iparts></a>
<a href= francuskie

[Nowy Koleos] Parujące reflektory przednie

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hipolit
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 127
Rejestracja: poniedziałek, 3 sierpnia 2020, 11:36
Renault: Duster II i Captur
Silnik: 1.5 dCi
Lokalizacja: Podkarpackie

[Nowy Koleos] Parujące reflektory przednie

Post autor: Hipolit »

Czy komuś też parują reflektory przednie? Mam ledowe. Ostatnio zauważyłem że nawet przy małym deszczu parują od góry ponad soczewkami i od strony grilla. Auto nie miało żadnej kolizji.

Piotr010
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: poniedziałek, 26 listopada 2018, 16:40

Re: Nowy Koleos parujące reflektory przednie

Post autor: Piotr010 »

Wada fabrycza lamp, ja sobie podkleiłem dookoła sylikonem i po sprawie. Odkręciłem później dekielek aby woda mogla odparować. :)

Wysłane z mojego SM-G988B przy użyciu Tapatalka



Awatar użytkownika
Hipolit
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 127
Rejestracja: poniedziałek, 3 sierpnia 2020, 11:36
Renault: Duster II i Captur
Silnik: 1.5 dCi
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: [Nowy Koleos] Parujące reflektory przednie

Post autor: Hipolit »

Piotr010 dzięki za odpowiedź. Będę we wrześniu a ASO na wymianie mechanizmu lewego lusterka to to zgłoszę i zobaczy, co powiedzą.

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: [Nowy Koleos] Parujące reflektory przednie

Post autor: VoN »

Oleją... ja zgłaszałem do Renault Polska dwa razy, temat olali ciepłym moczem, nawet za bardzo nie komentując całej sytuacji, nie wymienimy lamp na nowe bo nie i tyle.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Hipolit
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 127
Rejestracja: poniedziałek, 3 sierpnia 2020, 11:36
Renault: Duster II i Captur
Silnik: 1.5 dCi
Lokalizacja: Podkarpackie

Re: [Nowy Koleos] Parujące reflektory przednie

Post autor: Hipolit »

VoN tego się spodziewałem :) Mi powiedzieli, w pierwszym momencie, u konkurencji jest tak samo, a następnie, że do czasu pojawienia się wody w reflektorze nie mogą nic zrobić , bo centrala tego nie autoryzuje. Powiedziałem ok i machnąłem ręką.

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: [Nowy Koleos] Parujące reflektory przednie

Post autor: VoN »

Hipolit pisze: wtorek, 21 września 2021, 18:13 VoN tego się spodziewałem :) Mi powiedzieli, w pierwszym momencie, u konkurencji jest tak samo, a następnie, że do czasu pojawienia się wody w reflektorze nie mogą nic zrobić , bo centrala tego nie autoryzuje. Powiedziałem ok i machnąłem ręką.
Ja już się przyzwyczaiłem do tego parowania, z drugiej strony jak mają mi rozbierać cały przód i wyrywać kołki i śruby, później źle coś spasować to pitole... niech parują lol
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

ODPOWIEDZ