iparts></a>
<a href= francuskie

Gadżety

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

Odziu88

Gadżety

Post autor: Odziu88 »

Wiem, ze jest to stały, ciagle powtarzajacy sie temat na forum... Zlożylem zamowienie na gazdzety a nie moge sie oczekac numeru konta... jak dlugo czekac??mam nadzieje ze po wplacie pieniedzy pojdzie to juz szybko i sprawnie... Pozdrawiam...

mariusz1500
Moderator
Moderator
Posty: 3605
Rejestracja: wtorek, 7 października 2008, 14:26
Renault: Espace 4 lift
Silnik: 2.0dCi automat
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mariusz1500 »

kolego tym zajmuje sie kolezanak Sidenis :)
#6 mariusz1500 jestem już z wami od 2008
byłe: opel kadett E 1.3 lpg 89'
Renault 25 2.2 lpg 89' / Renault Megane Classic 1.9dTi 00' / Renault Megane Grandtour 2.0 lpg 04'
obecnie:
Renault Espace IV 2.0dCi 25TH 10'

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Odziu88 pisze:jak dlugo czekac??
A czy nie wiesz ze byl , zlot , ze organizowalem go i nie mialem czasu sie zajac gadzetami? chociazby z powodu braku neta , a teraz wybacz - ale zobacz sobie skad pochodze - mam troche inny problem na glowie niz gadzety klubowe.

Gdybys nie zalapal - to ci podpowiem ze chodzi o powodz. Wiec jak poczekasz to chyba nic ci sie nie stanie prawda? Jak sie sytuacja uspokoi to zajme sie odpisywaniem na maile i obrobka zgloszen. Chwilowo nie mam do tego glowy, kiedy 100m od domu jest lustro wody...Spokojnie - uspokoi sie troche sytuacja to siade do kompa i zajme sie waszymi zgloszeniami.

OSOBY KTORE ZAMAWIALY COKOLWIEK Z KLUBOWYCH gadzetow pod koniec kwietnia az do teraz - INFORMUJE ze zajme sie zgloszeniami jak tylko bede mial glowe do tego. Mam wasze zamowienia, odpisze moze w weekend.. (pomijam fakt ze tluke nadgodziny w pracy, bo tyle roboty , wiec jak wracam zjebany jak pies do domu, ostatnia rzecza jaka teraz sie przejmuje to gadzety- sorry, ale taka kolej rzeczy). Na dniach postaram sie to uporzadkowac.
Ostatnio zmieniony czwartek, 20 maja 2010, 20:54 przez G-Boy, łącznie zmieniany 1 raz.

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Sidenis »

O nie Mario. Mylisz pojęcia. Zamówieniami zajmuje się G-Boy. Aktualnie w trakcie powrotu do domu po zlocie. Jak tylko będzie mógł przejrzeć mail'a to wyśle Ci wszystkie potrzebne dane, a do mnie kartę zamówienia z Twoim adresem.

Odziu88, pamiętaj wszyscy jesteśmy tylko ludźmi i poza forum i klubem mamy też inne równie ważne sprawy.
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

Odziu88

Post autor: Odziu88 »

Ok, bede cierpliwie czekac :) Sorry za nerwy ;)

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Sidenis »

Spokojnie. Mi tam nie przeszkadza :) A od napisania jak się ma sytuacja to mi ręce nie odpadną.
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

miłośnik i żona

Post autor: miłośnik i żona »

wiadomo są ważniejsze sprawy:) ja też czekam :)
pozdrowienia i wytrzymałości dla wszystkich powodzian - mnie na szczęście to nie tyczy - chociaż wróć - przez zalany sandomierz i walke o hutę mam narazie dwa dni wolnego. i oby tylko dwa!!! pozdrawiam 3majcie się

Awatar użytkownika
Tomek_SJZ
Oklejony
Oklejony
Posty: 170
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 15:04
Renault: Scenic i Clio
Silnik: 1.2 i 1.0
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek_SJZ »

miłośnik i żona pisze:ja też czekam :)
Szkoda że nie napisałeś, że coś potrzebujesz to bym Ci przywiózł z borek. Byłby pretekst do spotkania :)
Na chwilę obecną mam w domu wolne pikurki, no ale jak zamówiłeś to moje sobie jeszcze poleżą w szufladzie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Darczan
Oklejony
Oklejony
Posty: 244
Rejestracja: wtorek, 22 grudnia 2009, 13:36
Renault: Megane III
Silnik: 1.9 dCi F9Q
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Darczan »

miłośnik i żona pisze:ja też czekam :)
i ja również ;) oczywiście cierpliwie i bez nerwów, tylko trochę smutno, że jeszcze nie ma przesyłki :(
z drugiej strony - mam więcej czasu na przemyślenie gdzie nakleić PIKURki :D

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Chlopaki...(i dziewczeta) - dajcie mi kilka dni, ogarne sie ze wszystkim i juz do was wracam , zajme sie zgloszeniami i zamowieniami ;)

NegroEG

Post autor: NegroEG »

G-Boy mam pytanko da rade jakos zrobic zebym osobiscie mogl zakupic wlepki oraz ramki ^^ bede na dniach w katowicach w sumie jutro a wyjezdzam 30/31 zobaczymy czy bede mial gdzie przekimac a 100 Km moge nadrobic raczej oczywiscie jesli bedziesz mial czas chceci i zadnych wiecej problemow :) tak btw Witam wszystkich

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Sidenis »

NegroEG, G-Boy zbiera tylko zamówienia. Całe gadżety są u mnie.
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

Awatar użytkownika
Kolo
Oklejony
Oklejony
Posty: 69
Rejestracja: piątek, 7 sierpnia 2009, 20:57
Renault: G. Scenic III Modus
Silnik: 1.4 TCE 1.2
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Kolo »

Sidenis wysłałem parę dni temu odnośnie naklejki dzieciowej. Czy możesz mi ją wysłać a ja przeleję kasę do G-Boya?
Tylko Falubaz !!!

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Sidenis »

Dzieciowe naklejki są w tej chwili niedostępne.
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

Awatar użytkownika
Kolo
Oklejony
Oklejony
Posty: 69
Rejestracja: piątek, 7 sierpnia 2009, 20:57
Renault: G. Scenic III Modus
Silnik: 1.4 TCE 1.2
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Kolo »

Aha, szkoda. Jest szansa, że jeszcze coś będzie??
Tylko Falubaz !!!

ODPOWIEDZ