iparts></a>
<a href= francuskie

Światła Kadjar

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Maciej5161
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 23 marca 2018, 10:40
Renault: Kadjar
Silnik: 1.2 TCE

Światła Kadjar

Post autor: Maciej5161 »

Witam serdecznie wszystkich jako nowy użytkownik tego forum. Mam nadzieje że nie będę musiał często tu zaglądać, bo renówka będzie się dobrze sprawować.
Problemu nie mam, ale mam pytanie. Jak to jest ze światłami Xenon w tym modelu, one ogólnie istnieją? Samochód posiada instalację spryskiwaczy reflektorów, jeszcze nie przekonałem się czy jest również instalacja poziomująca. Moje pytanie brzmi, czy jest możliwość zamontowania xenonów, czy przeszło by to przegląd? Reflektor posiada dwie przetwornice, żeberkowa od led, a taka mała pod klapką to nie wiem od czego... Nr reflektora:260605720R.
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Światła Kadjar

Post autor: kudlaty »

Proszę o dostosowanie tematu do regulaminu naszego Forum.W przypadku napisania kolejnego posta uprzednio nie poprawiając tytułu temat może zostać zablokowany. W razie problemów , pytań czy wątpliwości proszę kontaktować się z Moderatorem forum.

seboc
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: sobota, 23 września 2017, 18:08
Renault: Kadjar
Silnik: 1,6 dci

Re: Światła Kadjar

Post autor: seboc »

Swiatla ksenon nie sa oferowane.
Tansze modele swieca zarowkami, pozostale maja led. Uklad led sie sam poziomuje, swieci naprawde wyraznie. Dodatkowo nie wyglada jak tania wiocha, co moze miec znaczenie.

Awatar użytkownika
Dan1el
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 136
Rejestracja: sobota, 23 lipca 2016, 22:01
Renault: Koleos 2019 Initiale
Silnik: 2.0dci 190KM 4x4 CVT
Lokalizacja: Gogolin
Kontakt:

Re: Światła Kadjar

Post autor: Dan1el »

seboc pisze: piątek, 23 marca 2018, 20:24 Swiatla ksenon nie sa oferowane.
Tansze modele swieca zarowkami, pozostale maja led. Uklad led sie sam poziomuje, swieci naprawde wyraznie. Dodatkowo nie wyglada jak tania wiocha, co moze miec znaczenie.

Polać mu brawa

ODPOWIEDZ