iparts></a>
<a href= francuskie

Poduchy powietrzne

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Misza

Poduchy powietrzne

Post autor: Misza »

Bardzo proszę o się nie śmianie :-)
Samochód ma 6 poduszek - cztery to każde dziecko znajdzie. A gdzie szukać pozostałych dwóch? W instrukcji albo słabo szukałem albo nie ma o tym informacji...

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: VoN »

Przód wiadomo, przednie fotele z boku, tylne słupki na wysokości głowy. Bynajmniej tak mam w Lagunie.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Misza

Post autor: Misza »

Polookam w tamte okolice, powinien byc jakiś znaczek. Nie wiem czemu ale strasznie mnie to nurtuje :-|

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Masz 2 poduchy na przodzie w kokpicie, dwie w oparciach przednich foteli i dwie z tylu - prawdopodobnie nad glowa pasazerow. Dodatkowo 3drzwiowe meganki mialy tez poduchy w fotelach przednich "pod dupa" - poduchy te zapobiegaly wysunieciu sie "spod pasow". dzialaja wrecz wzorowo, przetestowane :D

Maciek
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 549
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 20:35
Renault: Laguna + Clio
Silnik: 2.0 dCi + 1.2 D7F
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Maciek »

Moim zdaniem poduszki nr 5 i 6 to kurtyny boczne ochraniające głowy pasazerow zarowno z przodu jak i z tyłu. Poduszka oczywiscie umieszczona w podsufitce.
Senior PIKUR
Klub Renault 3Miasto Opiekun grupy

Misza

Post autor: Misza »

Maciek pisze:Moim zdaniem poduszki nr 5 i 6 to kurtyny boczne ochraniające głowy pasazerow zarowno z przodu jak i z tyłu. Poduszka oczywiscie umieszczona w podsufitce.
W Eurotax w mojej wersji jest 6 poduszek i o ile nie mylę się jako wyposażenie dodatkowe są kurtyny.
Jeśli to jednak kurtyny to powinno być jakieś oznaczenie? Po dzisiejszym dniu nie chce mi się schodzić i sprawdzać ale jak jutro będę wychodził do roboty to wezmę kartę i zajrzę do samochodu.
Widzę, że dałem zagwozdkę :-)

Maciek
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 549
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 20:35
Renault: Laguna + Clio
Silnik: 2.0 dCi + 1.2 D7F
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Maciek »

Kurtyna jest poduszką. Nic to zakręconego. Dla rozwiania wątpliwości link do Euro NCAP KLIK
Zwróćcie uwagę na opis zderzeń bocznych.
Senior PIKUR
Klub Renault 3Miasto Opiekun grupy

Misza

Post autor: Misza »

Dzięki Maciek! W sumie nie wpadłem na to, żeby zajrzeć na stronę Euro NCAP.
Mimo wszystko oblookam jutro podsufitkę ;-)

ODPOWIEDZ