iparts></a>
<a href= francuskie

Samolot z prezydentem runal - nikt nie przezyl.

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Sidenis »

Sweeper, a co się może stać ? Przecież to tak bezpieczne i w ogóle.... Może, ktoś nie pomyślał.... Fakt nie wszystko da się przewidzieć. Ale nie rozmyślajmy teraz dlaczego zrobiono tak, a nie inaczej.... Czasu już nie cofniemy.... Musimy przejść nad tym do porządku dziennego i żyć dalej.
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

pols

Post autor: pols »

Wypadek Casy nic ich nie nauczył, głupota i brak przewidywanie,
ale mimo wszystko żal ludzi

prosiaczek231
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 1779
Rejestracja: piątek, 11 lipca 2008, 17:11
Renault: Megane II CC
Silnik: 1.6 113KM
Lokalizacja: Wałcz (woj.zach-pom)
Kontakt:

Post autor: prosiaczek231 »

pols, uważam że uderzyłeś w samo sedno przyczyn katastrofy, jednak mimo wszystko wielkie kondolencje dla rodzin ofiar
Obrazek
Byłe Renault:

Megane Scenic 1.6 1997r
Espace II 2.2 1995r
Laguna IphII 2.0 1998r
Clio II phI 1.2 1999
Megane I phII 1.6 16V 1999r
Megane I phII 1.4 16V 2002r
Megane II phI 2.0 16V 2003r

Chinczyk

Post autor: Chinczyk »

Ja cały czas nie mogę uwierzyć, że stało się to co się stało. Moja wizja Państwa Polskiego dość mocno różniła się od wizji Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, ale mimo wszystko był on Prezydentem mojego kraju.
Czytając parę lat temu Konstytucję RP sądziłem, że sytuacja przejęcia obowiązków Prezydenta RP przez Marszałka Sejmu jest wizją czysto teoretyczną, a niestety okazało się, że taki scenariusz jest realny.
Cześć pamięci wszystkich ofiar dzisiejszej tragedii...

Wojtek1987

Post autor: Wojtek1987 »

niech spoczywaja w pokoju [*] brak mi słów.

Awatar użytkownika
Madzia_3m
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 811
Rejestracja: sobota, 21 listopada 2009, 00:44
Renault: Laguna II
Silnik: 1.8 16V + LPG
Lokalizacja: Kartuzy / 3M
Kontakt:

Post autor: Madzia_3m »

:( [*]
Pozdrawiam serdecznie policja
Renault Laguna II 1.8 16V + LPG 2004r
ex. Renault Laguna I Kombi 1.8 + LPG 1997r
ex. Renault 19 Chamade 1.7 + LPG 1991r

qla

Post autor: qla »

Chinczyk pisze:Moja wizja Państwa Polskiego dość mocno różniła się od wizji Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, ale mimo wszystko był on Prezydentem mojego kraju.
Mam to samo...ale żal, ze w taki sposób się życie skończyło...
Jedyne co mnie denerwuje i irytuje, to gloryfikacja Kaczyńskiego przez wszystkich, i pieprzenie polityków, o pojednaniu itd... po co tak mydlić oczy Narodowi... To mnie wkurza...że na czyjejś śmierci, jeszcze jakieś gierki se odwalają...

Tak samo gadali jak zmarł Jan Paweł II, a potem i tak wiemy jak było...

Janusz-Monaco

Post autor: Janusz-Monaco »

qla pisze:Jedyne co mnie denerwuje i irytuje, to gloryfikacja Kaczyńskiego przez wszystkich
To nie zadna gloryfikacja. Zwyczajnie - ne czas teraz na krytyczne, ani nawet wszelkie oceny prezydentury.
Głsowałem na Niego i źle zrobiłem. Nie powtórzyłbym tego błędu w nadchodzących wyborach.
Ale to nie ma ŻADNEGO znaczenia teraz.
Zgineli Ludzie, nasza reprezentacja i nawet jeśli się to komuś nie podoba- była to wybrana przez nas ekipa (kto nie głosował- wbrew własnemu mniemaniu też ich wybrał przez swoją bierność).
Dlatego teraz tylko cisza, żal i szacunek.
[*] [*] [*]

Awatar użytkownika
tombog
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: czwartek, 28 maja 2009, 00:10
Renault: 25
Silnik: Z7W760
Lokalizacja: WA/LU
Kontakt:

Post autor: tombog »

Od 3 w nocy do 14 musiałem pracować, jednak nie mogłem sobie potem odmówić uczestniczenia w tym co dla tysięcy mieszkańców Warszawy było tak oczywiste:
http://www.plm11.pl/boguta/galeria/e/index.html
www.renault25.eu
Obrazek
Miarą mówcy nie jest ten co mówi, lecz ten co słucha

Awatar użytkownika
Maciek R4
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1296
Rejestracja: czwartek, 22 maja 2008, 21:07
Renault: Espace IV + Scenic I
Silnik: 2.0T + 1.6 16v
Lokalizacja: WOT

Post autor: Maciek R4 »

może się powtórzę, bo napiszę coś podobnego do słów innych - ale dzisiaj to i tak nie ma znaczenia...

Zginęli Ci "Najwięksi" dzisiejszej Polski...rządzący Nią...Prezydent, członkowie jego kancelarii, politycy z różnych frakcji i poglądów...i wielu innych - to jest strata dla całej Polski, dzisiaj bez zpodziałów i polaków niezależnie gdzie są i jakie mają o zmarłych zdanie, jak ich oceniają

Osobiście jest mi szkoda Ich jako ludzi ludzi, ale również jako tak wybitnych polityków, reprezentantów Polaków z Prezydentem na czele, który był jaki był - na swoją opinię, nie będę ukrywał, że czasami wręcz naśmiewawczą, powiem brzydko "zapracował", ale jednak to był Prezydent Naszej Ojczyzny i dlatego należy się Jemu szacunek - przez to Kim był i jaką funkcję pełnił, niezależnie od tego czy się Go popierało czy nie...był Prezydentem, obywatelem numer 1 i reprezentantem Naszego kraju i narodu Polskiego na arenie międzynarodowej


Oglądając TV - radia nie słuchałem dzisiaj, boli mnie najbardziej to, że część osób będących pod Pałacem Prezydenckim, których media zapytały o to wydarzenie, mówiła że "każdy musi tu być...to obowiązek...przez bycie tutaj tylko można oddać hołd..." itp. - ja tak nie uważam...
fakt - potrafimy się zjednoczyć w takich chwilach, jednak odnoszę wrażenie, że to trochę tak na pokaz, bo jak cała atmosfera minie (może się utrzyma u niektórych dłużej), to na dobrą sprawę z tych zachowań nic nie zostanie - każdy pójdzie swoją ścieżką, takie jest już życie...osobiście nie byłem dzisiaj w Warszawie, nie zamierzałem nawet jechać, nie poszedłem do żadnego kościoła (ale wiem, że pójdę w najbliższym czasie), jak się nie modlę - tak się w uchu pomodliłem, ale nie wiem czy to dobre słowo...coś mówiłem, jakieś przemyślenia i do Boga również słowa były - i to mi się wydaje jest lepsze niż to, że się pójdzie, potem pochwali znajomym, znajdzie się siebie w relacji w TV...
- sorry
za duży obrazek

Awatar użytkownika
tombog
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: czwartek, 28 maja 2009, 00:10
Renault: 25
Silnik: Z7W760
Lokalizacja: WA/LU
Kontakt:

Post autor: tombog »

Maćku. Ci ludzie, którzy zginęli mogli 20 lat temu powiedzieć:
"po co się narażać ? Komuna jest zbyt silna. Nasz protest i manifestacja woli walki nic nie da ... "
Gdzie dzisiaj byś żył ? I nie chodzi mi o gloryfikację tych ludzi w kontekście twojego postu, lecz o to, że gdzieś musi być początek rewolucji. Kto wie, czy właśnie teraz nie rodzi się coś wyjątkowego ? Nawet jeśli większość tych ludzi przyszła na pokaz, a szczerze w to wątpię, to jest to potrzebne. Choćby dla dania przykładu przyszłym pokoleniom. Pamiętaj, że nauka idzie z góry i co naszym dzieciom przekarzemy dzisiaj, to będą kultywować w przyszłości.
www.renault25.eu
Obrazek
Miarą mówcy nie jest ten co mówi, lecz ten co słucha

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Post autor: blondas »

tombog pisze:Kto wie, czy właśnie teraz nie rodzi się coś wyjątkowego
Z ust mi to wyjąłeś Tomek...
Mój dziadek zawsze nienawidził komunistów... a co za tym idzie Rosjan...
Nienawiśc do tego systemu i narodu mam więc i ja we krwi...
Nigdy nie podobał mi się ani Putin ani jego marionetkowy następca ale widząc w tv co się dzieje a raczej jak się dzieje pierwszy raz w swoim 34 letnim życiu widzę światełko w tunelu i mam nadzieję że to nie sen...
Moim dzieciom muszę przekazać cos więcej niz mi przekazano.
Podobno na świecie szaleje jakiś kryzys. Ale my postanowiliśmy w nim nie brać udziału. J.Clarkson

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

Niezłe filozofie tutaj czytam...nic się nie zmieni.Będzie cały czas taki sam burdel w kraju.Minie tydzień,dwa i znów PO będzie się żarło z PIS a te tłumy,które teraz razem na ulicach podpalają znicze,będą sie wyzywać w życiu codziennym
Najgorzej to mnie wkurw... Wałęsa.Niesiołowski i jemu podobni,.którzy pluli,procesowali się z prezydentem itp a teraz do ksiąg wpisy robią.
Mi osobiście nadal cięzko w to uwierzyć i nie wiem kiedy zdam sobie z tego sprawę w 100% :(
Nigdy nie bałem się przyznać,że PIS i Lech Kaczyński to mój wybór i moja partia.Tymbardziej boli mnie fakt takiej straty...

I jeszcze jedno: prawdy się nie dowiemy nigdy co się tam stało...chyba,że nasze dzieci nad naszym grobem będą opowiadać
Bardzo mi się podobał tekst i nim zakończe ten temat:

"Mieliście oddać hołd ofiarom a złożyliście ofiary w hołdzie"
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: VoN »

Najgorzej to mnie wkurw... Wałęsa.Niesiołowski i jemu podobni,.którzy pluli,procesowali się z prezydentem itp a teraz do ksiąg wpisy robią.
Wałęsa przeprosił i prosił o wybaczenie... Wkurza Cię Wałęsa na zapominaj dzięki komu żujesz w takim kraju, Wałęsa się bronił przypomnij sobie historie z książką i z Bolkiem.

I jeszcze jedno, kto z was się nie śmiał z Borubara lub PEREIRY? heh co 2 moge się założyć.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

Poniekąd wkurzają mnie trochę media ...
Szczególnie TVN starał się pokazać Kaczyńskich w jak najgorszym świetle, a przyszło do tragedii i nagle mają materiały, gdzie Lech razem z żoną śmieją się, żartują, są mili, sympatyczni ...
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

ODPOWIEDZ