iparts></a>
<a href= francuskie

[Nowy Koleos] Parujące reflektory przednie

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hipolit
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 3 sierpnia 2020, 11:36
Renault: Duster II i Captur
Silnik: 1.5 dCi
Lokalizacja: Podkarpackie

[Nowy Koleos] Parujące reflektory przednie

Post autor: Hipolit »

Czy komuś też parują reflektory przednie? Mam ledowe. Ostatnio zauważyłem że nawet przy małym deszczu parują od góry ponad soczewkami i od strony grilla. Auto nie miało żadnej kolizji.

Piotr010
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: poniedziałek, 26 listopada 2018, 16:40

Re: Nowy Koleos parujące reflektory przednie

Post autor: Piotr010 »

Wada fabrycza lamp, ja sobie podkleiłem dookoła sylikonem i po sprawie. Odkręciłem później dekielek aby woda mogla odparować. :)

Wysłane z mojego SM-G988B przy użyciu Tapatalka



Awatar użytkownika
Hipolit
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 3 sierpnia 2020, 11:36
Renault: Duster II i Captur
Silnik: 1.5 dCi
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: [Nowy Koleos] Parujące reflektory przednie

Post autor: Hipolit »

Piotr010 dzięki za odpowiedź. Będę we wrześniu a ASO na wymianie mechanizmu lewego lusterka to to zgłoszę i zobaczy, co powiedzą.

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: [Nowy Koleos] Parujące reflektory przednie

Post autor: VoN »

Oleją... ja zgłaszałem do Renault Polska dwa razy, temat olali ciepłym moczem, nawet za bardzo nie komentując całej sytuacji, nie wymienimy lamp na nowe bo nie i tyle.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Awatar użytkownika
Hipolit
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 3 sierpnia 2020, 11:36
Renault: Duster II i Captur
Silnik: 1.5 dCi
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: [Nowy Koleos] Parujące reflektory przednie

Post autor: Hipolit »

VoN tego się spodziewałem :) Mi powiedzieli, w pierwszym momencie, u konkurencji jest tak samo, a następnie, że do czasu pojawienia się wody w reflektorze nie mogą nic zrobić , bo centrala tego nie autoryzuje. Powiedziałem ok i machnąłem ręką.

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: [Nowy Koleos] Parujące reflektory przednie

Post autor: VoN »

Hipolit pisze: wtorek, 21 września 2021, 18:13 VoN tego się spodziewałem :) Mi powiedzieli, w pierwszym momencie, u konkurencji jest tak samo, a następnie, że do czasu pojawienia się wody w reflektorze nie mogą nic zrobić , bo centrala tego nie autoryzuje. Powiedziałem ok i machnąłem ręką.
Ja już się przyzwyczaiłem do tego parowania, z drugiej strony jak mają mi rozbierać cały przód i wyrywać kołki i śruby, później źle coś spasować to pitole... niech parują lol
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

ODPOWIEDZ