iparts></a>
<a href= francuskie

zepsuty alkomat

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
puszkin888
Bywalec
Bywalec
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 05:08

zepsuty alkomat

Post autor: puszkin888 »

hej, mam już od roku co najmniej alkomat nie jakiś tam super gadżeciarski ale też nie chłam najgorszy. od niedawna zaczął mi fałszować wyniki. czy opłaca się wymieniać sensor? nie wiem ile może taka naprawa kosztować czy to olać i kupić po prostu nowy.

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: zepsuty alkomat

Post autor: VoN »

Ceny różnią się w zależności od producenta i rodzaju sensora, są alkomaty w których sensor się kalibruje... Jak nie podzwonisz to sie nie dowiesz :)
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

mehlold
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 9 września 2016, 13:27

Re: zepsuty alkomat

Post autor: mehlold »

Dokładnie. Jak będziesz wiedział jaki jest koszt przywrócenia go do pierwotnego stanu to wtedy zdecydujesz czy warto.

ustek
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek, 23 listopada 2015, 15:34
Renault: renault laguna

zepsuty alkomat

Post autor: ustek »

a nie lepiej zamiast wymieniać cały sensor po prostu go skalibrować? no chyba że to zrobiłeś a nie napisałeś. podaj więcej informacji.

puszkin888
Bywalec
Bywalec
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 05:08

zepsuty alkomat

Post autor: puszkin888 »

No nie, nie próbowałem. Ale zdążyłem się zorientować, że kalibruje się wszystkie które są droższe niż 5 zł hehe a tak poważnie, to spróbuję to tak ugryźć tylko nie wiem gdzie to z tym się udac. Gdzie takie alkomaty się sprzedaje? Jak się sprzedaje to i chyba naprawia, nie?

ustek
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek, 23 listopada 2015, 15:34
Renault: renault laguna

zepsuty alkomat

Post autor: ustek »

no mogłeś sobie to sprawdzić na google szczerze mówiąc, nie wiem jak stacjonarnie bo chyba tylko sprzedają sklepy typu militarne itp ale w spyshop.pl na pewno można kalibrować wysyłkowo. mają chyba w kilku miastach sklepy stacjonarne ale nie wiem jakich, bo ja to wszystko już chyba włącznie ze spożywką mam pod nos do domu.

ODPOWIEDZ