iparts></a>
<a href= francuskie

Jaki założyć gaz do scenikaI phI

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Wojtek1987

Jaki założyć gaz do scenikaI phI

Post autor: Wojtek1987 »

Witam, jak w temacie mam zamiar założyć gaz do swojego szczeniaka, gadałem z moim osobistym mechanikiem mówił że bez problemu moge zakładać gaz, że te silniki 1.6 16VB dobrze znoszą gaz. Teraz mam tylko pytanie jaki założyć gaz, jakiej firmy itd. Nie mam o tym zielonego pojęcia więc słucham waszych opini.

Awatar użytkownika
xXZENXx
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: sobota, 19 grudnia 2009, 14:29
Renault: R19 SCENIC1 i 2
Silnik: 1_7 1_6 1_9 dci
Lokalizacja: LESZNO WLKP
Kontakt:

Post autor: xXZENXx »

ja bym polecił LOVATO w poprzednich autkach miałem taki zamontowany i nie miałem problemów
ale kłopoty z gazem nie zaczynają się przez firmę tylko przez niewłaściwe podłączenie przez mechanika,
więc dobrze się zastanów czy nie lepiej zapłacić więcej i mieć to porządnie zrobione niż potem jeździć do kolesia po kilka razy żeby ci coś ustawiał
w czym jesteś tym się stajesz
jak sie kasa znajdzie to....
http://www.youtube.com/watch?v=g-NopML2 ... re=related

Szumak

Post autor: Szumak »

Ja nie wyobrażam sobie zrobienia instalacji LPG w której nic już nie trzeba regulować po założeniu. Pewnie jest to możliwe ale niesłychanie trudne, a przynajmniej na to wskazują moje doświadczenia.

Jeżdżę na STAG-300 z listwą Magic-Jet i osprzętem tomasetto. W sumie mogę polecić, po wyregulowaniu nie mam już problemów z tą instalacją.
Powyższy komputer ma spore możliwości konfiguracyjne.
http://www.ac.com.pl/

kaziu1985pn

Post autor: kaziu1985pn »

osobiście z BRC nigdy nie miałem kłopotu a 2 samochody renault z niż użytkowałem i korzystałem z pełnego zakresu mocy :) Oczywiście sprzęt to tylko 20% powodzenia bo nawet najlepszy sprzęt źle założony nie będzie działał jak powinien. więc pytanie powinno nie być jaki ale u kogo :)

Wojtek1987

Post autor: Wojtek1987 »

dzieki za wasze opinie, popytałem po dzwoniłem i zakładam gaz tam gdzie to robił mój brat do swojej Vectry i mój przyszły teść do wento i bory, gosc jest dobry i zna sie na rzeczy a założy mi BRC za 2.5tys mysle ze to dobra cena :)

kaziu1985pn

Post autor: kaziu1985pn »

Wojtek1987, tylko zapytaj które BRC jeśli te nowe z wtryskami zavoli to nie polecam.

Wojtek1987

Post autor: Wojtek1987 »

wtryski maja byc matrixa albo jakies van.. cos tam nie pamietam dokladnie wiem ze na literke V :D

Espers

Post autor: Espers »

Jeśli listwa MATRIX koniecznie zakładaj odolejacz. Po pewnym przebiegu olej zawarty w gazie zaczyna zaklejać dysze i zaworki. Kłopot jak na życzenie.

Wojtek1987

Post autor: Wojtek1987 »

dzieki bede mial to na uwadze :D

ODPOWIEDZ