iparts></a>
<a href= francuskie

Ale urwał...........

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

StachoLUB

Ale urwał...........

Post autor: StachoLUB »

Dzisiaj jechałem Nexią po Diamentowej na mój pas wjechał autobus leciałem trochę za szybko i nie wyhamowałem wjechałem pod niego. Nie miałem gdzie uciec bo na prawym pasie miałem passata. :/
Ostatnio zmieniony czwartek, 25 marca 2010, 02:23 przez StachoLUB, łącznie zmieniany 1 raz.

G-Boy

Post autor: G-Boy »

StachoLUB pisze:leciałem trochę za szybko i nie wyhamowałem wjechałem pod niego.
No to gratulacje dla swiezego kierowcy! Ile pkt? Pocieszajace jest to ze masz odwage i sie przyznales. Jednak od dzis pamietaj - nastepnym razem w miejscu autobusu moze byc: rowezysta, pieszy, ktos Ci bliski. I wierz mi - wtedy nie skonczy sie na pogietej masce, tylko prawdopodobnie na pogrzebie. Bynajmniej nie Twoim, a Ty bedziesz musial z tym zyc dalej.

$SKORPION$
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 522
Rejestracja: środa, 20 maja 2009, 14:04
Renault: R25 V6 Inj Automat
Silnik: Z7W
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: $SKORPION$ »

A jeszcze nie tak dawno ,gdy nie miałeś prawka pisałeś że jeździsz bardzo dobrze. Dużo czasu nie mineło i już masz pierwszą nauczkę. A teraz wyobraź sobie co by było gdybyś nie miał prawka :(
Obrazek
Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ

StachoLUB

Post autor: StachoLUB »

bywa różnie mandatu nie było punktów też. Przyjechał tylko nadzór ruchu przyznałem się do winy byłem trzeźwy to nie było problemów

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

No to pięknie...teraz pomyśl, gdyby to miało miejsce kilka tygodni temu,jakbyś bez prawka był ala
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

Awatar użytkownika
MarcinD
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 710
Rejestracja: piątek, 20 listopada 2009, 14:38
Renault: Škoda Fabia 2 mini-c
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: SCI
Kontakt:

Post autor: MarcinD »

Heh, jak na uszkodzenia autka to musiałeś dużo za dużo... Mam nadzieję, że nauka wyciągnięta... Ja swoje pierwsze "bum" pamiętam do dzisiaj lol

Espers

Post autor: Espers »

$SKORPION$ pisze:pisałeś że jeździsz bardzo dobrze
A pokażcie mi takiego kierowcę.
Mam za sobą ok. 2 mln kilometrów. Widziałem w życiu wiele zza szyby. Wiele też przeszedłem. Uważam siebie za przyzwoitego kierowcę,. Do dobrego mi bardzo dużo brakuje. A bardzo dobry?? Zna ktoś takiego?
Niemniej jednak pierwsze koty za płoty. Gratuluję

StachoLUB

Post autor: StachoLUB »

Za gratulację dziękuję pretensję mogę mieć tylko do siebie. Głupio jest słuchać takich rzeczy ale daje to dużo do myślenia. Przestroga jest ;)

Awatar użytkownika
MarcinD
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 710
Rejestracja: piątek, 20 listopada 2009, 14:38
Renault: Škoda Fabia 2 mini-c
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: SCI
Kontakt:

Post autor: MarcinD »

Espers pisze:A bardzo dobry?? Zna ktoś takiego?
Moja instruktorka na kursie prawa jazdy znała dobrego kierowcę, tj. definicję takiegoż. Otóż:

bardzo dobry kierowca to taki, który w pełni jest świadom swoich błędów i aby ich uniknąć, jedzie autobusem lol

Adam R25
Oklejony
Oklejony
Posty: 1691
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 21:10
Renault: R 25
Silnik: 2.2 Pb
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adam R25 »

MarcinD pisze:jedzie autobusem
znaczy prowadzi autobus ? roll
Obrazek

Awatar użytkownika
Kokos
Oklejony
Oklejony
Posty: 205
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 21:11
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Kokos »

Ja znam - Sebastian Loeb :)
dobrze ze ty OK, ale uważaj, bo następnym razem możesz mieć mniej szczęścia
Kokos
Chełm

było: 19, 19, clio, megane,focus, laguna, C5 i kilka innych
jest: DS5 2,0blueHDI 180, Laguna GT Grandtour , FJR 1300

StachoLUB

Post autor: StachoLUB »

mam nadzieję że następnego razu nie będzie :)

Awatar użytkownika
MarcinD
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 710
Rejestracja: piątek, 20 listopada 2009, 14:38
Renault: Škoda Fabia 2 mini-c
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: SCI
Kontakt:

Post autor: MarcinD »

StachoLUB pisze:mam nadzieję że następnego razu nie będzie
No ja też mam taką nadzieję, chociaż...
$SKORPION$ pisze:gdy nie miałeś prawka pisałeś że jeździsz bardzo dobrze. Dużo czasu nie mineło i już masz pierwszą nauczkę.
Ale żeby nie było, że się czepiam i mądrzę... Dobrze, że tylko autko ma prawie pewnego zgona...

I w ogóle taka myśl, trochę oderwana od tematu - moim pierwszym wozem było Renault Clio I ph3 z 1997 z 1.2 D7F pod maską - relatywnie słabe autko nauczyło mnie pokory... Nie sądzicie, że pierwsze kilometry dobrze robić słabym pojazdem?

Awatar użytkownika
Kokos
Oklejony
Oklejony
Posty: 205
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 21:11
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Kokos »

myślę, że chyba masz rację, ja jako pierwsze auta, dwa pod rząd miałem 19 najpierw z 92 a potem z 95r obydwie z 1,4 60KM w gazie. szału nie było ale problemów też nie.
Kokos
Chełm

było: 19, 19, clio, megane,focus, laguna, C5 i kilka innych
jest: DS5 2,0blueHDI 180, Laguna GT Grandtour , FJR 1300

gzara
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 13:28
Lokalizacja: Nałęczów

Post autor: gzara »

Ja zaczynałem od Hondy prelude 2.0 137KM 8.3s 0-100km/h i renault 25 V6 150km i jakoś nie miałem zadnego wypadku, ani stłuczki. Aczkolwiek jak siadam do żony Clio I Ph1 1.1 to wiem że takim gówienkiem to nie powyprzedzam a jeżeli już to zwraca się uwaga na warunki dużo bardziej niż w szybkim aucie

ODPOWIEDZ