iparts></a>
<a href= francuskie

[Vel Satis ph1 02 Initiale Paris] - światła dzienne DDT2000

Moderator: Grupa Moderatorów

Zablokowany
krzymek

Re: [Vel Satis ph1 02 Initiale Paris] - światła dzienne DDT2

Post autor: krzymek »

Trzeba zacząć od tego czy w lampie masz miejsce na światło dzienne, a raczej go nie masz.

Opcja będzie od zapalenia świateł (mijania?)
W Lagunie jest jest automat to szybkie zapalenie-zgaszenie-zapalenie świateł uaktywnia tą funkcję ale jest warunek. Musi być specjalna instalacja. Laguna 2 ph2 ma to w standardzie ph1 nie ma. Czy velsatisie jest - nie wiem

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: [Vel Satis ph1 02 Initiale Paris] - światła dzienne DDT2

Post autor: VoN »

No właśnie w VELU trzeba kombinować z jakimiś zworkami itd, jest inny Temat o tym. Kolega pyta się tylko o włączenie tej funkcji w komputerze nic więcej :)
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: [Vel Satis ph1 02 Initiale Paris] - światła dzienne DDT2

Post autor: VoN »

Muzzy_k pisze:Aha, więc już chyba wszystko mi się wyjaśniło.
Zworki jak w lagunie-są. Zmianka z DIALOG SYSA o światłach dziennych w VEL SATIS jest. Wyjąłem te dwie zwory z UCH, za schowek nie zaglądałem, ale podobno INITIALE ma wszystkie przekaźniki. Zmieniłem to co zaznaczyłem w DDT2000 (LIGTH RUNNING) i efekt jest taki:
Po odpaleniu pojazdu światła MIJANIA zapalają się na stałe (dobra sprawa, bo nie trzeba pamiętać) (czy to dzień czy, jak było dotąd noc). Więc wkładam kartę-zapalają się światła, gaszę silnik-gasną światła mijania. Nie ma możliwości by zostawić go na światłach. Po części cel zamierzony osiągnięty. Myślałem, że pojawi się i opcja coming/living home, ale i do tego powoli dojdę.

Co do miejsca na żarówki tylko do jazdy dziennej - to nie zauważyłem miejsca.

Dziękuje za pomoc.
Mariusz
No to masz tak jak jest w Lagunach II ph II w oryginale, czyli sukces :)
Co do "drogi do domu" sprawdź- włóż kartę, wyjmij kartę, rusz manetką od świateł tak jakbyś "mrugał długimi" czyli w Lagunie jest "do siebie" i wtedy uaktywnia się ta opcja, jedno mignięcie "długimi" 30 sek, dwa mrugnięcia 60 sek światła jakoś tak :)

Co do zostawienia auta na światłach, to chyba jeśli je włączysz normalnie za pomocą manetki (mijania czy pozycyjne) to nie zgasną po wyjęciu karty.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: [Vel Satis ph1 02 Initiale Paris] - światła dzienne DDT2

Post autor: VoN »

W zimie opcja jest trochę upierdliwa bo np. czekasz w aucie jak żona :P wróci z zakupów jest już ciemno zapalasz silnik żeby sie ogrzać a tu światła muszą się palić :) Ja już sie nauczyłem robić tak że zapalam pozycyjne wtedy mijania się automatycznie nie włączą.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: [Vel Satis ph1 02 Initiale Paris] - światła dzienne DDT2

Post autor: Sidenis »

W takim razie zamykam. W razie czego PW.
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

Zablokowany