iparts></a>
<a href= francuskie

Zablokowany wlew paliwa

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 14 lipca 2019, 19:50
Renault: Captur
Silnik: 1.2 TCe

Zablokowany wlew paliwa

Post autor: przemek »

Ostatnio zablokował mi się wlew paliwa w Captur 2015. Miałem już takie przygody w innych samochodach, więc szukałem awaryjnej pętelki do otwierania wlewu - nic takiego jednak nie ma. Magik na stacji paliw podważył z zewnątrz mechanicznie i od tej pory jeżdżę z otwartym wlewem.
Dziś wyposażony w klucze gwiazdkowe i narzędzia próbowałem zdjąć plastikowe osłony z wewnątrz auta, ale poległem na plastikowych nitach, które musiałbym chyba odciąć nożem. Szukałem też w bezpiecznikach, ale wszystkie podejrzane są ok.
Czy ktoś przeprowadzał taką naprawę i ma jakieś wskazówki? Bolec zamykający wlew nie podnosi się przy otwieraniu auta, czyli zapewne muszę wymienić silniczek.
Dziwi mnie brak dostępu do awaryjnego otwierania "dla blondynki". Widziałem filmy na youtube dla Clio, które miały zwyczajowe otwieranie awaryjne.. Angielski internet kończy się na "pojechałem do ASO i naprawili za 90 EUR".

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6059
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Zablokowany wlew paliwa

Post autor: kudlaty »

Proszę o dostosowanie tematu do regulaminu naszego Forum.W przypadku napisania kolejnego posta uprzednio nie poprawiając tytułu temat może zostać zablokowany. W razie problemów , pytań czy wątpliwości proszę kontaktować się z Moderatorem forum.

ODPOWIEDZ