iparts></a>
<a href= francuskie

SUPER KALENDARZ PIKUR 2018!

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

SUPER KALENDARZ PIKUR 2018!

Post autor: VoN »

Witajcie!

Od jakiegoś czasu na klubowym facebooku pojawiały się atrakcyjne panie w towarzystwie Renault :)

Mogę już zdradzić, że chodzi o kalendarzu klubowy 2018, kalendarz można już zmawiać na stronie:
https://odpalprojekt.pl/projekty/pokaz/ ... rz-renault

Sam kalendarz kosztuje 80zł z wysyłką, do wyboru macie jednak DUUżooO innych ciekawych opcji, np. sesja z własnym autem, inne kalendarze, plakaty itd itd. wejdzcie sami zobaczcie :) dla mnie bomba zbok , kasa zbierana jest przez 60dni.
Wiem i rozumiem, że cena dla niektórych zaporowa i będą pytać za co? Proszę jednak takie osoby o nie wypisywanie swoich zdań w temacie i powstrzymanie koni... można zamówić swój kalendarz na allegro za 30zł :)
Zakup realizowany jest przez stronę odpalprojekt- Tomek wolał takie rozwiązanie, jest wygodnie.
Kalendarz zostanie wydany na rok 2018 w formacie A3 poziom z następującymi autami:

Renault Megane
Renault 19 Cabrio
Renault Safrane
Renault Clio
Renault Twingo
Renault Kangoo 4x4
Renault Scenic
Renault Talisman
Renault Laguna
Renault Espace
Renault Captur
Renault Koleos
i będzie kontynuowany w roku 2019 gdzie pojawią się takie modele jak: Clio Williams, Scenic 4x4, Renault 5, Renault 25 …

Dodatkowo ukarze się sponsorowany kalendarz trójdzielny i kalendarz piramidka, gdzie pojawią się jeszcze dwa inne auta, dostępne w wybranych pakietach w limitowanej ilości

Twórcy kalendarzy zastrzegają sobie prawo do zmiany ostatecznej listy aut w kalendarzach.
Trochę dla oka :
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Uwierzcie mi na słowo, że to nie są najlepsze zdjęcia :D wręcz przeciwnie Tomek chyba woli trzymać....................... sesese asa w rękawie :ala:
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Awatar użytkownika
patrys4891
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2337
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 22:35
Renault: Safrane phII
Silnik: 2,9 V6 24V
Lokalizacja: Warszawa

Re: SUPER KALENDARZ PIKUR 2018!

Post autor: patrys4891 »

To ja jeszcze dorzucę że moja safranka też miała sesję.
A tu zdjęcie moim telefonem jak czekaliśmy jeszcze na piątą dziewczynę :D
Obrazek

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Obrazek

Awatar użytkownika
Maciek R4
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1296
Rejestracja: czwartek, 22 maja 2008, 21:07
Renault: Espace IV + Scenic I
Silnik: 2.0T + 1.6 16v
Lokalizacja: WOT

SUPER KALENDARZ PIKUR 2018!

Post autor: Maciek R4 »

VoN pisze:Witajcie!

Od jakiegoś czasu na klubowym facebooku pojawiały się atrakcyjne panie w towarzystwie Renault :)
Przemek - jakoś tak patrzę któryś raz z kolei i kurczaki...tych atrakcyjnych Pań się dopatrzeć nie mogę :ala:
za duży obrazek

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: SUPER KALENDARZ PIKUR 2018!

Post autor: VoN »

O gustach się nie dyskutuje :)
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Awatar użytkownika
Pooms
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: środa, 11 stycznia 2012, 15:02
Renault: Espace i Clio
Silnik: f4rt + d4f
Lokalizacja: Marki
Kontakt:

Re: SUPER KALENDARZ PIKUR 2018!

Post autor: Pooms »

Hmmm! Zgadnijcie kogo Espace będzie na "jesiennych" miesiącach? To pewnie ten assss z rękawa! HA

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: SUPER KALENDARZ PIKUR 2018!

Post autor: VoN »

Parę słów od Tomka :)

Projekt ma na celu stworzenie unikalnego kalendarza przedstawiającego zarówno stare jak i nowe auta marki Renault, z autorskimi fotografiami autora.

Od 6 Września wystartował oficjalny projekt wsparcia realizacji projektu który ma na celu zebranie środków na wydrukowanie kalendarza w jak najlepszej jakości. Wsparcie jest dobrowolne i można otrzymać coś więcej niż tylko sam kalendarz, opis i szczegóły na stronie projektu.
https://odpalprojekt.pl/projekty/pokaz/ ... rz-renault

Po zakończeniu projektu ruszy oficjalna sprzedaż kalendarza, w cenie zależnej od ilości zebranych środków.

Wszystkie nadprodukcyjne kalendarze zostaną przekazane na cele charytatywne.

16 Września zostanie oficjalnie opublikowane pierwsze auto które ujrzycie w kalendarzu, następne auta będą publikowane co dwa tygodnie. Oficjalna publikacja całego kalendarza nastąpi 31 grudnia.

Realizacja projektu przebiega pod patronatem Polskich Klubów Renault
http://tnij.at/177010
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Awatar użytkownika
Francuz
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 480
Rejestracja: środa, 29 września 2010, 23:03
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: SUPER KALENDARZ PIKUR 2018!

Post autor: Francuz »

VoN pisze:O gustach się nie dyskutuje :)
ale swoje powiedzieć można: pani z czerwca jest spoko :)
http://www.cb-polska.pl
Razem 185 koni i 1 pies

ODPOWIEDZ