iparts></a>
<a href= francuskie

[Trafic 2008 r.] problem z podszybiem

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
szynka
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 5 maja 2015, 14:06
Renault: Trafic
Silnik: 2.0 dci

[Trafic 2008 r.] problem z podszybiem

Post autor: szynka »

Witam
Jak w temacie mam problem z podszybiem w swoim Traficu, jak wiadomo jest to ponoc wada fabryczna,pytanie do Was czy mial moze ktos z tym stycznosc,ewentualnie czy zna ktos kogos kto moglby mi z tym pomoc,ja jestem z Krakowa,na innym forum poradzono mi ze nie ma zlotego srodka,jedynym sposobem jest umieszczenie na silniku gumowego dywanika bo i tak jak mi powiedziano podszybie bedzie przeciekac chocbym nawalil tam kilo silikonu. Bede wdzieczny za wszelkie porady. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 maja 2015, 22:17 przez szynka, łącznie zmieniany 1 raz.

villagef
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 18 września 2015, 11:59
Renault: trafic 115
Silnik: 2.0 dci

Re: [Trafic 2008 r.] problem z podszybiem

Post autor: villagef »

Witam. Mialem ten sam problem w swoim trafiku. Ja uzylem uszczelki do drzwi lub okien oraz silikonu. Musisz zdjac ten metal ktory jest pod szyba i do ktorego przykrecone sa wycieraczki. Powinienna tam byc stara uszczelka ktora musisz zerwac a nastepnie dokladnie powinienes dokladnie oszyscic ta blache. Przyklej tam nowa uszczelke, przeciagnij silikonem i gotowe. Ja umiescilem uszczelki po dwoch stronach tak zebyna siebie nachodzily. To nie rozwiaze do konca problemu poniewaz woda bedzie kapac po bokach podszybia. Ale lepsze to niz caly zalany silnik ;)

ODPOWIEDZ