iparts></a>
<a href= francuskie

UWAGA!!! Wrocław - Skradziono auto!!!!!!!!!!

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
michalduda
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 11 lipca 2016, 08:34
Renault: Laguna III PH2
Silnik: DCI 2.0

UWAGA!!! Wrocław - Skradziono auto!!!!!!!!!!

Post autor: michalduda »

Kochani, potrzebuję Waszej pomocy !
We Wrocławiu w nocy (lub rano) z piątku na sobotę (8-9 lipiec) z ul. Jęczmiennej we Wrocławiu został skradziony nasz samochód Renault Laguna III kombi o nr rej. DW 681VY.

Jak na zdjęciach - Samochód biały 2011 rocznik (wersja po lifcie) z 28 tys przebiegu ze szklanym czarnym dachem na czarnych 18-sto calowych felgach.

Samochód kupiliśmy pół roku temu jak tylko dowiedzieliśmy się że zostaniemy rodzicami.
Niestety samochód nie był ubezpieczony bo najtańsze AC zostało wyliczone na 8000 zł i po prostu zbieraliśmy pieniądze na ubezpieczenie - niestety nie zdążyliśmy :(. Czas po prostu idealny dla nas na stracenie auta bo dopiero co odebraliśmy psa po operacji i był to jedyny środek transportu którym mogliśmy transportować psa bez wywoływania u niego paniki do kliniki. W nadmiarze złego w samochodzie była także baza do przewożenia dziecka. No cóż nacieszyliśmy się co nie miara samochodem a teraz zostaliśmy tylko z kluczykiem, dokumentami i kredytem na 60 tys zł.

Złodzieje niestety nie mają serca i zostawili nas w najgorszej chwili bez środka transportu na który tak ciężko pracowaliśmy i będziemy pracować przez najbliższe 6 lat :(

Jeżeli to nie problem to proszę was, udostępnijcie to gdzie możecie, Może jakimś cudem ktoś coś widział albo ewentualnie zobaczy w swojej okolicy.

Kontakt do mnie 535 828 288, 512 328 953

Obrazek

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: UWAGA!!! Wrocław - Skradziono auto!!!!!!!!!!

Post autor: kudlaty »

Udostępnione na FB. Informuj jak coś więcej będziesz wiedział

Awatar użytkownika
ZygaM
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 431
Rejestracja: środa, 27 kwietnia 2011, 10:51
Renault: 2xKoleos I i ScII
Silnik: 2.0 DCi M9R
Lokalizacja: Grójeckie / mazowsze

UWAGA!!! Wrocław - Skradziono auto!!!!!!!!!!

Post autor: ZygaM »

Również udostępniłem na innym forum i google+

Mam nadzieję, że nie dasz się zrobić złodziejom "na okup" a przynajmniej zgłosisz próbę wykupu Policji. Oczywiście zgłosiliście kradzież na Policji?
zapraszam do mojego off topika:
viewtopic.php?f=3&t=18810&p=162620#p162620

ODPOWIEDZ