iparts></a>
<a href= francuskie

Syn marnotrawny powraca! :D

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
MarcinD
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 710
Rejestracja: piątek, 20 listopada 2009, 14:38
Renault: Škoda Fabia 2 mini-c
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: SCI
Kontakt:

Post autor: MarcinD »

cyklista pisze:A wnuki autko tłukli ile wlazło
Wnukiem byłem ja, więc kontynuowałem dbanie o auto dodając od siebie wymiany pewnych elementów ;)

$SKORPION$
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 522
Rejestracja: środa, 20 maja 2009, 14:04
Renault: R25 V6 Inj Automat
Silnik: Z7W
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: $SKORPION$ »

Adaś gratuluję zakupu brawa
Obrazek
Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ

qla

Post autor: qla »

No to pogratulować:) Oby sie nie psuło :)

pols

Post autor: pols »

Gratulacje zakupu Jedynie Słusznej Marki samochodzik

G-Boy

Post autor: G-Boy »

No to jestem. Wczoraj wieczorem dojechalem do domu..Ledwo co dojechalem :( Autko wymaga drobnego doczyszczenia - bo bylo w nim chyba palone - przepiore tapicerke i bedzie cacy. Ogolnie autko w niezlym stanie, wnetrze nie jest zniszczone. Jako ze postaram sie go dzis wstepnie dopucowac - foty pod wieczor moze zdążę wrzucic.

Co do silnika - #%^#^%&&#@&%$&$%& mać... Zachcialo mi sie renault :p Pierwsze 50km spoko - autostradka, potem zjazd...i sie zaczelo.. Chwile po zjechaniu z autostrady - silnik zaczal przerywac (bak pelny benz 98 wiec..) Wogole nie ma mocy, ledwo sie rozpedzal. Silnik dostal dziwnych drgawek, potem juz po kolejnych 20km zaczela mrugac kontrolka silnika na desce, gdy mocniej docisnalem pedal gazu, jak lechalem lagodnie przyspieszajac, dalo sie jechac. Szerzej problem opisze zaraz na renotechu - moze znajdzie sie rozwiazanie.

Generalnie autko jest takie jak chcialem - silniczek daje rade przy tej budzie, choc nie oszalamia osiagami. Faktem jest ze przesiasc sie z 130konnego diesla na slabsza benzynke - trzeba sie przyzwyczaic ze to nie ten moment obrotowy i benzyniaka trzeba przydusic. W miescie - autko jak najbardziej mi odpowiada. No noc..przesiadam sie na renotech.. :P

Espers

Post autor: Espers »

A coś mówiłeś o tym, że od dziadka, że cacy, że....
Ja już w cuda niemieckie dawno przestałem wierzyć.

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Espers pisze:że od dziadka, że cacy
No bo jest cacy. Auto nie jest zapuszczone, zawias i skrzynia pracuja cicho i plynnie, a jesli sie okaze ze padlo jakies glupstwo - to wymienie i po klopocie. (stawiam na cewki no ale). Zreszta sam zobaczysz na zlocie :p

Espers

Post autor: Espers »

Już się doczekać nie mogę :)

pols

Post autor: pols »

Z objawów wynika że to cewka albo nawet nie jedna, ale i tak to świetne auto.
Żeby się dobrze chowało browar

G-Boy

Post autor: G-Boy »

pols pisze:ale i tak to świetne auto.
Po pierwszych 160km - w pelni sie z tym zgodze. Najbardziej mi sie szyber podoba :D Dziekuje wogole wszystkim za mile slowa uznania ;) Kolega Radek.K juz mnie troche uspokoil podajac ceny czesci - wiec nie przeraza mnie to jak w przypadku paskowego tdi.. :) viva viva viva pijaki

Espers

Post autor: Espers »

Części?? Tanie prawie jak barszcz.

Wojtek1987

Post autor: Wojtek1987 »

Pogratulowac Scenika :D wkoncu Francja wygrala nad szkopami :P obleje w borkach...zrobimy to po marynarsku :D wezmiemy butelke szampana i nadajac imie twojemu scenikowi...rozbijemy butelke na aucie :D hehehe tak co by bylo ochrzczone :P

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Wojtek1987 pisze:wkoncu Francja wygrala nad szkopami
oj..dlugo jeszcze trzeszczace plastiki nie pokonaja niemieckiej solidnosci..wygrala tu czysta ekonomia, choc z racji doswiadczenia z marka renault, kupno innej nie wchodzilo praktycznie w rachube. :p :)
Wojtek1987 pisze:wezmiemy butelke szampana i nadajac imie twojemu scenikowi...rozbijemy butelke na aucie
a ja wtedy zgasze Ci swiatlo na kilka godzin.. :D

Oto foty:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A teraz male pytanko - co jest za ta krateczka obok przyciskow?
Obrazek

$SKORPION$
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 522
Rejestracja: środa, 20 maja 2009, 14:04
Renault: R25 V6 Inj Automat
Silnik: Z7W
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: $SKORPION$ »

Adaś jeszcze raz gratuluję :) .Ale się rozpisałeś teraz roll , w każdym temacie pełno Ciebie woot . Paluszki Ci spuchną od pisania na klawiaturce bum szok
Obrazek
Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ

prosiaczek231
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 1779
Rejestracja: piątek, 11 lipca 2008, 17:11
Renault: Megane II CC
Silnik: 1.6 113KM
Lokalizacja: Wałcz (woj.zach-pom)
Kontakt:

Post autor: prosiaczek231 »

No fotki robią wrażenie, stan wizualny autka I klasa brawa brawa
Obrazek
Byłe Renault:

Megane Scenic 1.6 1997r
Espace II 2.2 1995r
Laguna IphII 2.0 1998r
Clio II phI 1.2 1999
Megane I phII 1.6 16V 1999r
Megane I phII 1.4 16V 2002r
Megane II phI 2.0 16V 2003r

Zablokowany