iparts></a>
<a href= francuskie

[Koleos 2.0 dci 2011 po lift] Brak reakcji na przycisk start/stop

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
hajduk90
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: środa, 24 marca 2021, 11:27
Renault: Renault Koleos
Silnik: 2.0 dci

[Koleos 2.0 dci 2011 po lift] Brak reakcji na przycisk start/stop

Post autor: hajduk90 »

Witam wszystkich forumowiczów.

Od niedawna jestem posiadaczem renault koleos 2.0 dci z 2011 roku, polift. Mam dziwny problem, mianowicie po dłuższym postoju (np po nocy) gdy chcę odpalić samochód jest zero reakcji. Auto się otwiera ale po naciśnięciu strat nic się nie dzieje. Radia też nie mogę włączyć działa tylko otwieranie zamykanie samochodu i światła. Po odpięciu i wpięciu klemy usterka ustępuje, renault odpala bez problemu i jak go gaszę na krótki okres czasu jest ok. Czy ktoś z was miał podobny problem? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Awatar użytkownika
ZygaM
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 431
Rejestracja: środa, 27 kwietnia 2011, 10:51
Renault: 2xKoleos I i ScII
Silnik: 2.0 DCi M9R
Lokalizacja: Grójeckie / mazowsze

Re: [Koleos 2.0 dci 2011 po lift] Brak reakcji na przycisk start/stop

Post autor: ZygaM »

Wkładasz kartę do czytnika, czy korzystasz z HF? Jakiś komunikat powinien się wyświetlać. Jakiś u Ciebie jest?
Ja miałem ten problem dwa razy przez 3 lata. Korzystałem z HF, raz kazał włożyć mi kartę, bo okazało się, że wykrył drugą kartę z innego auta, z mojej żony, która siedziała w tym momencie jako pasażer. Innym razem nie wiedzieć czemu - ponoć bywają przypadki zakłócania przez aktywny BT telefonu. Jeśli nie masz komunikatów, to albo zaczynają się problemy z czytnikiem, albo z samym guzikiem.
zapraszam do mojego off topika:
viewtopic.php?f=3&t=18810&p=162620#p162620

ODPOWIEDZ