iparts></a>
<a href= francuskie

SUPER KALENDARZ PIKUR 2018!

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5806
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

SUPER KALENDARZ PIKUR 2018!

Post autor: VoN »

Witajcie!

Od jakiegoś czasu na klubowym facebooku pojawiały się atrakcyjne panie w towarzystwie Renault :)

Mogę już zdradzić, że chodzi o kalendarzu klubowy 2018, kalendarz można już zmawiać na stronie:
https://odpalprojekt.pl/projekty/pokaz/ ... rz-renault

Sam kalendarz kosztuje 80zł z wysyłką, do wyboru macie jednak DUUżooO innych ciekawych opcji, np. sesja z własnym autem, inne kalendarze, plakaty itd itd. wejdzcie sami zobaczcie :) dla mnie bomba zbok , kasa zbierana jest przez 60dni.
Wiem i rozumiem, że cena dla niektórych zaporowa i będą pytać za co? Proszę jednak takie osoby o nie wypisywanie swoich zdań w temacie i powstrzymanie koni... można zamówić swój kalendarz na allegro za 30zł :)
Zakup realizowany jest przez stronę odpalprojekt- Tomek wolał takie rozwiązanie, jest wygodnie.
Kalendarz zostanie wydany na rok 2018 w formacie A3 poziom z następującymi autami:

Renault Megane
Renault 19 Cabrio
Renault Safrane
Renault Clio
Renault Twingo
Renault Kangoo 4x4
Renault Scenic
Renault Talisman
Renault Laguna
Renault Espace
Renault Captur
Renault Koleos
i będzie kontynuowany w roku 2019 gdzie pojawią się takie modele jak: Clio Williams, Scenic 4x4, Renault 5, Renault 25 …

Dodatkowo ukarze się sponsorowany kalendarz trójdzielny i kalendarz piramidka, gdzie pojawią się jeszcze dwa inne auta, dostępne w wybranych pakietach w limitowanej ilości

Twórcy kalendarzy zastrzegają sobie prawo do zmiany ostatecznej listy aut w kalendarzach.
Trochę dla oka :
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Uwierzcie mi na słowo, że to nie są najlepsze zdjęcia :D wręcz przeciwnie Tomek chyba woli trzymać....................... sesese asa w rękawie :ala:
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
patrys4891
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2340
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 22:35
Renault: Safrane phII
Silnik: 2,9 V6 24V
Lokalizacja: Warszawa

Re: SUPER KALENDARZ PIKUR 2018!

Post autor: patrys4891 »

To ja jeszcze dorzucę że moja safranka też miała sesję.
A tu zdjęcie moim telefonem jak czekaliśmy jeszcze na piątą dziewczynę :D
Obrazek

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Obrazek

Awatar użytkownika
Maciek R4
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1296
Rejestracja: czwartek, 22 maja 2008, 21:07
Renault: Espace IV + Scenic I
Silnik: 2.0T + 1.6 16v
Lokalizacja: WOT

SUPER KALENDARZ PIKUR 2018!

Post autor: Maciek R4 »

VoN pisze:Witajcie!

Od jakiegoś czasu na klubowym facebooku pojawiały się atrakcyjne panie w towarzystwie Renault :)
Przemek - jakoś tak patrzę któryś raz z kolei i kurczaki...tych atrakcyjnych Pań się dopatrzeć nie mogę :ala:
za duży obrazek

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5806
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: SUPER KALENDARZ PIKUR 2018!

Post autor: VoN »

O gustach się nie dyskutuje :)
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Pooms
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: środa, 11 stycznia 2012, 15:02
Renault: Espace i Clio
Silnik: f4rt + d4f
Lokalizacja: Marki
Kontakt:

Re: SUPER KALENDARZ PIKUR 2018!

Post autor: Pooms »

Hmmm! Zgadnijcie kogo Espace będzie na "jesiennych" miesiącach? To pewnie ten assss z rękawa! HA

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5806
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: SUPER KALENDARZ PIKUR 2018!

Post autor: VoN »

Parę słów od Tomka :)

Projekt ma na celu stworzenie unikalnego kalendarza przedstawiającego zarówno stare jak i nowe auta marki Renault, z autorskimi fotografiami autora.

Od 6 Września wystartował oficjalny projekt wsparcia realizacji projektu który ma na celu zebranie środków na wydrukowanie kalendarza w jak najlepszej jakości. Wsparcie jest dobrowolne i można otrzymać coś więcej niż tylko sam kalendarz, opis i szczegóły na stronie projektu.
https://odpalprojekt.pl/projekty/pokaz/ ... rz-renault

Po zakończeniu projektu ruszy oficjalna sprzedaż kalendarza, w cenie zależnej od ilości zebranych środków.

Wszystkie nadprodukcyjne kalendarze zostaną przekazane na cele charytatywne.

16 Września zostanie oficjalnie opublikowane pierwsze auto które ujrzycie w kalendarzu, następne auta będą publikowane co dwa tygodnie. Oficjalna publikacja całego kalendarza nastąpi 31 grudnia.

Realizacja projektu przebiega pod patronatem Polskich Klubów Renault
http://tnij.at/177010
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Francuz
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 480
Rejestracja: środa, 29 września 2010, 23:03
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: SUPER KALENDARZ PIKUR 2018!

Post autor: Francuz »

VoN pisze:O gustach się nie dyskutuje :)
ale swoje powiedzieć można: pani z czerwca jest spoko :)
http://www.cb-polska.pl
Razem 185 koni i 1 pies

ODPOWIEDZ