iparts></a>
<a href= francuskie

@zabezpieczenie w sieci@

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

Espers

Post autor: Espers »

Sidenis pisze:Mam teraz nowe dziecko Microsoftu. O dziwo jest darmowe. Na razie nie narzekam
A wiesz SIDENIS jaki jest najlepszy nie wykrywalny virus?? WINDOWS!! Więc zadaj sobie pytanie:
Jeśli obie rzeczy produkuje ta sama fabryka, to jak ma wykrywać samego siebie??
viva

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

Posiadałem pełne wersje NOD , Avast , AVG i tak naprawdę każdy z nich ma duże luki. W tej chwili posiadam ArcaVir 2010 i dosłownie wszystko mi wyłapuje aż czasami mnie to denerwuje, no ale cóż.... po to on wkońcu jest.
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

Awatar użytkownika
tombog
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 121
Rejestracja: czwartek, 28 maja 2009, 00:10
Renault: 25
Silnik: Z7W760
Lokalizacja: WA/LU
Kontakt:

Post autor: tombog »

Espers pisze:... NOD jak Norton obciąża system.
Nie wiem skąd takie informacje, bo jak się przesiadłem z nortona na NOD'a, to nawet nie wiem że go mam :). Zero zamulania. Wszystko sobie robi w tle, nawet nie wiem kiedy. Tylko od czasu do czasu pyta mnie co zrobić z robakiem, bo znalazł :D.
www.renault25.eu
Obrazek
Miarą mówcy nie jest ten co mówi, lecz ten co słucha

Espers

Post autor: Espers »

tombog pisze:Nie wiem skąd takie informacje
Skąd?? A mój lapek mi to powiedział. A nie jest to "byle" lapek.

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

Espers, jak zwykle, skoro u ciebie jest tak, to u każdego musi tak być :P ... na starym lapku Compaq (PentiumM III 1.0 GHz :D ) NOD pracował na prawdę ładnie, tylko długo włączał się przy starcie.

A co do "zabezpieczenia" ... od kilku lat regularnie aktualizowane AVG i .... router ... dzięki czemu AVG nawet nie ma co mi wykrywać :P ...
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Espers

Post autor: Espers »

PiasQ pisze:Espers, jak zwykle, skoro u ciebie jest tak, to u każdego musi tak być
Sorry PiasQ, ale "jak zwykle" jest u Ciebie. Jak zwykle Ty zaczynasz OT.
I potwierdziłeś, że jest tak, jak piszę. Długo wstaje. O tym właśnie mówię. Nie mam racji według Ciebie??
:/

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

Espers pisze:Nie mam racji według Ciebie??
No chyba, że:
Espers pisze:Skąd?? A mój lapek mi to powiedział. A nie jest to "byle" lapek.
=
na starym lapku Compaq (PentiumM III 1.0 GHz :D )
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Daro

Post autor: Daro »

Widzę że jak wszędzie każdy swoje chwali :). Dla mnie Avast i NOD są nie do przyjęcia ze względu na to, że większość "generatorów kluczy" traktują jako wirusy ot i cała prawda. Ponadto żaden antywirus nie będzie dobry skoro sami w nim otwieramy furtkę instalując np pirackie oprogramowanie.

slavko

Post autor: slavko »

A co sądzicie o CIS (C=COMODO)?

Espers

Post autor: Espers »

Daro pisze:żaden antywirus nie będzie dobry skoro sami w nim otwieramy furtkę instalując np pirackie oprogramowanie.
Nie popieram lewego softa, ale to zupełnie nie ma znaczenia czy instalujesz lewe czy prawe.

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Moi drodzy - ale trzymajmy sie tematu, bo spam zaczne kasowac.

Co do zabezpieczenia - ja mam Avira + Zole Alarm w wersji podstawowej darmowej. I jak dotej pory sprawdza sie na tyle, ze raz na pol roku cos sie przemyci, byc moze przypadkiem przy pobieraniu czegos. Ogolnie ten zestaw jest o niebo lepszy niz Avast+Zone Alarm , gdzie Avast sie opierdalal i puszczal niespodzianki dosc czesto.

Z ciekawszych ktore mialem kieeedys dawno - byl MKS... ale to byly dawne czasy (kilka lat wstecz).

pogar

Post autor: pogar »

Espers pisze: A wiesz SIDENIS jaki jest najlepszy nie wykrywalny virus?? WINDOWS!! Więc zadaj sobie pytanie:
Jeśli obie rzeczy produkuje ta sama fabryka, to jak ma wykrywać samego siebie??
viva
Rozumiem ze to byl zart? ....
Jesli nie, to chetnie poznam rzeczowe argumenty .. Nie zgodze sie z zalozeniem ze co jest stworzone prze MS musi byc z definicji zle.
Uzywam Security Essentials od MS i nie narzekam..

marky
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 179
Rejestracja: niedziela, 25 maja 2008, 21:47
Lokalizacja: DC

Post autor: marky »

Tak naprawde kazdy z przedstawionych tutaj nie jest idealny.
KIS potrafi na niektorych komputerach zlapac niezla zamulke a konkretnie ten modul anti hacker czy jakos tak.
NOD raczej nie zamula, uzywam na jednym z komputerow od 6 lat i jest ok. Pozatym nie bedz powodow kilka lat z rzedu zdobywal nagrody za najmniej obciazajacy i najszybciej skanujacy program. Nie znam nikogo kto by sie skarzyl ze NOD cos mu tak obciza. Avira jest OK, ale kiedys byla duzo lepsza. Z darmowych do domowego uzytku oprocz avasta, aviry ( ktora nota bene niby jest free ale co jakis czas wywala reklamy na 3/4 ekranu), jest jeszcze AVG ktory jest naprawde calkiem OK ostatnio.
Cokolwiek nie wybierzesz to bedzie ok pod warunkiem systematycznych aktualizacji i co najwazniejsze ROZWAGI! Zaden program Cie nie ustrzeze przed wlasna glupota.
pogar pisze:
Espers pisze: A wiesz SIDENIS jaki jest najlepszy nie wykrywalny virus?? WINDOWS!! Więc zadaj sobie pytanie:
Jeśli obie rzeczy produkuje ta sama fabryka, to jak ma wykrywać samego siebie??
viva
Rozumiem ze to byl zart? ....
Jesli nie, to chetnie poznam rzeczowe argumenty .. Nie zgodze sie z zalozeniem ze co jest stworzone prze MS musi byc z definicji zle.
Uzywam Security Essentials od MS i nie narzekam..
NIestety tak sie twierdzi najczesciej. BTW: MSE nie jest dzielem Microsoftu. MS kilka miesiecy wczesniej kupil firme ktora byla autorem tego AV i teraz poprostu wypuscil "swoje AV"

pogar

Post autor: pogar »

Jak było napisane wcześniej, darmowy jest tez Microsoft Security Essentials (oczywistym warunkiem jest tutaj posiadanie oryginalnego windows). Polecam ten artykul

ODPOWIEDZ