iparts></a>
<a href= francuskie

Renault 25 zabytkiem techniki !

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

gzara
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 13:28
Lokalizacja: Nałęczów

Post autor: gzara »

Ja też wymieniłem dowód bo się rozpadł i nie było miejsca na pieczątki i pan się zapytał czy tablic też wymieniam. Podziękowałem i powiedziałem że zostaję przy starych i pokazałem że są w dobrym stanie

troja26

Post autor: troja26 »

Gratuluję już niedługo Safrane też dołączy ;)

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Post autor: blondas »

z tymi urzędami to są jaja.... ostatnio mieliśmy z Januszem okazję porównać jak te same przepisy interpretują urzędnicy z mazowasza i zach-pom....
a prawda jest taka iż były takie momenty że to samemu trzeba było podpowiadać urzędnikowi co ma prawo lub nie i sie o to wykłócać :/
Kilka dni temu byliśmy swymi autami na zlocie w Holandii...
jeden konserwator uwarzał że nie muszę mieć zezwolenia na czasowy wywóż auta za granicę (po podpisaniu przez Komorowskiego nowelizacji ustawy) a drugi że wręcz odwrotnie...
jeden zabrał białą kartę na czas wyjazdu a drugi wystawił oświaqdczenie że auto jest młodsze niż 50 lat więc nikt nie ma prawa mi zabronić go wywozić...
burdel i dowolna interpretacja prawa ale powli się zaczynam w tym łapać lol
Podobno na świecie szaleje jakiś kryzys. Ale my postanowiliśmy w nim nie brać udziału. J.Clarkson

Janusz-Monaco

Post autor: Janusz-Monaco »

Dziękuję za gratulację i życzę aby Wasze wózki też doczekały w dobrej kondycji do zabytkowego wieku (o ile oczywiście sami sobie tego zyczycie).

A co do dowodu rej. i czarnych tablic, to obaj- blondas i gzara macie rację.
Jeśli jedyną przyczyną wymiany jest brak miejsc na wpisy lub zniszczenie, można pozostać przy starych tablicach.
U mnie wiązało się tao jeszcze ze zmianą miejsca zamieszkania i nie było szansy na pozostanie przy starych tablicach.
I tak od 9 lat powinienem zmienic je na białe, więc poczekałem i mam od razu zółte.

ODPOWIEDZ