iparts></a>
<a href= francuskie

[Koleos I po lifcie 2013] Problem z zmianą godziny w nawigacji R-link live oraz kontrolka airback pasażera.

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
LEVY79
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 9 sierpnia 2020, 11:50
Renault: Renault Koleos I
Silnik: 2.0 173 KM

[Koleos I po lifcie 2013] Problem z zmianą godziny w nawigacji R-link live oraz kontrolka airback pasażera.

Post autor: LEVY79 »

Witam od niedawna posiadam Reanult Koleos I po lifcie 2013 rocznik. silnik 2.0, 173 KM
Mam dwa problemy:
Pierwszy problem to czasami ustawinie zegara w navi zmienia się samoczynnie o równą godzinę do tyłu.
Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy?
Posiadam kartę R-link renault 2020. ( działa idealnie).
System R-link Live ( nie wgrana ostatnia aktualizacja - pracuję nad tym lub zlecę to komuś kto to potrafi :) )

Problem drugi, to świecąca się kontrolka koło włącznika świateł awaryjnych informująca o wyłączeniu poduszek pasażera. Na wyświetlaczu licznika nie ma żadnych komunikatów jedynie po odpaleniu na desce zapala się kontrolka poduszek ale po rozruchu gaśnie po paru sekundach.
Dodam że próbowałem kluczykiem z karty włączyć/wyłączyć poduszkę pasażera jednak to nie rozwiązało problemu.
Pozdrawiam i oczekuję odpowiedzi, ponieważ jest to dość denerwujące.
Co może być przyczyną?

Bolo
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: niedziela, 10 listopada 2019, 14:35
Renault: Koleos
Silnik: 2.0 Cdi

Re: [Koleos I po lifcie 2013] Problem z zmianą godziny w nawigacji R-link live oraz kontrolka airback pasażera.

Post autor: Bolo »

Witam,
Mam identycznego Koleosa z tego samego rocznika.
Jako aktualizację musiałem niestety kupić nową kartę: https://allegro.pl/oferta/nawigacja-ren ... 9339930080
Jak sobie Pan poradził z przestawiającą się godziną?
Pozdrawiam.
Bolo.

BlackRaven
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1337
Rejestracja: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 22:41
Renault: Laguna Coupe
Silnik: 2.0 Dci

Re: [Koleos I po lifcie 2013] Problem z zmianą godziny w nawigacji R-link live oraz kontrolka airback pasażera.

Post autor: BlackRaven »

Czas aktualizuje się samoczynnie ale w ustawieniach można zmienić korekcję na +1
Walka z rakiem została przegrana. Odeszła lepsza połowa mnie

Bolo
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: niedziela, 10 listopada 2019, 14:35
Renault: Koleos
Silnik: 2.0 Cdi

Re: [Koleos I po lifcie 2013] Problem z zmianą godziny w nawigacji R-link live oraz kontrolka airback pasażera.

Post autor: Bolo »

Bardzo dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ