iparts></a>
<a href= francuskie

[Captur] Hands Free

Moderator: Grupa Moderatorów

allien18
Bywalec
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: wtorek, 6 lipca 2010, 06:39
Renault: Captur XMOD
Silnik: 1.2 TCe

Re: [Captur] Hands Free

Post autor: allien18 »

Faktycznie, w instrukcji informacja o dwukrotnym kliknięciu jest tylko w przypadku zabezpieczenia antywłamaniowego, poszukałem nawet angielskiej wersji, żeby sprawdzić czy nie ma błędu w tłumaczeniu, ale również nie ma o tym żadnej wzmianki. Po dłuższym postoju, zawsze muszę kliknąć 2x. Nie zauważyłem, żeby kiedykolwiek otworzył się po 1 kliknięciu (oprócz opisanego w poście powyżej)
Może o tym po prostu nie napisali ?

Jackowski3miasto
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek, 11 grudnia 2017, 16:49
Renault: Captur
Silnik: 1.2

Re: [Captur] Hands Free

Post autor: Jackowski3miasto »

Mogę tylko potwierdzić że mam tak samo na dwa kliki. Za to bagażnik masz na raz :)
...i wydaje mi się że często od strony pasażera też działa na raz... chodź to już nie zawszę.

lamer
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: piątek, 22 grudnia 2017, 20:32
Renault: Captur Initiale AT
Silnik: 1.2tce

Re: [Captur] Hands Free

Post autor: lamer »

Poinformowano mnie, że tak ma być. Podobno celem oszczędności prądu samochód po krótkim czasie od zamknięcia pracuje jeszcze w "stanie czuwania" i np. aktywne są anteny hands free. Po kilku minutach przechodzi w "stan oszczędzania energii" dopiero pierwsze przyciśnięcie przycisku na klamce "ożywia" elektronikę.
Dziwne tylko, że w innych samochodach obywają się bez takich "udogodnień". A może da się to przestawić CLIPem? Jest tu jakiś spec na forum?

ODPOWIEDZ