iparts></a>
<a href= francuskie

Wypadek - przypadek, Renifer ma ziazi :(

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

Mincek
Buntownik
Buntownik
Posty: 487
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 08:40
Renault: Clio Laguna
Silnik: 1.5 dCi 2.0 dCi
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Mincek »

Kolego, po pierwsze, sprawdz prawdziwa wartosc auta. np. u agenta ubezpieczeniowego. (jesli podasz mi WSZYSTKIE dane auta moge ci to zrobic, jak znajde kuzynke na GG ew. sprobuj tutaj: http://www2.hestia.pl/sigeh/servlet/www.EuroTaxExtEdit )

Jesli jest taka sama lub nizsza, nic nie zrobisz, jesli jest wyzsza, oczywiscie jest o co walczy.

masz 2 wyjscia,
- napisac odwolanie i wszystkie swoje uwagi i czekac, zazwyczaj zawsze cos podnosza. jesli nie to patrz pkt. nizej.

- jechac do niezaleznego rzeczoznawcy odebrac ekspertyze (najpierw porozmawiaj czy to bedzie sie oplacalo) a potem sprawe do sadu. 99% ze masz wygrane. ino trzeba czasu i troche kosztow ;/
______________________________________
Trudno jest byc zajebistym, ale ktos to musi robic...

Codziennie budze sie przystojniejszy, ale dzis to juz przesadzilem...

lookaty

Post autor: lookaty »

Wycena wyszła na 2200zł, jednak w samochodzie była instalacja LPG oraz alufelgi. Z tego co widzę nic nie wskóram :(

Mincek
Buntownik
Buntownik
Posty: 487
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 08:40
Renault: Clio Laguna
Silnik: 1.5 dCi 2.0 dCi
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Mincek »

instalacja LPG i alufelgi podnosza wartosc auta.....

ja bym pisal odwolanie....
______________________________________
Trudno jest byc zajebistym, ale ktos to musi robic...

Codziennie budze sie przystojniejszy, ale dzis to juz przesadzilem...

lookaty

Post autor: lookaty »

Jak tylko dostanę pismo, będę pisał odwołanie. Dobre i 200zł więcej. Będę remontował samochód, przy weselu za rok nie wyrobię na nowy samochód.

lookaty

Post autor: lookaty »

Ostatni post był dosyć dawno więc piszę nowy. Za szkodę przyznane mi zostało odszkodowanie w wysokości 1275zł powiększone o koszta holowania samochodu. Wypłata nastąpiła ok. miesiąca po szkodzie. W dniu dzisiejszym dostałem list z PZU, w którym znalazłem informacje o przyznaniu mi dodatkowe 500zł za opcjonalne wyposażenie :) Szczerze powiedziawszy nie liczyłem już na więcej, jednak widać, że odwołania warto pisać. Sprawa z PZU zamknięta na dobre.

Pozostaje jeszcze naprawa samochodu, na którą muszę czekać ponieważ terminy w Krakowie na naprawy sięgają trzech tygodni i to u mniej popularnych mechaników.

Chciałbym również podziękować kolegom, a zwłaszcza Minckowi za porady, zlotowe piwko do odebrania u mnie :)

ODPOWIEDZ