gadzety francuskie

1% podatku dla Zosi i Antosi

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
djmarco
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 92
Rejestracja: poniedziałek, 6 października 2014, 18:54
Renault: Espace IV
Silnik: 2.0 dci

1% podatku dla Zosi i Antosi

Post autor: djmarco » wtorek, 13 stycznia 2015, 19:21

W związku z faktem, iż przyszedł nowy rok a wraz z nim rozliczanie dochodowe to mam prośbę do wszystkich którzy nie wiedzą gdzie przekazać swój 1% podatku.

Mam dwie bliźniaczki. Mają chorobę genetyczną i co roku zbieramy na ich rehabilitację. Niestety żadnego leczenia dla nich nie ma i jedyne co możemy uczynić to tylko hamowanie rozwoju choroby poprzez rehabilitację która mało nie kosztuje. Jeden dwutygodniowy turnus to prawie 5000 PLN a w naszym przypadku musimy liczyć to razu dwa. Jak widać, nie jest to mała kwota. Co roku jeździmy trzy razy (dwa razy po tydzień i raz na dwa tygodnie). Jak łatwo policzyć wychodzi nam 20k PLN na turnusy. Plus rehabilitacja w domu prywatnie gdyż na NFZ nie ma co liczyć. Są ośrodki które mają podpisaną umowę z NFZ ale rehabilitacja tam dla moich dziewczyn jest niebezpieczna gdyż choroba jest tak rzadka że rehabilitanci nie podchodzą do tego indywidualnie tylko lecą jak każdego innego.

Ja się nie żale ze jest nam źle czy coś w tym stylu. Cieszymy się z każdego dnia i walczymy o lepsze jutro. Więc jeśli chcecie nam pomóc to na stronie http://www.zosiaiantosia.pl jest informacja jak można nam pomóc.

Proszę również administrację forum oraz innych użytkowników i rozpowszechnianie linku strony naszych dziewczyn i proszę przy rozliczeniu podatkowym pamiętać o nas ;)

Obrazek
Obrazek
kliknij na banerek ----->Obrazek<----- kliknij na banerek

ODPOWIEDZ