iparts></a>
<a href= francuskie

Portale dla autostopowiczów - macie jakieś doświadczenia?

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
pogar

Portale dla autostopowiczów - macie jakieś doświadczenia?

Post autor: pogar »

Witam,

W lipcu będę zawozil (i potem przywoził) rodzinę w góry. Co oznacza iż w po razie , w każdą z stron, będę jechał sam.

Odległość jest spora i właściwie chętnie bym kogoś podwiózł. Jeśli nei względu na lekkie obniżenei kosztów to chociażby dla samego towarzystwa.

Autostopowiczów po drodze brać się jakoś boję. Pomyślalem więc o zgłoszeniu przejazdów na jakiejś stronie. Właśnie, tylko jakiej? Trochę ich jest, żadna (chyba) nie jest dominująca.
Dodatkowo fajnie żeby taki portal miał jakiś system ocen użytkowników, żebym nie trafił na kogoś niebezpiecznego.

Czy macie może jakieś doświadczenia w tym temacie?

Pozdrawiam
Piotr Gardy

Awatar użytkownika
MarcinD
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 710
Rejestracja: piątek, 20 listopada 2009, 14:38
Renault: Škoda Fabia 2 mini-c
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: SCI
Kontakt:

Post autor: MarcinD »

No, była kiedyś strona www.zabieram.pl - to był właśnie portal, gdzie się rejestrowało i podawało, gdzie się jedzie i ile osób można zabrać, albo gdzie się chce przybrać do kogoś. Strona działała, działała i padła bez ostrzeżenia i w zasadzie nie ma po niej praktycznie żadnych śladów w sieci.

PS. Można natrafić na takie ślady tej strony, całość była pod patronatem Auto Świat oraz Radia Zet, przy czym obaj Patronaci milczą... A ja nawet mam gdzieś w szafie w domu naklejkę z logiem Zabieram.pl która była dołączona do któregoś z numerów AŚ. Tutaj jest strona AŚ z tą "nową" akcją. Padło na amen niestety.

Bukmop

Post autor: Bukmop »

Istnieje jeszcze http://www.carpooling.pl. Sam dawałem ogłoszenia jak jechałem, ale nigdy mi nikt nie odpowiedział. Zagadnienie jednak u nas jeszcze mało popularne jest.

Awatar użytkownika
MarcinD
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 710
Rejestracja: piątek, 20 listopada 2009, 14:38
Renault: Škoda Fabia 2 mini-c
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: SCI
Kontakt:

Post autor: MarcinD »

Odświeżam, bo znalazłem i to pod przysłowiową latarnią, gdzie najciemniej:
Autocentrum - Autostop :)

hahahaczyk

Post autor: hahahaczyk »

Ja mam dobre doświadczenia. Jeżdżę sporo po Polsce i zabieram ludzi żeby paliwo wychodziło taniej :D Można znaleźć sporo takich ogłoszeń np. na gumtree. Kiedyś faktycznie bardzo przydatny był portal zabieram.pl, ale chyba niestety padł...

pogar

Post autor: pogar »

ja dałem ogłoszenie na carpooling.pl, ale tez nikt nie odpowiedział..
sprobuję gumtree.

Awatar użytkownika
MarcinD
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 710
Rejestracja: piątek, 20 listopada 2009, 14:38
Renault: Škoda Fabia 2 mini-c
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: SCI
Kontakt:

Post autor: MarcinD »

pogar, spróbuj na Autocentrum :)

ODPOWIEDZ