iparts></a>
<a href= francuskie

[IT] Problem z kartą WiFi

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6063
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

[IT] Problem z kartą WiFi

Post autor: kudlaty »

Po przejrzeniu for tematycznych dowiedziałem się, że mam standardowy problem z karta WiFi w swoim laptopie. Karta to Reatlek RTL8187b. I teraz tak, najśmieszniejsze jest to, że kupe ludzi ma ten problem a nikt nie potrafi go rozwiązać.

Problem:
Przy większym obciążeniu przesyłu rozłącza mi kartę sieciową. Piszą ludzie, że przeinstalowują sterowniki ale ja nie mogę nawet znaleźć w sieci nowszego od tego co mam na mój system (zVista 32bit).

Czy ktoś może przerabiał już ten temat i doszedł do jakiegoś rozwiązania? A może ktoś ma jakiś nowszy sterownik (niż 2007 grudzień) do tej karty, bo ze strony prod też już próbowałem i kicha.

Pomocy!

NegroEG

Post autor: NegroEG »

sprawdziles czy na innym komputerze tez rozlacza?
ogolnie ja u siebie mam 6Mbit neo czyli predkosci sciagania 750~ KB/s i mi normalnie sciaga a u mojej dziewczyny w anglii wywala mnie przy predkosci 350-400KB/s i tak jest z kazdym komputerem u jednego wczesniej u innego pozniej ale zawsze wywala wedlog mnie jest to problem z ustawieniem routera ograniczenie ze wzgledu na przeciazenie(przegrzewanie) sie jego albo jezeli wywala przy danej predkosci to musisz w routerze pogrzebac(w opcjach gdzies jest dzielenie lacza (zapas dla innych komputerow) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6063
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: kudlaty »

mam porównanie bo na drugim kompie (obok) gdzie jest inna karta sieciowa WiFi nic takiego się nie dzieje jak u mnie, zrobiłem nawet raz test parogodzinny ściąganie na jednym i potem na drugim, mój komp rozłączyło i miałem problem z połączeniem a mojej młodej nie.

edit: dodam, że ten drugi laptop to też toshiba tyle, że inny model no i ma inną kartę sieciową

NegroEG

Post autor: NegroEG »

mozesz ewentualnie zmienic karte wifi na lepsza a jaki model toshiby mi powiedz jeszcze do zrobie Ci tutor jak go rozkrecic zeby plomb niezdrapac jesli jest nowy i jesli mam takowy sprzet w domu :) jesli sie nieznajdzie to na sucho wytlumacze koszt kart wifi 20-50 zl

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6063
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: kudlaty »

toshiba L300 A1? coś takiego :D komp na gwarancji

ODPOWIEDZ