iparts></a>
<a href= francuskie

JESTEM ZLY

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

gzara
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 13:28
Lokalizacja: Nałęczów

Post autor: gzara »

Wiórka mi chodzi o to że jak położymy lage na takie akcje i nie będziemy zgłaszać to potem jest spadek przestępczości głupie nagrody dla komisariatów itd. Jeżeli zgłaszamy każde przestępstwo to dopiero ukazuje to faktyczny poziom bezpieczeństwa. Czy więcej ludzi jeździ po pijaku niż 15 lat temu? Zwiększyła się wykrywalność i skończyło przymykanie oka na troszkę podpitego,

MrokJ
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 222
Rejestracja: czwartek, 25 lutego 2010, 13:38
Renault: Laguna II
Silnik: 1.9 DCI
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MrokJ »

Mieszkam na Grochowie i miałem taką akcję:
Rano w niedzielę (około 12:00) przychodzi do sąsiad i mówi: „Szyba w Twoim aucie wybita, u mnie też, i u mnie radioodtwarzacz wyjęli”. U mnie tylko rozbita lewa przednia szyba. Budynek ma swoją ochronę. Idziemy do ochroniarzy, a oni: „Sprawę zgłosiliśmy policji. Policja była, oglądała, zostawili dla Panów wezwania”. Pojechaliśmy na policję złożyli zeznania. Okazało się, że jeszcze kilka innych aut było uszkodzonych. Po około 4, 5 miesiącach wezwanie do sądu na rozprawę. Kolesia złapali, wsadzili do aresztu i miał sprawę. Nawet teraz nie wiem jak to się skończyło, ale sprawa była. Było to około 2 do 3 lat temu.
Jednak w moim przypadku policja się sprawdziła...

Wojtek1987

Post autor: Wojtek1987 »

współczuje Ci tego co spotkało Twoją megi :/ oby ten ktoś nastepnym razem połamał sobie nogi i ręce jak będzie próbował niszczyć cudzą własność.

a tak na marginesie...żadne z naszych polskich os. nie jest bezpieczne :/ tym ładniejsze autko tym bardziej taki palant zazdrości i dewastuje.

ODPOWIEDZ