iparts></a>
<a href= francuskie

Jarosław Kaczyński kandydatem na prezydenta

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

onej

Post autor: onej »

http://www.youtube.com/watch?v=t7Py-50p ... re=related

można go nazwać oszołomem, ale jednak jakieś ziarno prawdy w tym jest :)
stare, nwaet bardzo, ale zawsze przecież chodzi o władzę i wpływy, dlatego tak uniwersalne:)
Espers pisze: A pamiętacie dworzec we Włoszczowej, gdzie expresy i pośpiechy się zatrzymywały po kurz?? Autor tego "dzieła" już się nie wypowie. Może i na szczęście??
ja bym tego szczęściem nie nazwał, bo nikomu nie życzę śmierci...

Espers

Post autor: Espers »

Ja też nie życzę śmierci i uważam, że już dawno powinien sobie kopać kwiatki w ogródku i się za robotę wziąć. Miałem na myśli tylko jedno. Nie będę musiał na niego patrzeć i go słuchać. Tyle go było, że nie dało się uniknąć.

lupo

Post autor: lupo »

Maciek R4 pisze:...bo Polacy tak na prawdę to "głupi" naród i deklaruje oddanie głosu na kandydata PiS z "litości i współczucia"
Najbardziej mnie rozwala to wymyslanie sloganow przeciw PISowi i powtarzanie wkolko.
Najpierw ktos wymyslil ze sklocaja Polakow - wszyscy powtarzali. Faktycznie, czesc Polakow byla za PIS, czesc za PO. Jakby sie wycofali z polityki to nie bylo by podzialu.. chore!

Teraz ze z "litosci i wspolczucia"..

Czy naprawde tak ciezko o merytoryczne argumenty?
Nie mowi sie o tym dlaczego B.K. jest lepszy, ale o tym dlaczego nie powinno sie glosowac na J.K.

A moze na PIS zaglosuja ludzie, ktorzy maja dosc rzadu ktory tak naprawde nic nie robi? Bo taki bedzie m.in. moj powod glosowania na kazdego innego kandydata ktory ma szanse - byle nie B.K.

w 100% popieram wypowiedz onej.

Espers

Post autor: Espers »

A może Ci ludzie już nie zagłosują na PiS i PO, bo wiedzą, co potrafią i zagłosują na np. SLD czy Samoobronę?

lupo

Post autor: lupo »

Espers pisze:czy Samoobronę?
Mysle ze az tak zdesperowani nie beda.

Co do SLD i samoobrony - mysle ze sa to juz partie ktore dostatecznie sie "popisaly" i na powrot do swietnosci raczej szans nie maja.

Swoja droga jakby sie na scenie pojawila nowa partia, z nowymi twarzami i z nowym programem to mogliby naprawde namieszac.

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

Ludzie, ale my mówimy o prezydencie, który ma reprezentować nasz kraj, a nie wyborach do parlamentu. I racja, mimo, że dotychczas popierałem PO, w tej chwili nie wiem dlaczego miałbym głosować na Komorowskiego ... Przy SLD przynajmniej podoba mi się to, że startuje w zasadzie osoba młoda, która nie ma zbytnio powiązania ze śmieciami PRL'u i nie będzie walczyć na zasadzie "Te teczki trzeba sprawdzić, tego komucha trzeba zbadać" ...
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Awatar użytkownika
Maciek R4
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1296
Rejestracja: czwartek, 22 maja 2008, 21:07
Renault: Espace IV + Scenic I
Silnik: 2.0T + 1.6 16v
Lokalizacja: WOT

Post autor: Maciek R4 »

a ja się będę nadal upierał, że z litości (w szerokim tego słowa znaczeniu) Kaczka ma takie poparcie - bo z dnia na dzień, nie zyskuje się kilkunastu procent poparcia "ot tak"...bo w polsce się lubi mówić z przejęciem i błaganiem wszelkie wiadomości dotyczące wypadków i śmierci, najlepiej zrobić od razu z tych co zginęli i byli osobami publicznymi bohaterów, co mi się bardzo nie podoba - wolę usłyszeć suchą informację bez przejęcia i zrobić z nią (reakcją na nią) co zechcę - po to są media, a nie żeby budować poczucie współczucia i szeroko pojętej litości dla tych, których dane zdarzenie dotknęło...a jak kaczka wygra - to sorry, ale lepiej na pewno nie będzie


przypomnij sobie co było po śmierci papieża - tłumy tu i tam, znicze etc. podobnie było teraz po Smoleńsku...za kilka miesięcy lub za rok jak rzucisz datą 10.04 to podejrzewam, że niewiele osób będzie wiedzieć co się stało...
za duży obrazek

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

Schwarzenegger na prezydenta! woot
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

prosiaczek231
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 1779
Rejestracja: piątek, 11 lipca 2008, 17:11
Renault: Megane II CC
Silnik: 1.6 113KM
Lokalizacja: Wałcz (woj.zach-pom)
Kontakt:

Post autor: prosiaczek231 »

PiasQ pisze:Przy SLD przynajmniej podoba mi się to, że startuje w zasadzie osoba młoda, która nie ma zbytnio powiązania ze śmieciami PRL'u i nie będzie walczyć na zasadzie "Te teczki trzeba sprawdzić, tego komucha trzeba zbadać" ..
Popieram cię w całej rozciągłości, Napieralski jest młody i przeciwnicy nie znajdą na niego żadnych haków, bo nie zdążył jeszcze nic nabroić - i bardzo dobrze (może to będzie czarny koń??) :/ :/
Obrazek
Byłe Renault:

Megane Scenic 1.6 1997r
Espace II 2.2 1995r
Laguna IphII 2.0 1998r
Clio II phI 1.2 1999
Megane I phII 1.6 16V 1999r
Megane I phII 1.4 16V 2002r
Megane II phI 2.0 16V 2003r

pols

Post autor: pols »

Napieralskiego wypchnęła partia żeby się go pozbyć. Z pewnością nie wygra, a jak nie osiągnie poziomu SLD czyli 8% to będzie skończony w szeregach partyjnych.
Co do J.K. hmm jest takie powiedzenie jak ktoś ma shit blisko mózgu to... dopowiedzcie sobie sami. Mały człowiek i to nie tylko wzrostem, megaloman. Polskiego wydania Łukaszenki chyba nam nie trzeba. Knucie teorii spiskowych i rządzenie za pomocą teczek .... paranoja.
Ten kraj potrzebuje normalności a nie rozliczeń przeszłości, co nam to da tylko satysfakcję.
Przez chorobliwy wstręt do Rosjan nasi politycy spiepszyli wiele niezłych okazji.
Nie jestem zwolennikiem B.K ale patrząc na to co może być po wyborach to chyba wole jego.
TO TYLKO MOJE SUBIEKTYWNE ODCZUCIE CAŁEJ TEJ BIEŻĄCEJ SYTUACJI.

Nic nie zmieni jednak faktu że w Borkach wszyscy razem, bez względu na przekonania polityczne religijne i sexualne wypijemy kufelek piwa nawet za J.K. pijaki

PS: proponuję w ramach prawyborów - w Borkach- zorganizować death match ala w błocie albo
"jeźdźców" w jeziorku viva

Szeryf

Post autor: Szeryf »

Tak prawdę mówiąc to w tej kampanii nie ma kogo wybrać. Jak dla mnie nie ma rozsądnych kandydatów. A Napieralski to już całkowite nieporozumienie, to oczywiście tylko moje zdanie. Komorowski spali się przez te kilka miesięcy, Kaczyński się nie nadaje, a reszta... może Olechowski?

ODPOWIEDZ