iparts></a>
<a href= francuskie

Witam serdecznie

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cebulini
Bywalec
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 1 grudnia 2019, 18:51
Renault: Thalia I
Silnik: 1.4 8V
Lokalizacja: Sosnowiec

Witam serdecznie

Post autor: Cebulini »

Witajcie użytkownicy Renaultów, chciałbym się z Wami zaznajomić w pozytywny sposób. ;p
Mam na imię Kacper, mam 20 lat. Moim pierwszym samochodem została Thalia jedynka, w kompletnej goliźnie, jak to mówię wśród znajomych, grzyb wersja(bez wspomagania, obrotomierza etc etc).
Jestem 3 właścicielem, auto z Polskiego salonu, z gazem.
Z takich ciekawszych rzeczy, na wstępie wahacze wraz ze sworzniami i gumami wymienione(koszt 370zł).
Większość rzeczy do naprawy w tym aucie to pierdoły typu, nie działające zamki(działa tylko po prawej stronie i można tylko otworzyć).
Nawiew działający tylko na 4 biegu, możliwość otworzenia maski tylko we dwóch(brak spręzyny odbijającej), pas który często gęsto nie chce się odpiąc i trzeba się nagimnastykować z nim, brak ogrzewania tylnej szyby(według mnie albo bezpiecznik sie spalił albo przełącznik, bardzo lekko chodzi tenże przycisk od pogrzewania szyby tylnej) i w sumie to tyle z takich ciekawszych rzeczy, szukam jakieś wkładek zamków porządnej jakości oryginalne zamki są mocno wyrobione, kupiłem zamienniki na olxie za 5 dyszek, w czasie montażu jeden bębenek się przekręcił (XDDD) i tyle było z wymiany.
a tak to lubię sport, książki, obróbke video i pare innych rzeczy

Yorgen
Bania Zlotu
Bania Zlotu
Posty: 403
Rejestracja: poniedziałek, 16 grudnia 2013, 10:09
Renault: Laguna III PHI GT
Silnik: 2.0dci M9R 816
Lokalizacja: Lędziny (śląsk)

Re: Witam serdecznie

Post autor: Yorgen »

Nic tylko pogratulować i życzyć cierpliwości. Z ciekawości ile dałeś za samochód?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Witam serdecznie

Post autor: VoN »

Powitać :)

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Awatar użytkownika
Cebulini
Bywalec
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 1 grudnia 2019, 18:51
Renault: Thalia I
Silnik: 1.4 8V
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Witam serdecznie

Post autor: Cebulini »

Yorgen pisze: wtorek, 4 lutego 2020, 15:15 Nic tylko pogratulować i życzyć cierpliwości. Z ciekawości ile dałeś za samochód?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
1900 Polskich cebulionów. Cena wydawała się spoko bo Gaz, 3 właściciel ale teraz wychodzą kwiatki jak lejąca nagrzewnica, uszczelka bagaja i ogólnie auto stało dosyć długi czas bo jest dużo białego nalotu na silniku, wiele osłon metalowych jest pokrytych mocno rdzą tak samo jak śruby trzymające przednie błotniki przy przednich drzwiach...
Na wstepie w aucie wymieniłem wachacze bo prawy sworzeń już był dawno na tamtym świecie no i odpadł mi tłumik końcowy bo przerdzewiał.

Yorgen
Bania Zlotu
Bania Zlotu
Posty: 403
Rejestracja: poniedziałek, 16 grudnia 2013, 10:09
Renault: Laguna III PHI GT
Silnik: 2.0dci M9R 816
Lokalizacja: Lędziny (śląsk)

Re: Witam serdecznie

Post autor: Yorgen »

Będę trzymał kciuki za Twoją determinację :D

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Cebulini
Bywalec
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 1 grudnia 2019, 18:51
Renault: Thalia I
Silnik: 1.4 8V
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Witam serdecznie

Post autor: Cebulini »

Yorgen pisze: wtorek, 4 lutego 2020, 18:36 Będę trzymał kciuki za Twoją determinację :D

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Nie wiem czy w pewnym momencie powiem stop i albo pogonie to dalej dla kolejnego jelenia jak ja albo na żyletki pójdzie bo powoli tracę siłe do tego auta :|
Na dniach może jak sie rozpogodzi to go troche przegonie bo stoi troszkę ostatnimi czasy i jakieś fotki porobię.
Jedną już zrobiłem w przerwie w pracy i nie mogłem się oprzeć scenerii :D Ale fotograf ze mnie żaden to i ujęcie słabe, słońce też pada z dupy strony :\
Obrazek

Yorgen
Bania Zlotu
Bania Zlotu
Posty: 403
Rejestracja: poniedziałek, 16 grudnia 2013, 10:09
Renault: Laguna III PHI GT
Silnik: 2.0dci M9R 816
Lokalizacja: Lędziny (śląsk)

Re: Witam serdecznie

Post autor: Yorgen »

Zdjęcie całkiem niezłe :) pamiętaj że każdy z nas zaczyna od jakiegoś gruza :D ja zaczynałem od Megane II które było troszkę ulepione. Gdzieś w galerii znajdziesz, później była Laguna 3 GT a teraz muszę nabrać sił na opisanie dwóch Grand Scenicow :D

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Cebulini
Bywalec
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 1 grudnia 2019, 18:51
Renault: Thalia I
Silnik: 1.4 8V
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Witam serdecznie

Post autor: Cebulini »

piotrtalikos pisze: czwartek, 6 lutego 2020, 00:19 U mnie na dniach ma sypać śnieg. Nie narzekaj za bardzo. Jako fotograf może nie jesteś dobry ale sceneria zdjęcia całkiem fajna
Dziękuje bardzo, pomimo braku sprzętu i umiejętności jednak są dobre opinie :D

Yorgen pisze: czwartek, 6 lutego 2020, 07:34 Zdjęcie całkiem niezłe :) pamiętaj że każdy z nas zaczyna od jakiegoś gruza :D ja zaczynałem od Megane II które było troszkę ulepione. Gdzieś w galerii znajdziesz, później była Laguna 3 GT a teraz muszę nabrać sił na opisanie dwóch Grand Scenicow :D

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Z tym gruzem plany jakieś tam mam większe ale zobaczymy czy będzie sens dołożyć dystanse, lepsze koło wsadzić, przednie siedzenia z clio sporta i takie tam. Taka Fake Thalia Sport z 75 koniami pod maską :D

Yorgen
Bania Zlotu
Bania Zlotu
Posty: 403
Rejestracja: poniedziałek, 16 grudnia 2013, 10:09
Renault: Laguna III PHI GT
Silnik: 2.0dci M9R 816
Lokalizacja: Lędziny (śląsk)

Re: Witam serdecznie

Post autor: Yorgen »

Felgi i dystanse zawsze możesz sprzedać lub zostawić do następnego samochodu o ile będą pasować. Fotele tak samo możesz sprzedać tylko zostaw oryginalne jak co :D

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


ODPOWIEDZ