iparts></a>
<a href= francuskie

Samochód zastępczy

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Darek
Bywalec
Bywalec
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 18 listopada 2016, 20:40
Renault: Megane III
Silnik: 1.2
Lokalizacja: Mysłowice

Samochód zastępczy

Post autor: Darek »

Witam
Mam pytanie.Jutro jadę do serwisu Renault.Samochód zostanie niestety na dłużej.Nie wiem tylko czy przysługuje mi darmowy samochód zastępczy czy będzie to odpłatne(ewentualnie ile to kosztuje).

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Samochód zastępczy

Post autor: VoN »

Chodzi o tą nadsterowność ? Ciężko powiedzieć, auto na gwarancji ale czy z tego tytułu auto Ci się należy to pewnie wie tylko ASO :)
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Samochód zastępczy

Post autor: kudlaty »

Jest nowy przepis w ASO. Jeżeli sam dojedziesz autem do ASO to zastępczego nie dostaniesz, ewentualnie po długich wojach może się uda coś wynegocjować. Ale jeżeli auto przyjedzie do ASO na lawecie to wtedy od ręki dostajesz zastępczaka ;) To jest potwierdzone info od pracowników z ASO

Awatar użytkownika
Dan1el
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 136
Rejestracja: sobota, 23 lipca 2016, 22:01
Renault: Koleos 2019 Initiale
Silnik: 2.0dci 190KM 4x4 CVT
Lokalizacja: Gogolin
Kontakt:

Samochód zastępczy

Post autor: Dan1el »

Więc różne ASO różnie do tego podchodzą u nas w Opolu jeżeli auto jest na gwarancji ,nie zależnie od tego czy dojadę sam czy na lawecie,a usterka nie wyszła z mojej winy (np.wada fabryczna lub naprawa lub serwis trwający dłużej niż dwie roboczo godziny) za każdum razem dostaje bezpłatny samochód zastępczy.podaję to na swoim przykładzie nie że ktoś mi powiedział.

ODPOWIEDZ