iparts></a>
<a href= francuskie

Komorowski kandydatem na prezydenta

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

Myślę że walka będzie między Komorowskim a Napieralskim. Czas wszystko wyjaśni viva
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Post autor: blondas »

mi się wydaje że Napieralski się skompromituje minimalna ilością głosów a za jego plecami Olejniczak juz zaciera ręce...
tak naprawdę szansę ma tylko Komorowski i Kaczyński...
takie moje zdanie :)
zresztą nie tylko moje
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... caid=1a0f6
Podobno na świecie szaleje jakiś kryzys. Ale my postanowiliśmy w nim nie brać udziału. J.Clarkson

Awatar użytkownika
Sweeper
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 225
Rejestracja: czwartek, 26 czerwca 2008, 08:50
Renault: Scenic II
Silnik: 1.9 dCi
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Sweeper »

ja widzę tylko jednego kandydata na obecną chwilę i jest nim Olechowski

Komorowski jakoś mi nie podchodzi
Kaczyński - hmm fajna będzie pierwsza dama, no i ta zaciekłość w walce o władzę a feeee

:)
Mało gadać, dużo robić...
https://www.facebook.com/floreklukasz

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Sweeper pisze:hmm fajna będzie pierwsza dama
ee..czyli kot? bez jaj panowie.. :D roll

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Post autor: blondas »

kot też bez jaj? :D
Podobno na świecie szaleje jakiś kryzys. Ale my postanowiliśmy w nim nie brać udziału. J.Clarkson

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

Mi szkoda, że Arłukowicz nie startuje - najbardziej mi podchodzi ze wszystkich polityków, wie co mówi i dobrze mówi ... ale trudno, trzeba wybierać kogo innego. Będę teraz patrzył i rozmyślał, ale wiem, że chcę prezydenta, który nie wiąże kraju z kościołem i patrzy w przyszłość, a nie przeszłość. Tak jak Napieralski trafnie powiedział - walka między Kaczyńskim a Komorowskim będzie zapewne oparta o śmieci z przeszłości ... a tak na prawdę kogo te śmieci obchodzą, skoro się człowiek do tej przeszłości nie cofnie?
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Espers

Post autor: Espers »

Patrząc SNAKE na Twój wiek, sądzę, że akurat Ty niewiele możesz powiedzieć o przeszłości ludzi z SLD. Oczywiście to nie Twoja wina lecz Twojego wieku. Choć nie jestem dziadkiem, na własnej skórze odczułem działania wcześniejszego SLD, potem PiSu i wreszcie PO.
Twoje wypowiedzi są bardzo tendencyjne i się nie dziwię, bo napchałeś się czytaną teorią i wcale jej nie konfrontujesz z rzeczywistością. Choćby na szczęście krótkie rządy PiSiaków.
Komorowski powiedział bardzo mądre słowa. o prezydencie:
"Trybunał Konstytucyjny to nie śmietniki, do którego wrzucane jest wszystko, co komuś nie pasuje. Trybunał jest od tego, aby osądzać niezgodność z Konstytucją". Lech tego nie rozumiał. Jarek też tego nie rozumie jak i jego fumfle partyjni.

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

POprańcy górą, kilkanaście miesięcy już u władzy i co mamy? Największe bezrobocie, sprzedaż majątku państwowego, prywatyzacje szpitali już wkrótce,3 afery korupcyjne i emerytury w wysokości 300zł - zajebiste rządy brawa
Co do SLD: bez komentarza, bo każdy kto umie wpisać w google SLD to sobie poczyta o ich rządach,aferach,przekrętach łącznie z fundacją pani Kwaśniewskiej

Piasq: zgadzam się z tobą, co do kwestii przyszłości, niestety o tej nikt nie myśli.
Espers właśnie ty mało wiesz i mało rozumiesz, bo masz dobrą robotę, dobry hajs i masz to w dupie co się z krajem dzieje (fajnie,że tobie się udało i to nie zazdrość tylko fakty). Niestety u mnie większość znajomych w dużym mieście czasem z 2 tytułami mgr albo zapierdziela za 1300zł-1500zł albo nie ma roboty wcale, więc sory nie MAMY SZANS aby sie zgadzać w kwestii rządów w tym kraju.

Sam szukałem roboty prawie pół roku, gdyby nie znajomość to pewnie nadal bym bez kasy siedział, bo na kilkadziesiąt CV wysłanych mało kto odpowiadał. A jeszcze 3 lata temu to przebiarałem w ofertach.

Co do first Lady to chyba wolę,żeby jej nie było wcale niż miałaby być taka buraczanka jak żona Bronka lol
Ostatnio zmieniony wtorek, 27 kwietnia 2010, 08:52 przez Snake, łącznie zmieniany 1 raz.
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

Espers

Post autor: Espers »

SnakeEyes pisze:POprańcy górą, kilkanaście miesięcy już u władzy i co mamy? Największe bezrobocie, sprzedaż majątku państwowego, prywatyzacje szpitali już wkrótce,3 afery korupcyjne i emerytury w wysokości 300zł - zajebiste rządy
Dokładnie te same słowa mówili PISiacy przed tym, gdy wygrali wcześniejsze wybory. Po dwóch latach do odstrzału daje do myślenia.
SnakeEyes pisze:Espers właśnie ty mało wiesz i mało rozumiesz
Może nie mam jakiegoś wysokiego wykształcenia, ale myślę i widzę, czego przykład dajesz poniżej:
SnakeEyes pisze:masz dobrą robotę, dobry hajs i masz to w dupie co się z krajem dzieje (fajnie,że tobie się udało i to nie zazdrość tylko fakty)
Bo właśnie myślę i w dobie tzw. "kryzysu" moja firma się rozwija.
SnakeEyes pisze:Niestety u mnie większość znajomych w dużym mieście czasem z 2 tytułami mgr albo zapierdziela za 1300zł-1500zł albo nie ma roboty wcale, więc sory nie MAMY SZANS aby sie zgadzać w kwestii rządów w tym kraju.
Też siedziałem 3 lata na bezrobociu, aż wreszcie doszedłem do wniosku, że siedzeniem nic nie zdobędę. Wziąłem się za pracę i dziś nie mogę narzekać. Chyba, że na nasze rządy. Dzisiejsze i wcześniejsze.

Mincek
Buntownik
Buntownik
Posty: 487
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 08:40
Renault: Clio Laguna
Silnik: 1.5 dCi 2.0 dCi
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Mincek »

Poprzedni moj post jest NIEAKTUALNY i za MOJE zamieszanie BARDZO PRZEPRASZAM kwiat
Ostatnio zmieniony wtorek, 27 kwietnia 2010, 11:02 przez Mincek, łącznie zmieniany 1 raz.
______________________________________
Trudno jest byc zajebistym, ale ktos to musi robic...

Codziennie budze sie przystojniejszy, ale dzis to juz przesadzilem...

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

Espers pisze:
SnakeEyes pisze:masz dobrą robotę, dobry hajs i masz to w dupie co się z krajem dzieje (fajnie,że tobie się udało i to nie zazdrość tylko fakty)
Bo właśnie myślę i w dobie tzw. "kryzysu" moja firma się rozwija.
i tylko pogratulować brawa
Niestety ludzie w moim wieku mają już zapakowane kredyty na mieszkanie do końca życia i raczej nie myślą o braniu kolejnych np na otworzenie własnego biznesu...bo jak nie wyjdzie to już tylko się smierc

Mincek: cytując jednego z naszych zarządców: jak się nie podoba to won ;)
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

Espers

Post autor: Espers »

A kto powiedział, że ja kredyt wziąłem??
Zacząłem od kilku złotych. Dziś mam niebagatelne pieniądze w firmie. Poza ciężką pracą także i troszkę szczęścia i Tobie też się powiedzie, ale uwierz mi, musisz mieć warunki. PiS Ci tego nie da.
Ostatnio zmieniony wtorek, 27 kwietnia 2010, 11:19 przez Espers, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

Espers pisze:A kto powiedział, że ja kredyt wziąłem??
Mówiłem ogólnie ;)
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

Mincek
Buntownik
Buntownik
Posty: 487
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 08:40
Renault: Clio Laguna
Silnik: 1.5 dCi 2.0 dCi
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Mincek »

SnakeEyes pisze:Niestety ludzie w moim wieku mają już zapakowane kredyty na mieszkanie do końca życia i raczej nie myślą o braniu kolejnych np na otworzenie własnego biznesu
przepraszam a kogo to interesuje ze pobrali kredyty i nie maja pracy ???

a moze Twoim tokiem myslenia kredyt powinno splacac panstwo ??

a moze Twoim tokiem myslenia panstwo powinno DAC im mieszkania...

to nie komuna !!! a i o ile pamietam PiS za swoich rzadow obiecywal mieszkania i to w niemalej ilosci i co ???

jakos na zachodzie jest NORMALNE ze sie bierze kredyt na mieszkanie na cale zycie, bo tyle to tam kosztuje i nikt z tego powodu afery nie robi. Tylko w Polsce sie utarlo ze NAM sie NALEZY i Panstwo POWINNO nam Dac.
Ostatnio zmieniony wtorek, 27 kwietnia 2010, 11:03 przez Mincek, łącznie zmieniany 1 raz.
______________________________________
Trudno jest byc zajebistym, ale ktos to musi robic...

Codziennie budze sie przystojniejszy, ale dzis to juz przesadzilem...

Awatar użytkownika
Sweeper
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 225
Rejestracja: czwartek, 26 czerwca 2008, 08:50
Renault: Scenic II
Silnik: 1.9 dCi
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Sweeper »

SnakeEyes - zaskakujący jest twój tok rozumowania
na tyle, że polemika z Tobą jest niemożliwa
Mało gadać, dużo robić...
https://www.facebook.com/floreklukasz

ODPOWIEDZ