iparts></a>
<a href= francuskie

Prezydent na Wawelu?

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
cyklista
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1304
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2008, 18:18
Renault: Scenic 1-ph2
Silnik: 1,6 -16v
Lokalizacja: Ł ó d z k i e

Post autor: cyklista »

Panowie zostawmy już ten temat w spokoju została podjęnta decyzja i to uszanujmy

Historia ma jeszcze dużo białych plam i nie tylko o Katyniu ,

Mincek
Buntownik
Buntownik
Posty: 487
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 08:40
Renault: Clio Laguna
Silnik: 1.5 dCi 2.0 dCi
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Mincek »

"Tyś na Wawel jest zbyt Wąski
Spieprzaj Dziadu na Powązki "

w Elblagu akt wandalizmu. Wandalizmu nie popieram, ale tekst jak najbardziej....


p.s.
a co do osob piszacych teksty typu "decyzja zostala podjeta, uszanujmy ja" to ciekawe czy tak samo by mowili jak by nagle rzad wpadl na swietny pomysl i powiedzial ze bedziesz doplacal 5 zl do litra paliwa.... nadal byscie mowili "decyzja zapadla uszanujcie ja" ??

nie wydaje mi sie....
______________________________________
Trudno jest byc zajebistym, ale ktos to musi robic...

Codziennie budze sie przystojniejszy, ale dzis to juz przesadzilem...

lookaty

Post autor: lookaty »

Pogrzeb nie zostanie przeniesiony na inny dzień, ponieważ Państwo Kaczyńscy chcieli zostać pochowani w niedzielę. Tak tłumaczy tą decyzję rodzina zmarłych. Jeżeli był akt ostatniej woli, to ciekawi mnie to dlaczego nie było w nim wzmianki n/t miejsca pochówku.

Zatem, albo były prezydent już od dawna liczył na Wawel, w co wątpię, albo jest to teraz Jarosławowi na rękę.

Wojtek1987

Post autor: Wojtek1987 »

ludzie nie mowimy tu o 5zl doplacanym do litra benzyny ani o jakich spiskach. Zrozumcie ze Kaczynski byl glowa panstwa byl prezydentem, zgina w smierci tragicznej na sluzbie. Na wawelu chowa sie glowy panstwa ktore zginely na sluzbie!! Jezdzicie po nim bo go nie lubicie, a jednak wieksza ilosc ludzi wybrala go na prezydenta. Dajcie juz spokuj i pozwolcie odejsc mu w pokoju.

Tomek_RSi

Post autor: Tomek_RSi »

Porównanie do 5zł za fuel uwazam _mocno_ nie na miejscu, ale jak ktoś mi pisze
Wojtek1987 pisze:Na wawelu chowa sie glowy panstwa ktore zginely na sluzbie!! Jezdzicie po nim bo go nie lubicie, a jednak wieksza ilosc ludzi wybrala go na prezydenta.
to po 1. na Wawelu nie chowa się głów państwa kolego Wojtku, ale _chowało_królów_ ( vide http://pl.wikipedia.org/wiki/Groby_Kr%C ... _na_Wawelu ). Wyjątek stanowi kilku wybitnych Polaków.

a po 2. większość wybrała faktycznie takiego prezydenta. Nie dodajesz jednakże, że "większość" nie była przeważająca i zwyciężył przewagą tylko 3% w drugiej turze. Przypomnę Ci także, że jego elektorat w przeważającej większości składał się z mieszkańców wsi, osób z wykształceniem podstawowym oraz wyborców najstarszych wiekiem. (vide http://pl.wikipedia.org/wiki/Wybory_pre ... _2005_roku )
Już rok po tych wyborach połowa Polaków oceniała jego działalność źle albo bardzo źle (vide http://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2006/K_141_06.PDF ) i w zasadzie do końca sprawowania funkcji to się nie zmieniło za bardzo.

Raz jeszcze podkreślę co napisałem gdzieś wcześniej - żal wszystkich, którzy tragicznie zginęli w tej katastrofie i wszystkim należy się równy szacunek. Mitologizowanie LK jest złe.

Espers

Post autor: Espers »

brawa Tomku! brawa

pols

Post autor: pols »

Mieszkam i obracam się w takim środowisku które zasadniczo nie przepadała za LK.
Jako prezydentowi CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI.
Pochówek na Wawelu hmmmm mniemam że to JK i PiS'owskie towarzystwo, miało duży wpływ na wybór miejsca, bo nie sądzę żeby Marcie zależało.
puenta: MEGALOMANIA JAROSŁAWA K.

Espers

Post autor: Espers »

Po dwóch dniach od tego tragicznego wypadku zauważyłem jeden pozytyw tego zdarzenia. Otóż w radiu zaczęli grać normalną muzykę wymieszaną z żałobną. Tego, co grają na co dzień po prostu nie daje się już słuchać. A tera proszę. I Floydzi i Zeppelini i Dire Straits i wielu fantastycznych wykonawców. No cóż. Pewnie od poniedziałku ta sama sieczka.

Awatar użytkownika
Maciek R4
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1296
Rejestracja: czwartek, 22 maja 2008, 21:07
Renault: Espace IV + Scenic I
Silnik: 2.0T + 1.6 16v
Lokalizacja: WOT

Post autor: Maciek R4 »

no fakt - muzyczka bardzo dobra leci teraz, ale niestety przerywanie jej na wiadomości co 15-20 minut to już lekka przesada, skoro nic nowego nie mówią tylko gadają to samo przez 1 czy 2 dni bez przerwy...a nawet puszczają materiały z przed kilku dni :/

tragedią teraz będzie to, jak PO nie wystawi Tuska w wyborach przy JK ze strony PiS'u (bez obrazy, ale Komorowski nie wygra), bo cała "brać mocherowa" i Ci co mieli głosować na LK i Ci "litościwi" zagłosuje na JK z powiedzmy sobie szczerze "z litości", a nie z poczucia, że tek będzie najlepiej...
za duży obrazek

ODPOWIEDZ