, nie wiem...
Z góry dziękuję i pozdrawiam

shrek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: wtorek, 18 października 2016, 17:43
Renault: Dacia Lodgy
Silnik: 1.5 dci 110 koni
Lokalizacja: Francja

Re: [Captur 1,5 diesel] Brak dźwięku R link

Post autor: shrek »

Może coś mu się pokasztanilo. W Będzinie jest gość co naprawia/ wymienia R linki. Do ASO nawet nie jedź mi za wymiana R linka w aso we Francji zaśpiewali 900 euro.

BlackRaven
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1339
Rejestracja: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 22:41
Renault: Laguna Coupe
Silnik: 2.0 Dci

Re: [Captur 1,5 diesel] Brak dźwięku R link

Post autor: BlackRaven »

Handlarze dalej kombinują w elektronice byle sprzedać
Walka z rakiem została przegrana. Odeszła lepsza połowa mnie

ODPOWIEDZ