iparts></a>
<a href= francuskie

Bilety na mecze Lecha Poznań w Lidze Europejskie

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Bilety na mecze Lecha Poznań w Lidze Europejskie

Post autor: Vargas »

Wie może ktoś z was czy jest możliwość kupna biletu przez neta na mecze grupowe Lecha Poznań w Lidze Europejskiej? Chciał bym już się zabezpieczyć i takowy kupić :)
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

bazi22
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 221
Rejestracja: niedziela, 14 marca 2010, 17:27
Renault: Clio IV
Silnik: TCe 90
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: bazi22 »

Jak nie masz karnetu na mecze ligowe Lecha to będzie ciężko - właściciele karnetów mają prawo pierwokupu, a skoro kupili karnety na ligę to tym bardziej na LE pójdą. A w Poznaniu kupują dużo karnetów.
Bartek

Peugeot 308 SW 2.0 HDi
Renault Clio IV TCe 90

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

Czyli taki kibic nie związany z klubem lub taki kibic co od czasu do czsu chce pujść na mecz to już praktycznie jest bez szans?
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

bazi22
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 221
Rejestracja: niedziela, 14 marca 2010, 17:27
Renault: Clio IV
Silnik: TCe 90
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: bazi22 »

Będzie ciężko - w zeszłym roku w Poznaniu sprzedano 15-18 tys karnetów, teraz stadion jest większy teoretycznie więc może być łatwiej.

Bilety można kupić na on-line - link jest na stronie Lecha. Na razie nie ma w ogóle informacji o biletach na LE - wisi jeszcze informacja o meczu z Dnipro.
Bartek

Peugeot 308 SW 2.0 HDi
Renault Clio IV TCe 90

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

Więc trzeba poczekać co z tego wyjdzie.
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

lookaty

Post autor: lookaty »

W tym miesiącu ma się zakończyć rozbudowa i miejsc będzie 45tys więc są szanse :D Wybieram się na Juventus i mam nadzieję, że uda mi się dorwać bilety, czego życzę i Wam. Można urządzić mini spot:)

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

lookaty, orjęntujesz się w jakiej cenie mogą one być?
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

A ja mam nadzieję że stadionu nie uda się zrobić i mecz z Juve będzie w BDG viva
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

Po tym co było ostatnio? banda debili. Najpierw trzeba zasłużyć aby w BDG odbyły sie takie mecze. A z resztą to o czym my wogóle piszemy.
Na bilet mam juz odłożone 100zł a naprawdę nie mam zielonego pojęcia jaka to cena może być. Najbardziej to się obawiam o dostępność biletu :(
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

lookaty

Post autor: lookaty »

Będę się dowiadywał na weekendzie odnośnie biletów. Rozumiem, że jak by się coś "urodziło" to rezerwować kilka sztuk? Jest to nie lada gratka, w Krakowie niestety przez co najmniej rok nie będzie można oglądną takiego widowiska :(

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

"Stadion Lecha ma być oddany do użytku 20 września. Pierwszą imprezą zaplanowana na tym obiekcie będzie koncert Stinga. 10 dni później do Poznania ma zjechać Red Bull Salzburg.

Nie wiadomo jednak, czy spotkanie to nie zostanie przeniesione do Bydgoszczy.

Przedstawiciele Lecha już byli w Bydgoszczy i dostali zgodę od właściciela obiektu CWZS Zawiszy na rozegranie trzech pucharowych meczów. Obiekt ten spełnia wszystkie normy UEFA.

Sam fakt zgłoszenia stadionu rezerwowego nie jest niepokojący, gdyż każdy klub musi takowy wskazać. Bardziej niepokojące są uwagi przedstawione w raporcie UEFA dotyczące poznańskiego stadionu"
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

lookaty, rezerwój, oczywiście rezerwój viva Tylko cena jak przekroczy 200zł to już nie dam rady cry
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

lookaty

Post autor: lookaty »

Ja mam nadzieję, że wyższa niż 150zł nie będzie bo płacę x2, za siebie i narzeczoną, do tego dochodzi dojazd do Poznania z Krakowa, a to kolejne 180zł.

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

tak jak ja płace x2 a dojazd to nie wiem ile mnie tam wyjdzie ale jakieś 100zł. więc czekam na jakieś info.
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

ODPOWIEDZ