iparts></a>
<a href= francuskie

Wasze rowery !

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
cyklista
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1304
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2008, 18:18
Renault: Scenic 1-ph2
Silnik: 1,6 -16v
Lokalizacja: Ł ó d z k i e

Post autor: cyklista »

Wędrowałę kiedyś rowerkię po Polsce i nie tylko to z pełnym ekwipunkiem :) mam zaliczony podjazd na Morskie Oko

qla

Post autor: qla »

No to nieźle! zdziwko
Szczerze to ja nie lubię górek (chyba,z e w dół;P), piachu (chyba,ze w dół) i wiatru (chyba,ze w dół :P) Na morskie oko w życiu bym nie dojechał... tam podejść nie jest łatwo ;P

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

Po kilku latach bez roweru w zeszłym roku zakupiłem takie "cudo" : woot
Obrazek

Kosztował mnie w Auchanie z tego co pamiętam całe 350zł (przeceniony z około 500).
Kilka jazd zaliczyłem w zeszłym roku, w tym planuje go częściej używać. Sezon zacząłem już kilka dni temu...krótka trasa a umierałem 3 dni roll
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

qla

Post autor: qla »

Ja się nie dziwię, że umierałeś 3 dni... pewnie ten rower jest tak cięzki i ma takie opory , ze masakra;P No ale to Twój wybór czym jeździsz;P Osobiście bym Ci takiego rowera nie polecił ;)

Adam R25
Oklejony
Oklejony
Posty: 1691
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 21:10
Renault: R 25
Silnik: 2.2 Pb
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adam R25 »

dokładnie - najlepiej rama z cienkościennych rurek stalowych lub aluminiowa, do tego koła 28" wygodne siodełko (tzw. kanapa teściowej) i robisz 20 km i nawet nie czujesz.
Obrazek

habi

Post autor: habi »

Jak się dłużej pojeździ to nawet rowerem za 300 zł nie jest tak ciężko. Mój jest teraz wart pewnie ze 100 zł :) ale mieszkam w bloku i na naszej dzielnicy trzymanie roweru za większą kasę to duże ryzyko. Jeżdżę rowerem przez cały rok i nie jest źle no chyba, że spadnie więcej śniegu to wtedy jest trochę gorzej. W pracy cały dzień spędzam w aucie, więc po pracy fajnie jest wsiąść na rower i nie stojąc w korkach pomykać do domu :)

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

To że umierałem 3 dni to raczej wina długiej zimowej leniwej przerwy a nie tym że rower był za 300zł. woot Kupiłem taki, bo uważam że na moje jeżdżenie dać więcej za rower było by grzechem ;) Mam inną pasję,którą trzeba wspierać finansowo (Megi) roll
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

Awatar użytkownika
cyklista
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1304
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2008, 18:18
Renault: Scenic 1-ph2
Silnik: 1,6 -16v
Lokalizacja: Ł ó d z k i e

Post autor: cyklista »

Tylko tak wygląda a waży z 20kg
a rower wyczynowy waży w granicach 3 kg # 6kg ze stopów kosmicznyc i węglików ale cenna jest słona
waga zwykłego roweru to od 13kg do 18kg

qla

Post autor: qla »

Hmm.. rower za 1000zł, to już prawdziwy rower, a nie wyrób roweropodobny, waga od ok. 15kg w dół (MTB). Bez przesady, nie trzeba wydawać dziesiątek tysięcy, ale już widac znaczną róznice gdy się przesiądzie z wyrobu roweropodobnego na prawdziwy rower... wiem, to bo kumpla dwa lata przekonywałem na zmianę i teraz jest w szoku jak rower za 3000 jeździ :D
Niebo a ziemia :)

A co do pasji...ja mam tak wiele, ze mnie ogranicza tylko kasa :D Więc na razie rowerki i foto... na starość może uda mi się zrealizować motoryzacyjne marzenie i tyle :P

ODPOWIEDZ