iparts></a>
<a href= francuskie

Jarosław Kaczyński kandydatem na prezydenta

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

Grzybek_lodz
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 19 stycznia 2009, 13:11
Renault: Vel Satis
Silnik: 2.0 T
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Grzybek_lodz »

Nie lubiłem jego brata i jego samego też nie lubię.
Obrazek

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

G-Boy pisze:
SnakeEyes pisze:No chyba,że wróci nasz kochany Kononowicz, on ma u mnie 100% poparcia
Wierz mi -u mnie tez. Jedyny czlowiek ktory jest szczery do bolu i ma dobre checi :D
Zgadzam się :) Otwieramy komitet wyborczy? chyba już za późno :(
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

gzara
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 13:28
Lokalizacja: Nałęczów

Post autor: gzara »

Często siedzę na forum www.youngtimer.pl i pomimo wielu dziwnych rzeczy na tym forum jak brak moderacji, ciągła przepychanka co jest YT a co nie, to plusem jest jego wysoka apolityczność :) Po katastrofie dopiero po paru dniach ktoś kto miał dwa posty zaczął temat który zresztą zaraz został zamieniony na wątek o rosyjskich ziłach i innych ciężarówkach które było widać w relacjach.

Espers

Post autor: Espers »

PiSiacy powiedzieli, że Lechu jest zasłużony, bo robił wszystko, aby świat usłyszał o Katyniu.
Okazuje się, że gość miał talent. W tak bardzo nietypowy sposób pokazał światu, że jest takie miejsce jak Katyń. roll

Mincek
Buntownik
Buntownik
Posty: 487
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 08:40
Renault: Clio Laguna
Silnik: 1.5 dCi 2.0 dCi
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Mincek »

ZADEN Jarek (imiennik) zerujacy na smierci wlasnego brata w dodatku chory na wladze.... w zyciu !!!

Obrazek
______________________________________
Trudno jest byc zajebistym, ale ktos to musi robic...

Codziennie budze sie przystojniejszy, ale dzis to juz przesadzilem...

Awatar użytkownika
iber
Oklejony
Oklejony
Posty: 29
Rejestracja: czwartek, 20 sierpnia 2009, 10:46
Renault: Laguna Coupe
Silnik: 3.5 V6
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: iber »

Moderatorzy następny temat do zamknięcia!

Tak jak napisałem w innym temacie nie powinno sie prowadzić kampanii prezydenckiej na forum renault.

Espers

Post autor: Espers »

Iber!!
Spadaj chłopie!! i nie wkurzaj

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

iber, my moderujemy, my decydujemy - a decyzja jest taka: dział Ogólne dotyczy tematów niekoniecznie związanych z motoryzacją i nie ma rozróżnienia na politykę, religię, seks czy inny zakupoholizm. Nie podoba Ci się, nie czytaj, ale nie ograniczaj słowa innym.
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Espers

Post autor: Espers »

To o sexie też można pisać?? viva

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

Z kulturą słowa, owszem :P
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Espers

Post autor: Espers »

Nagle ucichło. A dlaczego??

Zajka

Post autor: Zajka »

Wg. jakiejś tam wróżki i księgi kogoś tam w lipcu ma być kolejna żałoba narodowa - spowodowana jego wygraniem czy tez gdzieś poleci?? Wg. mnie pojedzie na całej tej katastrofie i tylko dlatego wygra (oby nie), a jak wygra to będzie gorzej niż za kadencji jego śp brata.

Awatar użytkownika
Maciek R4
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1296
Rejestracja: czwartek, 22 maja 2008, 21:07
Renault: Espace IV + Scenic I
Silnik: 2.0T + 1.6 16v
Lokalizacja: WOT

Post autor: Maciek R4 »

jestem dokładnie tego samego zdania co mój poprzednik piszący posta...będzie tak samo o ile nie gorzej po wygranej kaczki...


dlaczego raptem teraz PiS ma takie poparcie???

...bo Polacy tak na prawdę to "głupi" naród i deklaruje oddanie głosu na kandydata PiS z "litości i współczucia" - szkoda, że przy tym zapomina o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi - nie o współczucie czy inne uczucia, bo je to sobie można w buty w takiej sytuacji schować - chodzi o to, co dany człowiek reprezentuje sobą, swoimi poglądami i dotychczasowym postępowaniem oraz to, czy podoła godnemu reprezentowaniu kraju po ew. wygranych wyborach
za duży obrazek

onej

Post autor: onej »

a może po prostu zobaczyli, że to co w TVN, GW to jednak nie jedyna prawda i żadne media nie są wyrocznią... :)

wszystko mozna zinterpretować to na jedną to na drugą stronę, zależy kto i jak mówi...

swoją drogą ja zapewne na Jarosława zagłosuję, bo nikt inny z Komorowskim nie ma szans :) bo przepraszam szanowych POprawnych:) ale Bronek to MOIM ZDANIEM najgorszy z możliwych kandydat.

osobiście nie zmieniłem frontu po Smoleńsku, na PIS głosuję od chwili założenia...
Maciek R4 pisze:...bo Polacy tak na prawdę to "głupi" naród i deklaruje oddanie głosu na kandydata PiS z "litości i współczucia"
a może głupi byli do tej pory, że wierzyli w obraz jaki był przedstawiany?? :) a teraz otworzyli oczy?

ogólnie temat polityki nigdy nie jest dobrym tematem do wymiany poglądów, bo z reguły czy to z jednej czy z drugiej strony najwięcej wypowiadają się fanatycy...

a tak z drugiej strony podobno mamy demokrację, także niech każdy głosuje wedle własnego przekonania i na siłę niech innych nie nawraca...

Espers

Post autor: Espers »

onej pisze:a może głupi byli do tej pory, że wierzyli w obraz jaki był przedstawiany??
Już raz nasz naród uwierzył i przez dwa lata nasłuchał się głupot i napatrzył na ludzi typu Andrzej czy Roman od oświaty. Jakoś szybko mundurki ze szkół zniknęły (szkoda, bo fajny grosz się wtedy przytuliło) a Jędrkowi kumple w Piotrkowach siedzą. Po dwóch latkach skończyła się impreza. A pamiętacie dworzec we Włoszczowej, gdzie expresy i pośpiechy się zatrzymywały po kurz?? Autor tego "dzieła" już się nie wypowie. Może i na szczęście??

ODPOWIEDZ