iparts></a>
<a href= francuskie

Powitanie i od razu zapytanie

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
telnet
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: środa, 8 czerwca 2016, 08:26
Renault: Dacia Duster
Silnik: 1,6 16V K4M

Powitanie i od razu zapytanie

Post autor: telnet »

Mam na imię Paweł i wracam do was po latach i cieszę się że nadal istniejecie. Kiedyś byłem posiadaczem R19 na forum od początku istnienia, przed sobą mam zdjęcia ze zlotu Fiałki VI 2001 pozdrawiam Wszystkich. Tyle historii obecnie mam Dacię Duster by Reno więc postanowiłem odnowić kontakty.
Jest to samochód z 2012 r z gazem , w zasadzie bez problemów (odpukać) jedynie zastanawiam się nad wgraniem starszej mapy wtrysków bo okresowo w chłodniejszym okresie były problemy z odpaleniem po nocy trzeba było zrobić przygazówkę, teraz to nie występuje. Czy Marky jeszcze istnieje i czy można z kimś się umówić w tej kwesti z okolicy Łodzi czy pozostaje tylko Jaszpol. :)

Awatar użytkownika
Maciej R21
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 957
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 13:51
Renault: 25 V6 Injection
Silnik: Z7W
Lokalizacja: Grudziądz/Pszczyna
Kontakt:

Re: Powitanie i od razu zapytanie

Post autor: Maciej R21 »

Cześć .
Markego nie widziałe już kupę czasu . Co do problemów z odpalaniem , to raczej szukał bym usterki niż kombinował głębiej . Czujnik temperatury silnika/ powietrza. Regulator wolnych obrotów itd .
Obrazek

gregor456
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 14 lutego 2017, 12:56
Renault: captur
Silnik: 2.0

Powitanie i od razu zapytanie

Post autor: gregor456 »

SIEMA!!!
Jestem Grzegorz. Myślę, że to jednak może być coś z regulatorem wolnych obrotów. Aczkolwiek lepiej poszukać szerzej.
Ja też mam pytanie. Chce zrobić własny domowy warsztacik samochodowy. Ktoś kupował gotowe kanały samochodowe? Znalazłem szamba betonowe jako gotowe do montażu kanały samochodowe. Ogólnie wygląda to całkiem fajnie

ODPOWIEDZ