iparts></a>
<a href= francuskie

[Ogólne] Gwarancja na tapicerkę?

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

pogar

[Ogólne] Gwarancja na tapicerkę?

Post autor: pogar »

Witam.

Zauważyłem iż w moim Szczeniaku (7 miesięcy, 8 tys km) puszczają szwy na siedzisku fotela kierowcy : po prostu jest małe rozprucie które rozszerza się gdy się usiądzię.

Czy gwarancja obejmuje tego rodzaju uszkodzenia?

Pozdrawiam

Espers

Post autor: Espers »

A to ciekawe.
Wczoraj sprzątałem auto i zauważyłem, że jakby tapicerka z boku się zsuwała. Wyszły przewody od zatrzasku pasa na wierzch. Muszę to sprawdzić. Moje auto ma 10 miesięcy i 24 kkm przebiegu. Możesz pstryknąć fotę? Ciekaw jestem jak to wygląda.
A gwarancję jak na wszystko masz i wymieniają bez bólu. Gadałem o tym z gościem z serwisu.

pogar

Post autor: pogar »

Postaram się dziś zrobić fotkę i ją tu wrzucić,
Do serwisu postaram sie umówić na poniedziałek. Ciekawe jak by się odbywała naprawa: przecież tego szyć nie będą.

Espers

Post autor: Espers »

Wymieniają fotel. Tak mi mówił handlowiec. Zapytam w tygodniu, bo mam jechać na wymianę gałki dźwigni zmiany biegów. Zaczyna skóra schodzić od spodu gałki. Problem zgłosiłem i czekam na wymianę.

pogar

Post autor: pogar »

Fotki:

Obrazek


Obrazek

Espers

Post autor: Espers »

Nie ciekawie to wygląda. To fotel pasażera? Po obu stronach fotela takie kwiatki są?
Ile zjechałeś nim?

pogar

Post autor: pogar »

Fotel kierowcy.. po jednej stronie to widac.
8 tys mam zrobione.

Espers

Post autor: Espers »

to ja mam 24 i nie widziałem aby coś się działo.

pogar

Post autor: pogar »

Byłem dziś. Reklamację uznali (ale marudzili). Do dwóch tygodni ma przyjechac nowy fotel.

Kolesie mówili że dziwne miejsce, czy sam sobie tego nie zrobiłem, bo kiedyś w lagunach był problem z fotelami i przestali uznawać, a przyczyną było to że kierowca się obracał do tyły (by np podać coś dziecku z tyły) lub klękał jedną nogą by sięgnąc do tyły. W ogóle miałem wrażenie iż patrzą na mnie jakbym ich chciał wydymać.

Espers

Post autor: Espers »

Dziwne gadanie. U mnie chłopaki mówili o tapicerce, że to się zdarza i po prostu bez słowa wymieniają.

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Espers pisze:Dziwne gadanie.
Normalne gadanie. Normalne. Jak juz kupiles auto, to nie masz prawa do zadnych powodow niezadowolenia a wszelkie usterki jakie sa w okresie gwarancji robisz sam w pojezdzie aby narazic na koszty producenta auta.

Generalnie starczy poogladac disovery, jak takie fotele samochodowe sa produkowane..i czlowiek przestaje sie dziwic , ze szwy puszczaja, cos nie trzyma itp... cena postepu..

Espers

Post autor: Espers »

Adaś nie pitol. Jest gwarancja, bo muszą ją dać. A jak już jest to zap.... i nie pytać. W moim odkleja się skóra z gałki biegów. Była fota, opis i czekam na nową. Nie ma wyboru. Wycieraczki zaczynają mazać. To sobie muszę kupić bo nie obejmuje tego gwarancja.

Awatar użytkownika
Sweeper
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 225
Rejestracja: czwartek, 26 czerwca 2008, 08:50
Renault: Scenic II
Silnik: 1.9 dCi
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Sweeper »

w Scenicu II też był problem z tapicerką siedzeń
ja miałem w swoim tapicerkę fotela kierowcy wymienianą na gwarancji (pękająca skóra w miejscu łączenia z obudową fotela)
Mało gadać, dużo robić...
https://www.facebook.com/floreklukasz

pogar

Post autor: pogar »

Dziś byłem na wymianie tapicerki..
Tzn ASO wyjęło fotel, wraz z nową tapicerką zawiozło go do zaprzyjaźnionej firmy , potem powrócili, montaż i do odbioru. Całość zajęła ok 8h.

Espers

Post autor: Espers »

Czyli naprawili a nie wymienili?? Cerowanie było?? Jeśli tak to ja bym tego nie odebrał.

ODPOWIEDZ