iparts></a>
<a href= francuskie

Poszukuję projektanta www - sklepu internetowego

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Wiórka

Poszukuję projektanta www - sklepu internetowego

Post autor: Wiórka »

Szukam osoby/firmy, która zaprojektowałaby sklep internetowy - żadne cuda techniki, animacji czy nie wiadomo czego - sklep dość prosty ale funkcjonalny o przejrzystej oprawie graficznej. Rozsądna cena oczywiście nie bez znaczenia - nie chcę nic za free, ale też nie chciałabym zapłacić bajońskiej sumy.

Posiadamy w klubie takiego specjalistę? A może kogoś byście polecili?

A przy okazji - ktoś prowadzi sklep internetowy? Chętnie przyjmę porcję rad na dobry start :)

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: VoN »

Chętnie bym się tym zajął nawet za klubową walutę, ale niestety praca dyplomowa, remont mieszkania kurcze za dużo :( spytam się znajomego może znajdzie chwilkę.

Wiórka zapytaj na zlocie albo znajdź na forum namiary na Slav'a wiem że on również projektuje strony www i coś mi się kojarzy że ma sklepik internetowy.. a no i oczywiście zapomniałem o koledze Sweeper :) Również www się zajmuje.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Wiórka

Post autor: Wiórka »

Von rodzinka najważniejsza :) Dzięki za wskazówki.

Mogłabym kupić sobie na allegro za 400 zł zestaw: szablon, serwer i domena ale jakoś mnie to nie przekonuje...

Adam R25
Oklejony
Oklejony
Posty: 1691
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 21:10
Renault: R 25
Silnik: 2.2 Pb
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adam R25 »

spytam się mojego informatyka z pracy - wiem, że robi takie rzeczy :)
Obrazek

Espers

Post autor: Espers »

Polecam: Daniel Mróz
Prezes Twingo Klub Polska. Robi to zawodowo i mój sklep ESPERA też robił. Gość godny polecenia!!

Wiórka

Post autor: Wiórka »

Dzięki, rozglądam się pilnie, coś na pewno wybiorę

ODPOWIEDZ