iparts></a>
<a href= francuskie

Poszukuję zdjęcia Scenica I ph2

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MarcinD
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 710
Rejestracja: piątek, 20 listopada 2009, 14:38
Renault: Škoda Fabia 2 mini-c
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: SCI
Kontakt:

Poszukuję zdjęcia Scenica I ph2

Post autor: MarcinD »

Witam :). Poszukuję zdjęcia RN Megane Scenica I ph2 w widoku Z GÓRY, coś jak na tym zdjęciu, tylko najlepiej bez tych linii wymiarowych ;). Wujka Googla pytałem, ale właśnie znalazł tylko takie... Chcę sobie wrzucić obrazek Scenica do AutoMapy :D

Espers

Post autor: Espers »

Do AutoMapy znalazłem kiedyś gify ze Scenikiem. Było logo, tył auta itd. Fajnie to wyglądało. Poszukaj na stronach o POI i tam powinieneś znaleźć.

Awatar użytkownika
MarcinD
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 710
Rejestracja: piątek, 20 listopada 2009, 14:38
Renault: Škoda Fabia 2 mini-c
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: SCI
Kontakt:

Post autor: MarcinD »

Dzięki, poszukam w ten sposób...

(kilka minut i wiele zapytań google'a później ;) )

Znalazłem takie obrazki jak na razie: Renault Scenic II 2003, Renault Scenic II 2003 granatowy, Renault Megane Grandtour II. Szukam dalej ;).

A tu same Renówki ;)
Ostatnio zmieniony sobota, 5 czerwca 2010, 08:14 przez MarcinD, łącznie zmieniany 1 raz.

Espers

Post autor: Espers »

No widzisz. Jak znajdziesz Szczeniaka III to pisz. :)

Awatar użytkownika
MarcinD
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 710
Rejestracja: piątek, 20 listopada 2009, 14:38
Renault: Škoda Fabia 2 mini-c
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: SCI
Kontakt:

Post autor: MarcinD »

Spoko ;)

Awatar użytkownika
LukaszH
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 7 listopada 2008, 20:03
Lokalizacja: UKUFF/lubelskie/PL

Post autor: LukaszH »

a w instrukcji nie ma czasem widoku z góry?
MarcinD pisze:Znalazłem takie obrazki jak na razie: Renault Scenic II 2003, Renault Scenic II 2003 granatowy
te ja osobiście robiłem :)
i widok z góry chyba z instrukcji brałem

Awatar użytkownika
MarcinD
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 710
Rejestracja: piątek, 20 listopada 2009, 14:38
Renault: Škoda Fabia 2 mini-c
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: SCI
Kontakt:

Post autor: MarcinD »

Heh, panowie, jak to się ładnie na sieci pisze - OWNED! Ja się męczę, szukając sobie zdjęcia Scenica z góry żeby sobie wskaźnik do automapy zrobić, a teraz sobie uświadomiłem, że w domu, na półce, mam model Scenica po liftingu w skali 1-48... Zdjęcie zrobię po południu, to tu wrzucę dla potomnych :D

Dodane ;) Wykonałem zdjęcie i trochę się pobawiłem, oto efekt:

Obrazek

Jakość trochę kiepska, ale po zmniejszeniu dla Automapy wygląda ok :). Tyle, że moja automapa i tak niestety nie widzi wskaźnika i jeździ na domyślnym, ale może komuś się przyda ;).

mariusz1500
Moderator
Moderator
Posty: 3605
Rejestracja: wtorek, 7 października 2008, 14:26
Renault: Espace 4 lift
Silnik: 2.0dCi automat
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mariusz1500 »

ja mam ten krick ze zamiast strzalki mam autko :)
wystarczy sciagnac specjalny plik i masz podaj emaila to ci przesle ten plik i sobie sprawdzisz czy chodzi :)
#6 mariusz1500 jestem już z wami od 2008
byłe: opel kadett E 1.3 lpg 89'
Renault 25 2.2 lpg 89' / Renault Megane Classic 1.9dTi 00' / Renault Megane Grandtour 2.0 lpg 04'
obecnie:
Renault Espace IV 2.0dCi 25TH 10'

Espers

Post autor: Espers »

Ten plik ma jakieś dziwne rozszerzenie czy nawet format i trzeba go zamienić z plikiem w którymś katalogu AM.

mariusz1500
Moderator
Moderator
Posty: 3605
Rejestracja: wtorek, 7 października 2008, 14:26
Renault: Espace 4 lift
Silnik: 2.0dCi automat
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mariusz1500 »

nic nie trzeba robic pliki sa w folderze Images i potem ten folder wkleja sie go do folderu instalacyjnnego automaty i mozna cieszyc sie autkiem na mapie :)
#6 mariusz1500 jestem już z wami od 2008
byłe: opel kadett E 1.3 lpg 89'
Renault 25 2.2 lpg 89' / Renault Megane Classic 1.9dTi 00' / Renault Megane Grandtour 2.0 lpg 04'
obecnie:
Renault Espace IV 2.0dCi 25TH 10'

Awatar użytkownika
LukaszH
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 7 listopada 2008, 20:03
Lokalizacja: UKUFF/lubelskie/PL

Post autor: LukaszH »

to ja mogę zaproponować coś takiego...

2D dzień

Obrazek

2D noc

Obrazek

i ważna rzecz!
nazwa pliku i wielkość liter:
dzień: car2d.bmp
noc: card2D_night.bmp

pliki wrzucić do katalogu IMAGES który powinien być w katalogu z AM
MarcinD pisze:Jakość trochę kiepska, ale po zmniejszeniu dla Automapy wygląda ok :) . Tyle, że moja automapa i tak niestety nie widzi wskaźnika i jeździ na domyślnym, ale może komuś się przyda ;)
nie widzi bo może nie wrzucasz pliku *.bmp no i na pewno nie w takiej rozdzielczości jak wrzuciłeś zdjęcie - będziesz widział tylko dach i nic poza tym ;)

Awatar użytkownika
MarcinD
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 710
Rejestracja: piątek, 20 listopada 2009, 14:38
Renault: Škoda Fabia 2 mini-c
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: SCI
Kontakt:

Post autor: MarcinD »

Wiem, wiem, tutaj podałem dużą rozdzielczość, do automapy zmniejszyłem zdjęcie. Wrzucałem bmp, gif i nic. Nie wiem, co jest grane bo poprzednia automapa bez trudu mi widziała zmieniony wskaźnik. Jak będę miał czas, to się będę bawił tym.

Odświeżam, bo zrobiłem sam obrazek z góry w Paincie na bazie zdjęcia zabawki z góry ;). Jak ktoś chce, to niech sobie wykorzysta ;).

Obrazek

Na fotosiku jest JPG, więc jeśli ktoś chce mieć takiego Scenica w swojej AM to proszę o pw albo mail, mogę na życzenie zrobić dowolny kolorek autka ;).

P_r_z_e_m_o

Post autor: P_r_z_e_m_o »

Ostatnio "bawiłem się" TomTom'em ONE XL, Na stronach www TomTom'a są takie ikonki do zaimplementowania do nawigacji, z góry i z tyłu. Są różne renówki.
Niestety dzisiaj dopiero przeczytałem ten temat, a wczoraj usunąłem z komputera wszystko co było związane z TomTom'em. :(


Niestety nie zrobię nic ! Trzeba mieć podłączoną nawigację, a ja jej już nie mam i szybko nie będę miał.

Awatar użytkownika
LukaszH
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 7 listopada 2008, 20:03
Lokalizacja: UKUFF/lubelskie/PL

Post autor: LukaszH »

MarcinD pisze:Wiem, wiem, tutaj podałem dużą rozdzielczość, do automapy zmniejszyłem zdjęcie. Wrzucałem bmp, gif i nic. Nie wiem, co jest grane bo poprzednia automapa bez trudu mi widziała zmieniony wskaźnik.
Twojego Scenica zmniejszyłem i wrzuciłem do AM 6.5 - działa.

Awatar użytkownika
MarcinD
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 710
Rejestracja: piątek, 20 listopada 2009, 14:38
Renault: Škoda Fabia 2 mini-c
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: SCI
Kontakt:

Post autor: MarcinD »

No u mnie też działa, problem polegał na tym, że czasem sam przełączał się w czasie jazdy na strzałkę i dlatego myślałem, że nie działa. Jest ok :).

ODPOWIEDZ