iparts></a>
<a href= francuskie

SCENIC - wielka pomyłka?

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
micmur
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 23 marca 2010, 08:51
Renault: Scenic
Silnik: 1.9 dCI
Kontakt:

SCENIC - wielka pomyłka?

Post autor: micmur »

Witam

poniżej zamieściłem zrzut ekranu z działu problemy. Jak widać większość problemów (ok 63%) dotyczy Scenica. Czy ten model Renault jest rzeczywiście porażką francuskich inżynierów? Z tego co wiem Scenic-ów jest zdecydowanie mniej niż innych modeli tej marki ale problemy dotyczą głównie jego. Co o tym myślicie? Może administrator forum móglby przedstawić statystykę działu problemy z uwzględnieniem wszystkich modeli?

pozdrawiam


Obrazek

Espers

Post autor: Espers »

nie wiem kolego gdzie to wykopałeś, ale mam już drugiego Szczeniaka i problemów mam tyle, co każdy.

micmur
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 23 marca 2010, 08:51
Renault: Scenic
Silnik: 1.9 dCI
Kontakt:

Post autor: micmur »

Espers pisze:nie wiem kolego gdzie to wykopałeś, ale mam już drugiego Szczeniaka i problemów mam tyle, co każdy.
na dalekiej syberii w starej kopalni uranu... Ja też mam drugiego scenica i co z tego. Próbujesz powiedzieć, że to bezawaryjne auto a te posty to sabotaż wrogich użytkowników VW? A może, że spreparowałem "dowody"? Zrzut ekranu został wykonany wczoraj koło 14 na naszym forum.

pozdrawiam

Espers

Post autor: Espers »

Nic nie usiłuję powiedzieć. Nie powiedziałem, że awaryjne. Powiedziałem, że tak samo jak inne. A to, że tyle postów to inna bajka. Ciekaw jestem co dałeś w szukajce.

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Panowie..przypominam o "kulturze rozmowy" :)

Swoja droga, micmur, moze akurat tak sie zlozylo, ze zebralo sie troche osob ze scenicami..ot czysty przypadek. Ponafto jakos moj scenic smiga az milo, praktycznie tankuje i jade.. Wczesniej byly z nim problemy, ale wynikajace z czystej niewiedzy i nieumiejetnej obslugi poprzedniego wlasciciela(komisu). O dziwo, teraz scenic jest mniej awaryjny niz moja poprzednia MII, ktora mialem. Zreszta - uogolniles strasznie, bo trzeba by kazdy temat przeczytac czy dotyczy faktycznie usterki, czy zwyczajnie jakiego zapytania technicznego.
micmur pisze:Może administrator forum móglby przedstawić statystykę działu problemy z uwzględnieniem wszystkich modeli?
Hetnie ;) Jak tylko znajde wolny miesiac hehehe...nie gniewaj sie, ale chwilowo mamy co robic ;)

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: VoN »

Może po prostu jest przeważająca ilość użytkowników forum posiadających Szczeniaka.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Espers

Post autor: Espers »

G-Boy pisze:Panowie..przypominam o "kulturze rozmowy"
Adaś, sorry, ale zejdź ze mnie.

micmur
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 23 marca 2010, 08:51
Renault: Scenic
Silnik: 1.9 dCI
Kontakt:

Post autor: micmur »

Espers pisze:Ciekaw jestem co dałeś w szukajce.
Zrzut został zrobiony bez szukajki, bezpośrednio po otworzeniu działu problemy. Kolejność ustalili autorzy wątków. NIe ma tu żadnej manipulacji. Ciekawe dlaczego nie jesteś w stanie przyjąć tego do wiadomości?
G-Boy pisze:moze akurat tak sie zlozylo, ze zebralo sie troche osob ze scenicami..ot czysty przypadek.
to już jest jakieś wytłumaczenie :)
G-Boy pisze:Zreszta - uogolniles strasznie, bo trzeba by kazdy temat przeczytac czy dotyczy faktycznie usterki, czy zwyczajnie jakiego zapytania technicznego.
Jeśli ktoś uoglnił to autorzy wątków :) Poza tym problem jest problem. Właściciele innych modeli też mogą mieć różne problemy. Bardzo pomocna byłaby tu wspomniana statystyka. Wydawało mi się, że będzie prosto ją zrobić ze względu na składnie tytułów. Może kiedyś znajdziesz trochę czasu :)
VoN pisze:Może po prostu jest przeważająca ilość użytkowników forum posiadających Szczeniaka.
Możliwe, ale na ulicach chyba jest więcej innych modeli Renault. Ile jest scenic-ów na forum też mógłby sprawdziś administrator ale ten brak czasu... :)

pozdrawiam

Espers

Post autor: Espers »

micmur pisze:Espers napisał/a:
Ciekaw jestem co dałeś w szukajce.

Zrzut został zrobiony bez szukajki, bezpośrednio po otworzeniu działu problemy. Kolejność ustalili autorzy wątków. NIe ma tu żadnej manipulacji. Ciekawe dlaczego nie jesteś w stanie przyjąć tego do wiadomości?
Coś się człowieku przyczepił do mnie jakobym się czegoś doszukiwał??
To Ty się czepiłeś Szczeniaków, że to sypiący się szrot.
Osobiście chwalę, bo po za eksploatacją i drobiazgami w małej ilości mam i miałem spokój. Dodatkowo duży komfort i mnogość schowków przemawia właśnie za tym autem.
Swoją drogą uważam, że Laguna I i II się sypały na potęgę. Takie odniosłem wrażenie po ilości postów.
I jeszcze raz prośba. Zejdź ze mnie.

Przy okazji.
Kliknąłem przypadkowo w jakąkolwiek inną stronę z działu problemy. Znalazłem AŻ 2 posty o Scenicu. Trzeba było popatrzeć także na inne strony. Widać kolego jesteś tendencyjny i nie bardzo wiem czemu.
Ostatnio zmieniony środa, 23 czerwca 2010, 08:08 przez Espers, łącznie zmieniany 1 raz.

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Espers pisze:
G-Boy pisze:Panowie..przypominam o "kulturze rozmowy"
Adaś, sorry, ale zejdź ze mnie.
Oj..brzydalu..ja nie do Ciebie akurat..przewrazliwiony jakis czy co? :D ogolnie napisalem zeby do wytykow nie doszlo :P

Co do szczeniaka-pamieztam moje poczatki w klubie I zawrotna ilosc usterek MII jakie odkrywalem I opisywalem wtedy jeszcze na liscie dyskusyjnej...wtedy lista tez opanowana byla przez usterki MII I LII.. ot przypadek :)

Espers

Post autor: Espers »

Napisałeś: PANOWIE, więc chyba także i do mnie....


Usuń OT aby był porządek.

ODPOWIEDZ