iparts></a>
<a href= francuskie

Zestaw głośnowmówiący w lusterku ?

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Zestaw głośnowmówiący w lusterku ?

Post autor: Sidenis »

Braci Pikurowa ! Moja przyjaciółka potrzebuje mieć jakąś alternatywę zestawu słuchawkowego to komórki w aucie. Od jakiegoś czasu zaczęła się zastanawiać nad lusterkiem wyposażonym w bluetooth. Upatrzyła sobie takie COŚ na alledrogo. Co o tym gadżecie sądzicie ? Miał ktoś z Was z tym do czynienia ? Zastanawia mnie (a przede wszystkim ją) jaka będzie jakość połączeń głosowych odbieranych za pomocą tego "lusterka"


EDIT:

I jeszcze takie drugie COŚ znalazła.


Będę wdzięczna za opinie, rady itp :)
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

A nie lepiej zakupić słuchawkę bluetooth za pare groszy?
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

Awatar użytkownika
komandos007
sid
sid
Posty: 1944
Rejestracja: sobota, 2 stycznia 2010, 19:22
Renault: Laguna II ph II
Silnik: 3,0 V6
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: komandos007 »

Fajny gadżet i ma zestaw głośno mówiący

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

Tylko pytanie ile z tego gadżetu będzie korzystać. Czy naprawde jest sens wywalenia tyle kasy? będzie przypadek że trzeba będzie podłączyć przewód zasilający i taki kabel bedzie nam się bimbał. Jak dla mnie to jest nie wypał i tylko naciaga na kasiore a nie jest nic praktyczne.
Jeśli chodzi o mnie to wyrzucenie kasiory w błoto. Jak narazie to słuchawka jest nie zastąpiona.
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

Espers

Post autor: Espers »

Z "urzędu" w aucie mam głośnego. Fajna sprawa tym bardziej, że działa z radiem, więc jak toś dzwoni to radio ma mordę w kubeł.
Tu w lusterku bym się zastanawiał bo kable trzeba ciągnąć a to już problem. Jakiś czas temu w szanownej Biedronce były BT w głośniczku. Małe takie coś się montowało gdzieś i se toto gadało. Nawet nieźle gadało a kosztowało coś koło 9 dych.

hudy1
Oklejony
Oklejony
Posty: 471
Rejestracja: niedziela, 31 stycznia 2010, 19:29
Renault: Megane II
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: Łódź

Post autor: hudy1 »

Żyjemy w Polsce czyli ...zaraz ukradną. lol

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: VoN »

Też mi się wydaję że nie ma sensu wywalać tyle kasy na na gadżet firmy biedrona który cholera wie ile pochodzi i jaka będzie jakość. Ma nokie? Kupić zestawik pod nokie podłączany pod radyjko mikrofon i gałkę sterującą umieszczasz sobie gdzie chcesz jak chcesz itd.

Ja mam coś takiego http://allegro.pl/nokia-ck-300-ck300-bl ... 68899.html

Śmiga fajnie, z czystego lenistwa nie podłączyłem jeszcze pod radio tylko pod głośnik zewnętrzny ala

Parę fajnych funkcji, można sterować nawigacją w tel, może być podłączonych pare tel itd.

Polecam :D
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Sidenis »

Vargas pisze:A nie lepiej zakupić słuchawkę bluetooth za pare groszy?
No właśnie słuchawka odpada całkowicie. Chodzi tutaj o wygodę -słuchawka była przerabiana i nie zdała egzaminu.

Vargas pisze:będzie przypadek że trzeba będzie podłączyć przewód zasilający i taki kabel bedzie nam się bimbał.
Z przewodem i ciągnięciem kabli nie ma problemu, zastanawia mnie głównie jakość dźwięku.

VoN pisze:Ma nokie? Kupić zestawik pod nokie podłączany pod radyjko mikrofon i gałkę sterującą umieszczasz sobie gdzie chcesz jak chcesz itd.
Nie, nie ma porządnego telefonu. Ma LG Prada 2 i to jest problematyczne urządzenie. A jeszcze co do Twojej propozycji VoN, mam zestam Nokia CK-7W montowany w ASO -nie mogę narzekać.

Rozwiewając Wasze domysły -uparła się na taki zestaw z lusterka, bo i tak niebawem chce zmieniać szybę czołową. To przy okazji lusterko sobie zmieni.
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

mariusz1500
Moderator
Moderator
Posty: 3605
Rejestracja: wtorek, 7 października 2008, 14:26
Renault: Espace 4 lift
Silnik: 2.0dCi automat
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mariusz1500 »

A to juz wiem o jaka kolezanke chodzi :P
Prada jest problematyczna z tego co tez slyszalem :) to najlepiej zmienic tel. :/


mysle ze te kable z glosniczkiem zdaly by egzamin :) i pewnie tansza dla kieszeni :)
#6 mariusz1500 jestem już z wami od 2008
byłe: opel kadett E 1.3 lpg 89'
Renault 25 2.2 lpg 89' / Renault Megane Classic 1.9dTi 00' / Renault Megane Grandtour 2.0 lpg 04'
obecnie:
Renault Espace IV 2.0dCi 25TH 10'

ODPOWIEDZ