iparts></a>
<a href= francuskie

Byl sobie Scenic...:(:(

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

Wojtek1987

Byl sobie Scenic...:(:(

Post autor: Wojtek1987 »

22.08.2010 piekna NDZ wybrałem się do Krakowa oraz NP w Ojcowie. Po pieknym udanym dniu Przed Bochnią albo nawet w Bochni stałem w korku, przede mną Ford Focus za mną Opel Astra... Focus podjechał ja tak samo a kierowca opla(20latek) 1bieg, 2 bieg i zatrzymał się na mnie a ja na Focusie :/ :( chłopak się zagapił, tak mówił, no ale cóż autko mam jakieś 9-10miesięcy, wszystko porobione na 0 stan igiełka :(:(:( szkoda mi bardzo bo byłem z niego bardzo zadowolony. Gdy zadzwoniłem po policje, chłopaczek wyleciał do mnie z textem czy nie pójde na ugode bo on niechce mandatu 200zl dostac :/ powiedziałem mu że ch*** mnie obchodzi jego mandat, po przyjechaniu policji i rodzinki sprawcy, zostałem zwyzywany od pasztetów Rzeszowskich ze nie chcialem isc na ugode w sensie na orzeczenie bez policji. Rzeczoznawca na oględzinach powiedział że autko szkoda całkowita, tylni pas naruszony, itd dużo by tu pisać naprawde. o To fotki.Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

Przykra sprawa,tymbardziej jak doprowadzasz autko do stanu igły. Swoją drogą ludzie są poj.... z tą ugodą!!!Nigdy na coś takiego nie pójdę,bo przeważnie kończy się to stratą dla poszkodowanego.Już widzę jak te pasztety by poszły na ugodę, gdybyś ty w nich wjechał. Dobrze zrobiłeś,niech płacą! Autko nie wygląda na szkodę całkowitą :P Ale jak pas przesunięty...Oby wszystko się ułożyło po twojej myśli i starczyło na jakąś fajną renófkę brawa
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

mariusz1500
Moderator
Moderator
Posty: 3605
Rejestracja: wtorek, 7 października 2008, 14:26
Renault: Espace 4 lift
Silnik: 2.0dCi automat
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mariusz1500 »

:( szkoda szczeniaczka :(
podlosc ludzka nie zna granic mowa o tym wyzwaniu :(

ja mialem ostatnio taka sama stluczke tyle ze ja bylem winowajca :(
jak wyskoczyli z golfa to pierwsze co uslyszalem od dziewczyny kierujacego policja albo kasa wiec mowie ile kasy a ona 2000zł a ja na to ciekawe sakd ja pani teraz tyle wezme :)
zjechalem na chodnik zeby nie utrudniac ruchu oni tak samo i przyeszdl do mnie ze dzwoni na policje ale zaraz przyszedl jeszcze raz ze nie moze sie dodzwonic i poszlismy na ugote i napisalismy oswiadczenie :) to mnie uratowalo od mantadu i punktow karnych .
ale jak poszedlem do niego pisac oswiadczenie to jak zobaczylem ten chlew w samochodzie to masakra kiepy na dywanikach w dzwiach pucha po piwie :( az obrzydzenie bralo bo ja mialem czysciej :D

wracajac do tematu
Moze pokusisz sie o następne wozidelko z gamy Reno :)
#6 mariusz1500 jestem już z wami od 2008
byłe: opel kadett E 1.3 lpg 89'
Renault 25 2.2 lpg 89' / Renault Megane Classic 1.9dTi 00' / Renault Megane Grandtour 2.0 lpg 04'
obecnie:
Renault Espace IV 2.0dCi 25TH 10'

$SKORPION$
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 522
Rejestracja: środa, 20 maja 2009, 14:04
Renault: R25 V6 Inj Automat
Silnik: Z7W
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: $SKORPION$ »

Mariusz ,mogłeś Ty dzwonić . Jak tak szybko zrezygnował mógł mieć co wypite. Ściemnił Ci ,że nie może się dodzwonić ,bo się czegoś bał .
Obrazek
Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ

Wojtek1987

Post autor: Wojtek1987 »

mariusz1500, a moze gosc był pod wplywem %% dlatego nie chcial policji ? :D albo w ogole prawka nie mial :P tak czy owak tez Ci wspolczuje.

SnakeEyes, na ocenie technicznej pojazdu mam 22ppkt szkody, było by ich wiecej, ale fotki itd swoje gosc zrobil. rzeczoznawca powiedzial ze naprawa auta wykroczyla by duzo po za jego wartosc.

PS: licze ze uda mi sie kupic Scenika IphII :D:D:D:D zakochałem się w tym aucie :P

mariusz1500
Moderator
Moderator
Posty: 3605
Rejestracja: wtorek, 7 października 2008, 14:26
Renault: Espace 4 lift
Silnik: 2.0dCi automat
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mariusz1500 »

tez potem o tym pomyslalem ze mogl byc kacyku :(
ale to i tak by mi d*** nie uratowalo i ja bym dostal i on by dostal moze gorsze ciegi policja :)

Znajomy z kotorym jechalem mowil ze trudno sie dodzwonic na policje we wrocku

jeszcze bym mial przez to wieksze koszty a tak za holowanie auta z Wrocka do Ostrzeszowa tyle co za paliwo i mialem zamowiona lawete z dzialki ktora mnie sciagnela z Ostrzeszowa na dzialke za 250zł i to w ekspresowym trepie :D
#6 mariusz1500 jestem już z wami od 2008
byłe: opel kadett E 1.3 lpg 89'
Renault 25 2.2 lpg 89' / Renault Megane Classic 1.9dTi 00' / Renault Megane Grandtour 2.0 lpg 04'
obecnie:
Renault Espace IV 2.0dCi 25TH 10'

lookaty

Post autor: lookaty »

Ile byś nie dostał, pisz odwołanie :) Samochód nie wygląda źle, oni liczą nowe elementy + lakierowanie, a bez problemu kupisz klapę i zderzaki na allegro w kolorze.

Wojtek1987

Post autor: Wojtek1987 »

w piątek ma do mnie dzwonić rzeczoznawca więc napisze co i jak. A wiesz zderzaki klapa itd to pikus w środku sporo rzeczy (plastików) jest popękanych itd. no i nie wiem ile by kosztowało naciągnięcie auta na płycie :/ :/ jakbyś go zobaczył na żywo to inne miałbyś zdanie :D

Awatar użytkownika
komandos007
sid
sid
Posty: 1944
Rejestracja: sobota, 2 stycznia 2010, 19:22
Renault: Laguna II ph II
Silnik: 3,0 V6
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: komandos007 »

Może i macie racje ze w przypadku Mariusza gościu miał coś na sumieniu. A na Policje nie jest trudno dodzwonić się po prostu tam ten udawał ze dzwoni ja nigdy nie miałem problemu dodzwonić się na Policje i nie ważne w jakim województwie byłem. Wiadomo ze Mundurowi szybko nie przyjeżdżają do kolizji jest jedna reguła żeby szybko przyjechała Policja wystarczy ze się powie ze sprawca lub poszkodowany kierowca jest pod wpływem alkoholu bądź wyczuwam alkohol podczas rozmowy ze sprawcą/poszkodowanym.

Miałem podobny przypadek niedawna ale na szczęście nic się nie stało mojej Laluni, BMW nie wyhamowało i zatrzymało się na moim haku. Lagunie nic się nie stało drobne rysy na zderzaku gorzej wyglądało BMW Zderzak wgnieciony pod lampą przednią i oberwany z zaczepów. Też obyło się beż policji lecz z doświadczenia zawodowego sprawdziłem młodego kierowce BMW z wszystkich dokumentów. A w ramach rękojmi szkód moich dostałem 300 PLN.

szkoda szczeniaczka tyle pracy włożyłeś w niego a tu jakiś młody kierowca nie doświadczony go rozbił :(

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Sidenis »

Kolejne klubowe auto dostało :( Ale coraz więcej jeździ ludzi, którym wydaje się, że są wszechmogący.

Wojtek1987, szczerze współczuję straty autka, ale nic nie piszesz o Was. Mam nadzieję, że nic się nie stało nikomu z pasażerów. Bo życie i zdrowie najważniejsze, a autko rzecz nabyta (chociaż wiem, że szkoda).

komandos007, mogę potwierdzić to samo co pisze mariusz1500 -we Wrocku dodzwonienie się na Policję graniczy z cudem. Próbowałam w niedzielny poranek jak mi wkład lusterka zawinęli -całą drogę na pobliski komisariat próbowałam (z buta zajęło mi to 10 min i kolejne 5 do 10 szukania wejścia) nie udało się.
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

mariusz1500 pisze: wracajac do tematu
Moze pokusisz sie o następne wozidelko z gamy Reno :)
Innej opcji nie ma,musi być Reno :P
Scenic I PhII jak najbardziej brawa
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

Awatar użytkownika
Rufus
Oklejony
Oklejony
Posty: 850
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 13:05
Renault: Renault Latitude
Silnik: M9R 2.0 DCI 205 KM
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontakt:

Post autor: Rufus »

Oj, szkoda autka, bo naprawdę ładna sztuka była.
Czekamy na wyjaśnienie dalszych losów Szczeniaka.
Pozdrawiam
Rufus

KIKUR
http://latitudekp.pl

brodacz
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 183
Rejestracja: czwartek, 9 lipca 2009, 15:33
Renault: Magane
Silnik: 2.0 8V
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: brodacz »

kurcze noo szkoda Wojtus ze Ci Sceniczka rozdziabali :/ jak bys decydowal sie na naprawe i mialbys auto po blacharce to z lakierowaniem przyjedz do mojego zakladu :) nie łam sie chłopie bedzie dobrze :)

tak nawiasem to jak w sobote wyjezdzalem to w Tarnowie gosc nie wyhamowal i tez mi strzelił gola na szczescie plastik przyjal uderzenie i nic sie powaznego nie stalo
Obrazek

Wolę pchać Renault niż jeździć Golfem :)

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: VoN »

Współczuje, jednak hak dobra rzecz :)

Miałem podobnie mój Scenic po dachowaniu- szkoda całkowita. 3 lata temu dostałem z niego 9 tyś odszkodowania a to co z niego zostało opchnąłem za 6tyś... wyszedłem lepiej jakbym go sprzedał na kołach. Mam nadzieje że tak samo wyjdzie u Ciebie.

Pozdrawiam
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Baron

Post autor: Baron »

SnakeEyes pisze:Nigdy na coś takiego nie pójdę,bo przeważnie kończy się to stratą dla poszkodowanego
Jak tak zrobiłem jak mi koleś wjechał w tyłek Wąskiej i na szczęście nie miałem żadnych problemów...
Wojtek1987 pisze:wszystko porobione na 0 stan igiełka
Przelicz sobie czy nie warto w takim razie go naprawić. Kupisz nowego i wrzucisz kupę kasy znowu na start. Jeśli znasz "dobry i tani" warsztat, to może warto spróbować...
A na ubezpieczalnie uwaga. Mogą celowo zawyżyć wartość naprawy, żeby orzec szkodą całkowitą, po czym "wrak" wycenią jednak na dość sporo, a Ty dostaniesz, tyle, że na rower starczy :/

ODPOWIEDZ