iparts></a>
<a href= francuskie

Jarosław Kaczyński kandydatem na prezydenta

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

lookaty

Jarosław Kaczyński kandydatem na prezydenta

Post autor: lookaty »

O tym właśnie pomyślałem kiedy w mediach po raz pierwszy pojawiła się wiadomość o miejscu pochówku byłego prezydenta. Teraz tylko trzeba czekać kto pierwszy zacznie nierówną walkę na podbudowie tragedii z 10 kwietnia :(

Misza

Post autor: Misza »

A musimy o polityce?? :(
Każdy ma swoje sympatie polityczne a z praktyki wiem, że "wymiana myśli politycznej" na forum to porażka.
Omijałbym ten temat z daleka.

Chinczyk

Post autor: Chinczyk »

Kolego lookaty, może się mylę, ale mam wrażenie, że założenie takiego tematu na forum nie było najlepszym pomysłem - zaraz wywiąże się bezsensowna dyskusja na temat "który kandydat jest najlepszy". Forum Renault nie jest chyba najlepszym miejscem na takie dyskusje

lookaty

Post autor: lookaty »

Misza pisze:A musimy o polityce?? :(
Każdy ma swoje sympatie polityczne a z praktyki wiem, że "wymiana myśli politycznej" na forum to porażka.
Omijałbym ten temat z daleka.
Spokojnie, w pewnym wątku podzieliłem się swoją teorią, a w tym tylko ją potwierdzam faktem ;) Nie jest moim zamiarem rozpoczynanie awantury.

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Post autor: blondas »

Chinczyk pisze: Forum Renault nie jest chyba najlepszym miejscem na takie dyskusje
co nie znaczy że jest to zabronione....
nie chcecie awantury to nie piszcie w tym temacie nic i po sprawie ;)
Podobno na świecie szaleje jakiś kryzys. Ale my postanowiliśmy w nim nie brać udziału. J.Clarkson

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

Kolejny temat do forumowej SENSACJI. Lookaty widać paja się tym aby wszczynać tutaj jakieś polityczne niesmaczki :P
Jak poprawi tobie to humor to powiem tobie że J.K ma mój głos, zreszta kogokolwiek by PiS wystawił to i tak miałby mój głos
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 17:52 przez Snake, łącznie zmieniany 1 raz.
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

Espers

Post autor: Espers »

I właśnie się zaczęło.
Kaczor na Prezia to przegięcie. Walka będzie na sentymenty, wiarę i wymówki. Chyba się wymelduję z tego dziwnego kraju. Choć może być śmiesznie, bo i Lepper startuje. Stary fumfel Jarka. viva

prosiaczek231
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 1779
Rejestracja: piątek, 11 lipca 2008, 17:11
Renault: Megane II CC
Silnik: 1.6 113KM
Lokalizacja: Wałcz (woj.zach-pom)
Kontakt:

Post autor: prosiaczek231 »

Ja mam nadzieję, że Polska zmądrzała w ostatnich latach i J.K nie przebrnie I rundy wyborów :/
Obrazek
Byłe Renault:

Megane Scenic 1.6 1997r
Espace II 2.2 1995r
Laguna IphII 2.0 1998r
Clio II phI 1.2 1999
Megane I phII 1.6 16V 1999r
Megane I phII 1.4 16V 2002r
Megane II phI 2.0 16V 2003r

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Uprzejmie informuje, ze Administracja Forum nie ponosci odpowiedzialnosci za tresci zamieszczane w tym temacie. Jednakze, jakiekolwiek wycieczki , obrazanie, pyskowki i bezsensowne posty, docinki - beda konsekwentnie kasowane, a w nadmiarze temat zostanie usuniety. Przypominam, ze to forum jest forum MOTORYZACYJNYM a nie politycznym. Prosze miec to na uwadze podczas tej dyskusji!

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Post autor: blondas »

Adam! wyluzuj
każdy wie że nie ponosi nikt z administracji odpowiedzialności za czyjeś wypowiedzi...
Nie wydaje mi się byś aż na czerwono to musiał ludziom przypominać ;)
Tematy polityczne zawsze były i będą solą w oku gdyż żadko się zdarza by ludzie umieli na poważne tematy kulturalnie rozmawiać...
co nie znaczy że jeśli chcą o tym w dziale ogólne pogadać to im trzeba pysk zamknąć...
no chyba że administracja uzna że tematy takowe są zabronione :/ to inna para kaloszy...
proponuję więcej luzu i się nie spinajcie ludziska tylko dyskutujcie kulturalnie... :)
Podobno na świecie szaleje jakiś kryzys. Ale my postanowiliśmy w nim nie brać udziału. J.Clarkson

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

Prosiaczek jakbyś chociaż ciut miał pojęcie o tym co piszesz to byś wiedział że J.K i B.K. to jedyne postacie, które mają szanse w tych wyborach.

No chyba,że wróci nasz kochany Kononowicz, on ma u mnie 100% poparcia roll
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Post autor: blondas »

SnakeEyes, jak czytam Twoją retorykę to mam wrażenie że tylko Ty cokolwiek w tym kraju rozumiesz ...zarówno w dziedzinie polityki jak i historii rzecz jasna...
niestety demokracja to nie jest doskonały system ale jedyny najmniej mi przeszkadzający więc musisz się przyzwyczaic iż ilu polaków tyle zdań i każdy ma to zagwarantowane w kostytucji lub wyemigrować gdziś gdzie będziesz szczęśliwszy ;)
Podobno na świecie szaleje jakiś kryzys. Ale my postanowiliśmy w nim nie brać udziału. J.Clarkson

Espers

Post autor: Espers »

Adaś. Luzuj na tym forum. Poprostu za dużo tego. Luzuj i się nie stresuj.

G-Boy

Post autor: G-Boy »

SnakeEyes pisze:No chyba,że wróci nasz kochany Kononowicz, on ma u mnie 100% poparcia
Wierz mi -u mnie tez. Jedyny czlowiek ktory jest szczery do bolu i ma dobre checi :D
blondas pisze:Adam! wyluzuj
ja jestem wyluzowany, boje sie zeby niektorych tu za bardzo nie ponioslo.. To nie onet... a tematy jakby znajome...
blondas pisze:Tematy polityczne zawsze były i będą solą w oku gdyż żadko się zdarza by ludzie umieli na poważne tematy kulturalnie rozmawiać...
owsze, tu masz racje. Jednak patrzac od czasu do czasu na wiadomosci do czego Polak jest zdolny w obronie kandydata swojego ukochanego - nie chcialbym zeby czasem cos nieprzyjemnego wyszlo i u nas. Wiesz..dmucham na zimne.. ot ;)

Wojtek1987

Post autor: Wojtek1987 »

Mnie sie tam wydaje ze po tej tragedi Jaruś K. skoczy na kandydata i bedzie chciał kontynuować to czego Lech K, nie dokonczyl. Fajnie by było poznac prawde o Katyniu :)

ODPOWIEDZ